לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2005, 06:25
  theoneandonly theoneandonly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל theoneandonly
זהו נגמר הסיפור...

אחרי חודש מושלם שאנחנו יחד היא זרקה אותי.

בערב רביעי האחרון הוקפצתי בדחיפות לצבא לפעילות שקשורה ישירות לחיי אדם (לא משנה איזו פעילות ואיפה אני משרת).

באותו יום (יום רביעי) הבטחתי לחברה שלי (שמשרתת יחד איתי באותה יחידה) שאני הגיע עליה בערב של יום חמישי.
לצערי הפעילות התארכה ונמשכה ברצף עד יום שישי בבוקר (חוץ משעה שהייתי בבית ביום חמישי בשביל להביא דברים)... כשני לא ישנתי אפילו לא שעה אחת.
בבוקר של יום חמישי כבר הייתה הרגשה שזה לא יסתיים בקרוב. התקשרתי עליה בבוקר של יום חמישי להגיד לה שיש סיכוי שאני התעקב שם ולא הגיע היום. היא אמרה לא נורא יהיה בסדר.
שמח ובתחושה שאין שום בעיה, חזרתי לעבודה...
הגיעה השעה 6 בערב ונשאר עוד הרבה מה לעשות - לא יוצאים הביתה היום...
התקשרתי עליה, היא לא ענתה, השארתי לה הודעה - שאני אני אוהב אותה ומצטער אבל אני תקוע במקום הזה... ואני יוצא רק למחרת ואבוא ביום ראשון, ושתחזור עלי כשיהא שומעת את ההודעה.
כעבור חצי שעה התקשרתי שוב, שוב לא ענתה, שוב השארתי לה הודעה דומה וגם שלחתי SMS...
בשעה 10 בערב היא מתקשרת עלי, כולה עצבים...
שאלתי אותה אם היא קיבלה את ההודעות שלי, היא אמרה שכן, וזה לא מקובל אליה... ניסיתי להסביר את מה שקרה, שזו פעילות דחופה, חיי אדם וכו', אבל היא סרבה להקשיב, ובסוף של השיחה ברכה אותי ב"לך תז@#%ן" וניתוק בפרצוף...

הייתי כולי עצבני אח"כ, אבל החלטתי לתת לרוחות קצת להרגע, כי הרי ויכוחים וריבים קטנים יש בכל זוגיות, ולהתקשר עליה בשבת בערב, ולהסביר לה שוב שאני מת עליה אבל אני בצבא ודברים כאלה קורים, ואני לא עושה את זה בכוונה....

אבל אתמול בערב היא התקשרה ואני מצטט את השיחה פחות או יותר:
ד.: "א. זו ד., לפני שאתה אומר משהו חשבתי על זה כל הלילה והיום ואני חייבת להגיד שאתה לא בסדר, אתה מעמיד את הצבא מעל לכל, גם מעל היחסים ביננו, אז אם זה ימשך היחסים נגמרו."
אני: "ד. את יודעת שאני מת עליך ואם הייתי יכול הייתי עוזב הכל ורץ עליך, אבל במקרה הזה מדובר בחיי אדם נטו! אני אוהב אותך, ולכן אני לא יכול להבטיח שזה לא יקרה שוב, את יודעת שאנחנו בצבא ולכן את צריכה להבין שבלתמ"ים כאלה עלולים לקרות גם לי וגם לך... בכל מקרה אני מצטער על מה שקרה אבל תביני שזה לא היה באשמתי..."
ד.: "אם ככה היחסים נגמרו!!!!!" וניתקה לי בפרצוף.

ניסיתי לתפוס אותה עוד כמה פעמים אח"כ בפלאפון, אבל היא סיננה אותי, ובסוף כיבתה את הפלאפון.
ניסתי גם בבית, אמא שלה ענתה ואמרה שהיא לא רצה לדבר איתי ושאני לא אתקשר יותר.

אני לא מבין איך מישהי שחשבת שאוהבת אותך, יכולה להיות עד כדי כך אגואיסטית ורעה, פשוט רעה. לפגוע ככה ולזרוק. ובאמת שזה לא הגיע לי...

שתבינו אני עדיין אוהב אותה... וממש כואב לי לאבד אותה.

פשוט בא לי למות...
אני כ"כ כועס על כל העולם, עליה, על המפקדים שלי ובעיקר על עצמי.
Saigon... shit; I'm still only in Saigon.... Every time I think I'm gonna wake up back in the jungle. When I was home after my first tour, it was worse. I'd wake up and there'd be nothing. I hardly said a word to my wife, until I said "yes" to a divorce. When I was here, I wanted to be there; when I was there, all I could think of was getting back into the jungle. I'm here a week now... waiting for a mission.... getting softer; every minute I stay in this room, I get weaker, and every minute Charlie squats in the bush, he gets stronger. Each time I looked around, the walls moved in a little tighter...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2005, 14:08
צלמית המשתמש של 4Yaron
  4Yaron 4Yaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
יו אחי אני נגנב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי theoneandonly שמתחילה ב "זהו נגמר הסיפור..."

"ואני חייבת להגיד שאתה לא בסדר, אתה מעמיד את הצבא מעל לכל,"
זה לא שיש לך ברירה יותר מידי אתה מחוייב לצבא ואין מה לעשות ...
ועם כל הכבוד ידידי
היא לא שווה אפילו אלפית ממה שאתה... אתה נשמע בן אדם מאוד איכותי שאכפת לו מהסביבה שלו
אבל היא פשוט אגואיסטית שמרוכזת בעצמה ודואגת לעצמה זה פשוט גישה מגעיל ....
בכלל שבן אדם יגיד את המשפט שהיא אמרה.... גורם לי לבחילה

שיהיה לך בהצלחה בחיים גבר היא לא שווה אותך ,תפסיק לרוץ אחריה כי אתה תשיג בנות שכן יעריכו אותך כמו שאתה וגם למרות הצבא...

תגיד לעצמך שזה נגמר וטוב שככה כי זה היה יכול להיגרר עוד חודש עם האדם שעכשיו גיליתה את
הפרצוף האמיתי שלו....
ישן 30-10-2005, 09:58
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני מסכים הסכמה מלאה עם הולי.

היא באותה יחידה כמוך. היא יודעת עד כמה העבודה חשובה ומה המשמעיות הנגזרות ממנה.

לא חשוב מה היא תכננה. לא חשוב כמה פעמים יצא שהיא תכננה משהו והצבא הרס.

אם היא עדיין לא מבינה שאז לא בחירה שלך, אז, אחד מהשניים:

א. היא בחרה לסדיים את הקשר והיא לוקחת את הצבא כתירוץ.

ב. היא פשוט לא מבינה לעומק. למרות שהיא באותה יחידה ולמרות ההסברים שלך (וניסית, יותר מפעם אחת, להסביר). דבר, שלא מעיד על בגרות ושיקול אופי.

הסיפור גמור. אין לך מה עוד לעשות כאן לדעתי. או שהיא חיפשה דרך לצאת או שהיא לא מבינה. בכל אופן, אין עוד משהו שאתה יכול לעשות. עצוב, אבל, ככה זה.

אגב, אם היא פשוט לא מבינה - יכול להיות שבעתיד הקרוב ייפול לה האסימון... אבל, אל תתלה בזה תקוות.

בכל אופן,בדרך כלל אני מייעץ - לא להתייאש ולהמשיך לנסות להסביר את הצד שלך. פה לא. זה מבוי סתום.

אני מאחל לך בהצלחה, אחי! מגיעה לך מישהי יותר איכותית.

ישן 04-11-2005, 02:20
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
היי

אני מצטרף לקריאה ההמונית של "הבחורה הזאת לא שווה אותך !"

וגם להוסיף, הבנה היא דבר בסיסי במערכת יחסים (כמו הרבה דברים אחרים - אמון למשל וכו').
שני הצדדים צריכים לגלות הבנה (עד כמה שאפשר כמובן) כלפי הצד השני, ובמקרה שלך שיש אילוצים (מאוד) מסוימים וברורים שמונעים את פגישתכם. אם באמת קיימת הבנה כזו, אז היחסים משתמרים
למרות כל הסיבות/אילוצים/בעיות. לצערי, במקרה שלך, חברתך לא מגלה הבנה בסיסית כלפיך
וזה לא בדיוק צריך להיות ככה. מצטער בשבילה שככה היא מתנהגת לבחור כמוך, ומצטער בשבילך
שאתה מצפה (ובצדק) להבנה ולא זוכה לקבל אותה.

לדעתי, אתה יודע בדיוק מה אתה צריך לעשות.
בהצלחה !

ישן 04-11-2005, 07:32
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי יקירי :)

אני מצטרפת לכל העצות הנהדרות שניתנו לך באשכול ובהמשך לשיחתנו - אני חושבת שאתה צריך להמשיך הלאה .
וזאת מהסיבה הפשוטה - יכולת הבנה והתחשבות אלו יכולות בסיסיות במערכות יחסים ואם לא ניכר כי יש בה את התכונות אותן, אתה הוא זה שצריך לקום וללכת- לא להתפשר !
אני יודעת שאתה אוהב אותה אבל לפעמים חייבים לנתק את הרגש מהשכל ולהבין שלאהוב זה לא מספיק אם דברים אחרים לוקים בחסר . זה קשה וישנם אנשים שסוחבים מערכות יחסים מקרטעות רק על בסיס הרגש ומוותרים על צרכים אחרים שלא מסופקים בקשר ו-חבל (במקרה הזה : הצורך שלך בהבנה ובהתחשבות לאור מחויבותך לצבא) .
תראה, לנתח 'מה הביא אותה למצב הזה' זה קל ומתבקש אך אסור לנו לשפוט אותה כשם שאנו לא מכירים אותה ואת התמונה כולה ולכן כדאי שתקח את כל עצותינו בערבון מוגבל .

במקרה אני מכירה מקרוב את הפרובלמטיות בתפקיד מורכב בצבא ובקיום מערכת יחסים ושילוב משפחה, חברים, תחביבים וכיו"ב, קשה להספיק ולקטוף מכל העולמות ותמיד משהו/מישהו מוזנח, אך אנשים שמכירים אותך ויודעים כי אתה טיפוס שלא יזניח את העבודה - יקבלו ויבינו .
אני אתן דוגמה על חבר שלי ועל המשפחה - התפקיד שלי לרוב סוחב אותי עד שעות מאוחרות כאשר במהלך היום לא תמיד אף יש לי זמן לנהל עימם שיחות ארוכות ו-תמיד, אבל תמיד, זה ממשיך גם לשעות שאחרי הצבא (כידוע לך - יש לי פלאפון צבאי) .
אבל הם יודעים כמה התפקיד חשוב לי, כמה שאני פרפקציוניסטית וחייבת לדאוג להכל עד לפרט האחרון וכמה שאני לא מסוגלת להתנתק ולהתנער מאחריות כי זו לא אני, זה או 100% שלי - או כלום (בכל תחום, לא רק בצבא) .
ולכן - הם מבינים, מתחשבים ואוהבים כי הם יודעים שלהציב בפני קשיים זה רק להכביד עלי .
נכון, תמיד יש חריגים ופה אני נכנסת לתמונה - אסור לצפות מכל העולם להבנה, לשבת בחיבוק ידיים ולהגיד : "זו אני, שברו ת'ראש"; אני מכירה בחשיבות של הדברים שיש לי בחיים ומשתדלת להקדיש להכל כמה שרק אפשר ורק אז- אני מבינה את הערך האמיתי שלהם בעיני ואת החשיבות של הויתורים והבחירות שלי .

לסיכום - עשה 'חשבון נפש' עם עצמך, אולי התפספסה לך שרשרת של ויתורים שבאו על חשבון הבחורה ולכן היא הרגישה שהיא לא יכולה עוד (ולפעמים דווקא האנשים שבתוך אותה המערכת יודעים מה שווה ויתור) .
והמשך הלאה, בטוחני שתמצא בחורה נפלאה In No Time ו-תשקיע, זו מילת המפתח במערכת יחסים

בהצלחה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 04-11-2005 בשעה 07:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר