לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 23:05
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אמ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobi_abotbol שמתחילה ב "אשכול הסטיות (לא מיניות)"

איזה הרגלים וסטיות..... לסדר, לארגן, להחזיר כל דבר למקום שלו.. אני חייבת :/ מפריע לי שיש באלגן בעיניים...

להתאים את התחתונים לבגדים...

לשתות עם קשית (אין אין לא יכולה בלי ! אפילו מים )...

הרגל - כל יום לפני השינה להוריד את הנמר מהמיטה לספה (יש לי נמר ענקי כזה שאני שמה על המיטה ומפריע לי לישון, אז אני צריכה להעביר אותו כל יום לספות בחדר ולהחזיר למיטה כל בוקר.. ויש לי אותו כבר 3 שנים בערך.. משמע - לפחות 1000 פעם הורדתי אותו מהמיטה), ובכלל יש לי סטייה לנמרים...

לשבת בצד של החלון בנסיעות...

לא עולה לי עכשיו הכל, אבל בטוח יש עוד...

עריכה : עוד דברים שעלו לי - לדעת איפה בדיוק ממוקמות 90% מהחנויות בעזריאלי...
להיות מודיעין נסיעות (איך מגיעים ממקום למקום באוטובוס/אוטו/רגל ) ולזכור דרכים...
לזכור פרצופים של אנשים (ובדרך כלל גם שמות, תשאלו את ממ.. מי האחרון? דניאל DPX )

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 25-10-2005 בשעה 23:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 23:26
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
חחחח יש מלא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobi_abotbol שמתחילה ב "אשכול הסטיות (לא מיניות)"

לכווץ פחיות בירה ריקות עם המצח(לא רק פחיות שלי...),לפתוח בקבוקי בירה עם האגודל(אחלה שיטה למי שלא מכיר),אם אני הולך לחרבן אז אני חייב לנקות את המושב,אפילו אם אני הייתי האחרון שהשתמש בו,אני לא יכול לראות טלוויזיה אחרי איזה 12 כי אני ישר נרדם,במיוחד מסרטים...
אבל הכי קטעים אצלי קורים כשאני מתעורר בלילה,נגיד קרה לי שנרדמתי על היד,והתעוררתי בגלל שהיד עיקצצה בטירוף,ומהסטלה של השינה התחלתי לצעוק כמו משוגע שהיתחשמלתי,וכל הבית התעוררו וזה...

נערך לאחרונה ע"י flip_murray בתאריך 25-10-2005 בשעה 23:37.
ישן 26-10-2005, 04:01
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
אממ.. :) יש לי כל מיני...

אממ...

לשמוע מוזיקה, ממש שירים או מוזיקה סתם ככה בראש בלי לשמוע באמת..
לזכור מלא דברים שאני לא יודע איך אני זוכר, ולא יודע למה...
להתאים תחתונים/גרביים תלוי לאן אני הולך...
לא להצליח להרדם מרוב מחשבות...
בבוקר אני חייב להתקלח (לא משנה מה הולך בחוץ... גם אם קפוא וזה מטורף להתקלח
להמציא מוזיקה או שירים קליטים שיושבים טוב על קצב או על משמעות בראש (רק חבל שאי אפשר להקליט מהמוח , כי אחרי זה אני לא זוכר את זה...
אממ.. מה עוד?
סדר, ניקיון, אסתטיות, שכל דבר יהיה במקום... פדנט אפשר להגיד..
נטיה לפרפקצוניסטיות.. (זאת גם סטייה
להיות נחמד טיבעי לאנשים, אפילו לאנשים מעצבנים שמשגעים אותי בטירוף (זה די סטיה לא?
אממ..
לחשוב על הקטע הזה שאני חושב ואז אם אני חושב אז אני בעצם חושב שאני חושב שאני חושב, בלופ אינסופי (כן זה לא שפוי,.. אבל נגמלתי כבר חחח...
להיות אדיש לפעמים לבנות שמנסות להתחיל איתי.. (לא יודע למה זה.. אבל זה בא לבד בד"כ וחברים שלי מציקים לי על זה..
לחשוב על משהו בשניה שמישהו אחר חושב עליו ( זה מוזר זה כמו תלפטיה.. לפעמים זה מפחיד
לכתוב כל מיני שטויות על החלון באוטובוס בחורף כשיש אדים...
אממ..
לעזור לאנשים שאין לי קשר אליהם בכלל..
לקום לפעמים בשעה שאני צריך בלי שעון מעורר
להביא יציאות ברגעים בלתי צפויים.. בכלל ניסיון למקוריות הוא די סטיה אצלי לא יודע למה...
לנתח דברים שקרו לי.. לנתח דברים שיקרו לי...
לא לזכור מספרי טלפון בכלל! (כן אני מאלה שלא זוכרים בכלל! לגמרי, אפילו פעם לא זכרתי את המספר שלי בבית, מזל שיש זיכרון בפלאפון..
רצון בלתי נשלט לגלידה גם בחורף
לנסות לעשות דווקא דברים שאני לא יכול, לנסות מלא דברים בבת אחת שאין מצב שאני אצליח
רצון בלתי נשלט לישון כשמישהו אחר מפהק לידי..
לזפזפ בשלט במהירות שיא ועדיין לקלוט מה יש בכל ערוץ.. אפשר לראות ככה מלא דברים בלי להפסיד כלום
סוכריות גומי. אין על זה.. הייתי נותן כליה בשביל אספקה לכל החיים של זה.. (הגזמתי?

הקיצר מלא סטיות (מלא שריטות... אני סוטההה חחחח.. סתם אנ'לא באמת. (רציני..

* נכתב בהשפעת אלכוהול, כל קשר בין זה למציאות מיקרי אבל נכון בהחלט.. או שלא, אני לא סגור על זה

ישן 26-10-2005, 15:34
  SurreaL SurreaL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
וואה גמני!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי משתמש חדש שמתחילה ב "וואלה אחי אני בול כמוך אחד..."

זה הדבר הכי מפחיד בארץ!
פעם אחת נסעתי עם אבא שלי באוטו וכזה היו איזה 5 משאיות נוסעות בשוליים
אז אני כזה חשבתי בלב מה הפם מפגרים למה הם נוסעים על השוליים
אפילו לא שניה אחרי זה אבא שלי כזה עושה: המשאיות נוסעות על השוליים כדי לתת למכוניות לעבור...
ואז באותו יום כזה הלכתי איתו לסופר והוא דיבר עם המנהלת והיא אחת הנשים היותר מכוערות שברא השטן
אז אני כזה חשבתי בלב איך נותנים לבנ'דם כל כך מכוער לצאת מהבית?! ועוד לנהל סופר?!

אחרי שהוא סיים לדבר איתה הוא כזה צחק אליי ועושה לי: חח אתה בטח חושב איך בכלל נותנים לה לצאת מהבית הא?!

מאותו יום אני לא חושב ליד אבא שלי!! זה פשוט מפחיד לחשוב שמישהו שומע מה אני חושב אז החלטתי לא לקחת סיכונים...!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר