לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 13:09
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אחותי שולטת..?

בעיה..אחותי חושבת שהיא אחות יחידה, לוקחת לי דברים בלי לבקש (ובלי להחזיר), אבל זאת לא הבעיה העיקרית.. היא מתנשאת, מוציאה אותי מהמקלחת ומהשירותים בצורות לא הכי נעימות כשהיא צריכה ו/רוצה משהו משם.. לוקחת לי את המודם וכדומה ולא מסכימה להחזיר או שהבטיחו לי את האוטו לערב אחד וחמש דקות לפני שיצאתי היא לקחה את המפתחות ונעלמה, דוגמא נוספת היא שחיממתי לי מים למקלחת וכשבאתי להכנס היא דחפה אותי הצידה ונכנסה.. וכדומה (לא ארחיב כי תצא מגילה)..

נראה לה שהיא יותר חשובה ממני או מכל אדם אחר בבית, נתחיל בזה שהיא חזרה לארץ עם בעלה, והייתי צריכה לפנות את החדר שבו הייתי ולעבור לחדר הישן והקטן שלי כי הם שניים וזה מצריך חדר גדול יותר, כל אלה רק דוגמאות.. ולא חסר=\ הבעיה העיקרית היא עם ההורים, היא חושבת שגם הם רק שלה, בקשתי מאבא שלי שיסיע אותי לעבודה, קבענו שעה והכל, אבל רבע שעה לפני שהייתי מוכנה (רבע שעה לפני הזמן שקבענו) היא החליטה שאני אלך ברגל ושאבא יסיע אותה.. =\
או דוגמא אחרת- חיכיתי לאמא שלי אחרי בדיקה בבית חולים, ולקח לה יותר משעה וחצי להגיע, כששאלתי למה -התברר לי שאחותי עקבה אותה .. אמרה שהיא חייבת אותה ברגע זה.. הבאתי קצת דוגמאות, על כולן ההורים שלי מנסים לגשר בצורות שונות, כמו להסיע אותה ואז לחזור בשבילי.. וכדומה, נמאס לי, בפעם האחרונה שזה קרה אמרתי לאבא שלי שאלך באמת ברגל ושיקח את הבת שלו =\ למרות שהמרחק בין העבודה שלה ושלי מהבית זהה לחלוטין.. איך להבהיר לה ולהורים שזה חייב להפסק? נמאס לי! בקרוב אחזור לגור בבית, ולא נראה לי שאוכל לסבול את זה יותר מידי זמן..

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 27-10-2005 בשעה 13:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2005, 14:19
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אחותי שולטת..?"

איפה הבעל בכל הסיפור? שהוא יסיע אותה

כשקורים דברים בינך לבין האחות, ישירים יותר, כמו הקטע של המקלחת אז פשוט תעמדי על שלך ואל תוותרי. אני מבין שהיחסים לא משהו בכלליות, אז פשוט תעמדי על שלך. בטח היא תופתע, ותפסיק עם זה (: אם לא, תמשיכי לעמוד על שלך.

כשקורה משהו כמו שההורים מסיעים אותה, תדברי עם ההורים. פשוט מגעיל מצידם שהם מתייחסים יותר אל אחותך, במיוחד כשהיא המבוגרת. קחי אותם לשיחה ואל תערבי את אחותך, ותגידי להם שזה פוגע בך היחס הזה שהיא עדיפה. אני בטוח ישפרו את היחס שלהם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 28-10-2005, 15:05
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[b][i][color=#4169e1]קודם כל,..."

תגידי לה שהקשר ביניכן הוא דו צדדי -ואם היא לא מבינה בדרכי נועם, את תיהיי כמו ערפאת.
אז תגידי לה שאם היא לוקחת ממך משהו היא תצטרך להחזיר, ואם היא לא תחזיר את תפרצי אם צריך עם אקדח אליה לחדר ותקחי את הדברים שלך בחזרה, ואם תצטרכי להגיע למצב כזה אז היא לא תקבל שום דבר בהלוואה יותר ושהדברים שלך ושלה יהיו כל אחד אצלו.

בקשר למקלחת - היית צריכה לתפוס אותה בשיער ולצרוח עליה להעיף את הצורה שלה מהפרצוף שלך.

בקשר לאוטו - להתקשר לאבא להגיד לו "אבא איךשלאקוראיםלה לקחה את האוטו כשהאוטו הובטח לי - תגיד לה לחזור עכשיו או שהיא יכולה לשכוח מהאוטו לחודש."

בקשר לנסיעות. תגידי לה שמעכשיו זה ילך ככה - מי שיסע עם אבא שלך ראשון באוטו יהיה זה שיקבע איתו קודם על זה. אם היא רוצה לנסוע שתדבר איתו בערב מוקדם תשאל אם אפשר- אם הוא יסכים אחלה, את תאלצי לנסוע שנייה. אם את תדברי איתו קודם אז את זו שתסעי איתו בשעה שקבעתם. ותודיעי להורים שלך שככה זה ילך ושאם הם לא ידעו להגיד לה לא - שיש תור ושהיא לא ביקשה כמו שקבעתם -ראשונה אז שעכשיו תחכה.

בקיצור -תשבי עם ההורים שלך ותקבעו כללים שלפיהם כולם יאלצו לעמוד, ואם היא לא תעמוד בהם -זו תהיה בעיה שלה.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-10-2005, 16:23
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחחח בהחלט אסור :]
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "לא כדאי לריב איתך אהה?"

אבל תשמע לפחות זה עבד במישפוחה שלי... אחותי ואני לא רבות על כלום, אין לנו על מה לריב.

אם היא מבקשת את המחשב אני אומרת לה עוד 10 דקות ומביאה לה, כך גם אם אני מבקשת.
לשטוף את הבית שתינו שוטפות ביחד וכל אחת את החלק שלה שכבר נקבע מראש.
שטיפת כלים עושים תורות ואם זה ארוחה גדולה אז ביחד עושות מדיח.
מלווים למישהו כסף לפי הסכום יש זמן מוקצב להחזרה -למשל שבוע 100 שקל.
מקלחת יש 2 מקלחות אני מתקלחת בקומה למטה היא למעלה {ככה אנחנו אוהבות}

קיצור הכל מתוקתק אצלנו. אני חושבת שפיתרון ליחסים טובים זה שלא יהיו שאלות. שלא יוכלו לומר לך "אבל לא ידעתי" ידעת, תעבוד לפי הכללים ולא יהיו בעיות.
אחותה פשוט מאוד ידעה שהיא לא תענש על מה שהיא עושה ככה שנוח לה להיות אנוכית ומגעילה, פשוט צריך ללמד אותה שמעכשיו היא לא תקבל שום דבר אם לא תתנהג לפי הכללים, ואם היא לא תבין את זה יעיפו אותה מהבית ושתלך לגור במקום אחר, שתדע שיש תנאים בבית הזה ושהיא מוזמנת ללכת אם הם לא מתאימים לה.

:]
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-10-2005, 14:58
  הולי הולי אינו מחובר  

זה הגיע עכשיו לשיא

כולי מפוצצת מעצבים, ההורים אמרו אתמול שיביאו אותי מהדירה הביתה בשתיים, כשהתקשרתי הם אמרו שאחותי תקח אותי, לא רציתי לשמוע את זה עד סוף החיים שלי (שהיא לקחה אותי <אחרי שהמסכנה שברה ציפורן ובמילא הלכה לתקן אותה ועל הדרך לקחה אותי - עשתה לי טובה), סגרתי את הפלאפון והלכתי לתחנת אוטובוס עם תיק מלא כביסה של שלושה שבועות.. פספסתי את האוטובוס ובאתי ברגל.. מרמת שרת לגילה, מרוב עצבים זה לקח רק שעתיים.. הלכתי מהר חצי רצתי.. אמא שלי רותחת מעצבים.. אני לא מתכוונת לאכול איתם בערב, מחר אחזור לדירה לבד והיום אלך לעיר, אין לי מה לחפש פה.

ישן 28-10-2005, 18:56
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
ואני חשבתי שאני היחיד.

רק שאצלי הבעיה היא שאני האח הגדול,ואני תמיד טועה,כי מה לעשות?
ילדים קטנים(אח שלי בן9 אני 16) תמיד צודקים בריבים בינם לבין אח שלהם וההורים תמיד צודקים בריבים ביני לבינם.אני לא אהפוך את האשכול הזה לאשכול הבעיות שלי עם אחי כי זה ייקח הרבה יותר ממגילה.

גם לי יש לא מעט בעיות עם ההורים בגלל הדבר הזה,כל הקטע הוא ללמוד להתמודד עם זה ולעמוד על שלך.דרך מאוד "מקורית" להתמודד עם הבעיה הזאת היא להתעלם,אחותך לקחה לך משהו,תקחי לה בחזרה,ומה לעשות,היא תאלץ לשאול אותך איפה זה,נכון?תגיבי לחיוך מרושע ותמשיכי בענייניך.
ההורים שלך "דפקו" אותך לטובת אחותך?כשהם יבקשו משהו תזכירי להם את זה,רשגות האשם הם הנשק הכי חזק,אין בן אדם שלא יכול להתמודד עם רגשות אשמה.
בנקודה כלשהי את תרגישי רע עם מה שאת עושה,אבל בפעם הבאה שמישהו יעשה לך משהו רע,את תגידי לעצמך "לא הייתי צריכה להרגיש רע".
אני למדתי להסתדר עם שלי,עד כמה שזה יכול להיות מצחיק,ההורים שלי ואחי דיי תלויים בי בנושאים מסויימים,כמו עברית,אנגלית,מחשב וכו'.

מה מיוחד בהורים שלי זה שברגע שהם מבינים שהם צריכים משהו ממני,הם ישר באים ואומרים "נו הכל בסדר" וזהו! שולם,כאילו כלום לא קרה,אני מהטעויות שלי כבר למדתי,אני לא סולח ולא שוכח.
עכשיו בעיית ההתמודדות היא שלהם,אני את שלי עשיתי.

מקווה שתאמצי את אחת השיטות,בהצלחה.
וכן את תמיד יכולה לשים לה משהו מסריח במשחת שיניית או להחליף את השמפו שלה בסודה עם חומץ.וסליחה על המגילה

ישן 28-10-2005, 19:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הולי יקירתי

עד כמה שהבנתי את כל הזמן גרה אצל אנשים בתור אומנת לא? מתי חזרת הביתה (או שלא הבנתי נכון)
ואם זה כך אולי תוכלי למצוא עוד מקומות שתוכלי לגור שם למרות שזה פתרון פחות רצוי

אני מסכים שמרד זה לא הפתרון ולא לדבר איתם לא יפתור את הבעיה לפחות יש סיכוי מועט שזה יפתור
מה שהייתי מציע לך זה כן לדבר איתם כמו שהציעו ויחד עם זאת לעמוד על שלך וגם לאחד כוחות עם אחותך כי אמרת שיש עוד אחות שהיא במצב שלך נכון? אולי תדברו שתיכם עם ההורים וזה יתן יותר כח ותוקף למה שאתם מדברות
מה שכן הייתי מציע לך זה מרד קטן נגד אחותך זה שהיא יותר חזקה זה לא אומר שלא תוכלי להתנגד
כמו למשל אם היא נדחפת לפנייך בתור לאמבטיה ונועלת את הדלת תמיד את יכולה לכבות לה את האור או לעשות איזו תחבולה אחרת (לסגור את המים ורצוי את החמים להוריד את הפקק במקרה שהכפתור בפנים וכו) ובעיקר את צריכה לעמוד על שלך כמו שנאמר פה להגיד שברו את הכלים ולא משחקים לא בטוח ירגש מישהו ובעיקר את תצאי פגועה שתחכי שמישהו ישים לב ויתיחס לחרם שאת עושה

כמו שלי זה נשמע שאולי כיוון שאחותך היא הבכורה היא החליטה שהיא הנסיכה וצריכה לקבל הכל וכנראה שהיא זוכה לעידוד או לפחות שמרשים לה הכל (משהו שדוקא מתאים לאחות הצעירה)

ודבר אחרון זה שהיא רוצה משהו היא מתחנפת לא אומר שאת צריכה להסכים לזה אלא גם להעמיד אותה במקום

שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 28-10-2005, 20:07
צלמית המשתמש של charm

שאלה אלייך
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כאן התהיה שלי"

מה הכוונה שאמרת שאחותך השניה נכנעה? מה הכוונה נכנעה ואיך היא מתמודדת עם זה בחיי היום יום

וכמו שאמרתי לך לדעתי צריך גם להשיב מלחמת נגד לראות איזה פעולה תוכלי לעשות כדי שאולי בעקבות זה יקשיבו לך אם זה לעשות רעש ולא לוותר לה כי אמרת שההורים שלך מנסים לגשר ולהשקיט את הרוחות
וחשוב גם לא להתייאש ולהמשיך לנסות לדבר עם ההורים (נשמע מוזר שהם מעדיפים להתעלם) בייחוד לנסות לבוא אליהם בגישות שונות שיכולים להביא לתוצאות שונות
למשל פעם לבוא בתלונה ופעם לבוא בהצעת ייעול ופעם אולי לכתוב להם מכתב וכו וכו
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-10-2005, 01:02
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
הולי מותק!

אני מבינה אותך לגמריי!!!!!
למרות שאין לי כזו התנהגות עם אחותי למזלי.
אבל לאחרונה היא התחילה עם יחס מזלזל בי..מאוד מאוד.ואין לי שמץ למה.בכלל נגמר לי ממנה .

אני רק יכולה לשאול אותך שאלה.עכשיו ההורים שלכן מגשרים בינכן אבל מה יהיה כשיום אחד הם לא יהיו?איך זה יילך אז?
אין לי שמץ של מושג מה להגיד לך..אם היא לא מקשיבה לך אז אין לך מה להיות איתה ביחסים.אני יודעת את זה על בשרי ודמי .ההורים שלי לא מדברים עם האחים שלהם מסיבות שונות.אבל אם היא מזלזלת בך ובקיומך היא כבר לא אחותך.ברור היא אחותך מבחינה ביולוגית אבל לא יותר מזה.
תסבירי לה בטוב או ברע שאם היא ממשיכה ביחס כזה היא לא אחותך.זה לפחות מה שאני הייתי עושה.אבל עכשיו כשאני מסתכלת על הסיפור שלך אני רואה את הסיפור שלי יותר בקטנה.
עדיין אני אעלה אותו בבוא העת נראה מה אחותי תגיד לי.
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה מקווה שיסתדר כמו שאת רוצה!!!!!!!!!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 29-10-2005, 09:57
  הולי הולי אינו מחובר  

הרגע הגעתי לדירה- חיכוך אחרון לשבוע

הזמנתי לי מונית, אני לא רוצה שיקחו אותי, לא רוצה כלום מהם, כשלקחתי את הדברים שלי לפתח הדלת, אבא שלי שאל "מי שם?" אז עניתי לו "כלום, אפס, משהו לא חשוב", למרות שהמונית חיכתה בחוץ, הוא התעקש שאתן לאמא שלי נשיקה לפני שאצא, ואכן נתנו נשיקה (קרה כזאת), אמא נעלבה מהעובדה שנתקתי את הפלאפון בפרצוף אחרי שאמרו לי שאחותי תבוא על הדרך לאסוף אותי (וכיביתי אותו אחר כך), הם חייבים להבין, לא יעזור לגשר כל הזמן, הם צריכים להבהיר לה חד וחלק שהיא לא בת יחידה ושהעולם לא שייך רק לה, מחר אני חוזרת לשירות, וביום שני מסיימת, מהשירות אבוא ישר לדירה בלי לקפוץ אפילו הביתה להתקלח.. אבא רוצה שנשב ונדבר על זה, אבל זה כבר מאוחר מידי- אין זמן בגלל העבודה והשירות, היום החופשי שלי היה אסון, הסתגרתי בחדר כל היום ואז הלכתי לישון, אין לי מה לחפש שם, למרות שאמא כ"כ נסערת בגלל זה, ואבא מנסה לגשר- זאת הדרך היחידה והאחרונה שנשארה לי.

עוד לא נרגעתי, ועושה רושם שזה מהדברים האלה שלא אשכח, ואלך עד הסוף אם צריך, זאת המלחמה האחרונה שלי איתה על הנושא, מכאן זה או לנצח או להכנע לתמיד ולעזוב.

ישן 29-10-2005, 13:26
צלמית המשתמש של charm

רגע לפני שמתייאשים
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "הרגע הגעתי לדירה- חיכוך אחרון לשבוע"

אני מבין שאבא שלך רוצה לדבר איתך אז אולי זה סימן טוב שהם מבינים שמשהו לא תקין וצריך לשבת וללבן דברים
אם הם מושיטים יד גם אם זה נראה לך באיחור או כהצעה לא רצינית שלהם הייתי מציע לך בכל זאת להושיט יד חזרה כי אם יש איזה שהוא סיכוי שזה מה שיעזור לך בעיקר לחזור ולחיות נורמלי או לפחות רק להתעמת עם האחות שלך ולא גם עם ההורים שלך אז זה שווה כי אחרי הכל אני בטוח שלהיות בנתק מההורים שלך זה לא מצב שאת רוצה להיות בו
ואני מכיר מצבי יאוש מגורמים או מאנשים מסוימים ובהרבה פעמים רוצים לעזוב הכל אבל זה ההורים שלך ולא משהו אחר ולכן זה התיחסות אחרת

אני מציע לך לנסות שוב לדבר איתם ולא כדי לעשות להם טובה או לתקוף אלא לבוא במטרה ללבן דברים ולפתוח דף חדש גם אם זה לא נראה לך שזה יקרה חבל לפספס סיכוי

שיהיה בהצלחה ותעדכני
תמיד פה בשבילך
ארז

ישן 29-10-2005, 16:10
  הולי הולי אינו מחובר  

ומה עם העתיד?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "האמת היא..."

אני בת 19 וחצי, הספקתי לגור שנה לבד, ועוד כמה חודשים עם שותפים.

זה קשה! כרגע אני גם לא גרה בבית, זה לא חיים, צריך לחשוב על העתיד בשלב מסויים ולא רק על ההווה, אני לא יכולה לעבוד כל היום בשביל להשכיר דירה, ידוע לי איך זה, צריך לחשוב גם על הלימודים, על מימון הפסיכומטרי, התואר והמעונות שצריך..(לא לשכוח את הקורסים, הנסיעות, אוכל, ספרים וכדומה).

יש לי זכות להיות בבית- בדיוק כמוה אם לא יותר (בהתחשב בעובדה שהיא בת 26 ונשואה !!!! ) ואני רק מתחילה את החיים שלי.

בקיצור זה לא כ"כ פשוט ודורש ממני בעצם לוותר על דברים שחשובים לי..ושאני בעצם חייבת.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 29-10-2005 בשעה 16:18.
ישן 29-10-2005, 18:06
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
הולי אני לא שופט אותך אבל זה לא ממש בסדר
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "ומה עם העתיד?"

תסתכלי מה קרה זה התחיל שאמרת שאחותך היא
מתנהגת בחוסר כבוד כלפיך וכפלי אחותך ובאמת זה נכון לפי מהשאמרת
ועכשיו רבת אם ההורים שלך ואת עושה נגדם מרד שהם בכלל לא אשמים
במקום לריב אם אחותך הגדולה את רבה אם ההורים שלך באמת שאני חושב שהם לא אשמים
הם בכלל לא רוצים מריבות בבית הם רוצים שכולם היו ביחד
את הכעס שלך את מפנה לכיוון הלא נכון ההורים שלך הם לא הכתובת
זה שקל לך יותר להתמודד אייתם מאשר אם אחותך זה לא בסדר
יש לך הורים נפלאים לפי דעתי מה שאת צריכה לעשות זה להגיד להם סליחה
ולהגיד שהיית עצבנית והכעס שלך היה מופנה לכיוון הלא נכון
אין טעם לעשות מרד אם מדברים אם אנשים בהגיון הם בסופו שלדבר מבינים

ישן 29-10-2005, 18:52
  הולי הולי אינו מחובר  

המרד מופנה בדיוק למקום הנכון
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "הולי אני לא שופט אותך אבל זה לא ממש בסדר"

הם מגנים עליה כל פעם בדרכים יצירתיות אחרות, הגיע הזמן שיפסיקו להגן עליה ויגידו לה להפסיק (לנו היא לא מקשיבה).

הנה דוגמא לבעיה ש"נעלמה" בגלל גישור-> אחותי מאוד אהבה חולצה ששיכת לאחות השניה ולי, אז היא העלימה אותה וכעבור כמה זמן הפכה אותה לשלה בלבד ומחוץ לתחום בשבילנו <כאן ההורים היו צריכים להגיד לה להחזיר לנו את החולצה> מה הם עשו? קנו לאחותי ולי חולצה אחרת דומה.

וזאת רק דוגמה אחת.. אנחנו כבר גדולות, אני לא מתכוונת לקרוא לאבא או לאמא כשהיא דוחפת אותי מהאמבטיה, או לחלופין לכבות ולהדליק לה את האור, גדלנו והשטויות האלה לא לעיניין.

ההורים שלי חייבים לשים לזה סוף, הם תומכים בה בזה שנותנים לה גיבוי על המעשים האלה.

דברנו כבר אלף פעם, ואף פעם הם לא עשו משהו כדי לגרום לה להפסיק- רק טיפלו בבעיה הזמנית החדשה, נמאס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:04

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר