לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2005, 11:07
צלמית המשתמש של yehonatan_m
  yehonatan_m yehonatan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yehonatan_m שלח הודעה דרך MSN אל yehonatan_m
ביקרתי בחנות "האנימה והמנגה" Otaku והינה ביקורת שלי...

אוקיי אז החנות כמו שפירסמו פה מקודם נמצאת בדיזנגוף סנטר שם החנות הוא Otaku
אוקיי אז הינה הביקורת שלי:
החנות עצמה חמודה קטנה הכל מסודר,מחיר המוצרים סביר-יקר.
מחזיקי מפתחות עולים בסביבות 12-15 ש"ח
אני נדלקתי על הבנדנה של נארוטו מוכרים אותה ב 50 ש"ח וכמו הסידרה היא מגניבה אבל מחיר יקר מדי לחפץ מטופש.
הפוסטרים מסודרים ממש ממש גרוע כבר התיאשתי ופשוט שלפתי אחד שמצאתי של נארוטו הפוסטרים עולים בסביבות 15-35 ש"ח שזה די זול כי הם ממש איכותיים.
יש שם לונגים לתלות על החדר של כל מיני סדרות אנימה במחיר של 75 ש"ח לכל לונג.
ויש שם שרשראות יפות של הסידרה נארוטו וגם של פול מטאל אלכמיסט במחיר של 40-50 ש"ח.
אני מאוד אהבתי את הקטע של הספרים יש שם מלא ספרי מנגה לקריאה לא עיינתי בהם לכן אני לא יודע אם זה היה עם ציורים וכל זה.
היו חוברות שמלמדות אייך לצייר מנגה שרציתי לקנות אבל שמעתי תמחיר שהוא 120 ש"ח לחוברת אז ויתרתי.
יש שם כריות עם הדפס של כל מיני דמויות מסדרות לפי דעתי זה סתם מעפן.
עכשיו יש שם חולצות ממש מגניבות שמאוד הייתי רוצה לקנות הייתה חולצה מגניבה של סמוראי צ'אמפלו אבל הבעיה הייתה המידות של החולצות כל החולצות היו במידות L והן ממש היו גדולות אז ויתרתי לצערי =( מחיר כל חולצה היה 100 ש"ח שלפי דעתי מוגזם.
קניתי תג מגניב =) של הסידרה bleach זה עלה לי 20 ש"ח אבל הוא ממש יפה ומגניב אני עונד אותו על החולצה סתם לשעשוע.
יש שם בערך איזה 40-30 דסקים של מוזיקה של סדרות אנימה למשל דיסק של הסידרה נארוטו וכל זה...
יש שם דברים שלא קשורים לאנימה ומנגה כמו משפחת הסימפסונס או מי שמכיר את המטורללים מהסידרה happy tree friends יש שם בובות שלהם מצחיקות חח אבל כל בובה עולה יקר.
ועכשיו הגעתי לדבר הכי מוגזם יש שם פסלונים מפלסטיק מסריח של דמויות אנימה והפסלונים ממש ממש ממש קטנים ועולים בערך 40-80 ש"ח שזה ממש הוריד לי את החשק לקנות משהו בחנות.
שאלתי את המוכרת לגבי סחורה שונה של כל מיני סדרות והכל היא אמרה שהחנות תתעדכן בהמשך ורשמתי אימייל שלי ואמרו שישלחו לי כאשר יהיו דברים חדשים.
היה שם את הסרט החדש!! של פינאל פאנטאסי advent children שעולה 120 ש"ח
לסיכום:
יצאתי מהחנות עם פוסטר ותג של bleach וזה עלה לי הכל ביחד 35 ש"ח...
החנות עצמה קטנה מדי,מי שרוצה יכול סתם לבוא להסתכל למרות שאני מציע לכם לבוא לשם עוד חודש וחצי כי כרגע אתם סתם תתאכזבו.
כרגע הציון שאני נותן לחנות הזו הוא 6.
הפוסטרים ציון 10 הכי גבוהה.
מקווה שירחיבו את החנות בהמשך כי היא ממש קטנה,וכי פאדיחה היא שמה לי את מה קניתי בשקית ורודה אני מקווה שהלכתי משם אנשים לא חשבו דברים עלי XD...
למישהו יש שאלות על החנות?......

נערך לאחרונה ע"י yehonatan_m בתאריך 19-11-2005 בשעה 11:11.
חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 21:52
צלמית המשתמש של Neodymium
  Neodymium Neodymium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Neodymium
הייתי שם...3=
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yehonatan_m שמתחילה ב "ביקרתי בחנות "האנימה והמנגה" Otaku והינה ביקורת שלי..."

לקח לי די הרבה זמן למצוא את החנות ...אני לא מכיר את דיזינגוף סנטר...
החנות נחמדה...
היא קטנה יחסית והריצפה שלה ורודה.
הלונגים באמת קצת מקומטים ובלויים
רוב הפוסטרים שם לא היו של אנימה או מנגה ובאמת היה די מעצבן לעיין בהם...אבל לא נורא. היו כמה פוסטרים יפים.

למה T-shirt צריכה לעלות 100 שקל >.<?
היו שם חולצות ממש יפות אבל...100 שקל T_T?

יש שם באמת אפילו קצת מנגה...
אני קניתי שני פוסטרים - אחד ממש יפה של Hellsing ואחד פחות יפה של Trigun וגם את Vol. 6 של הלסינג (המנגה) כי את כל השאר כבר קניתי.
המנגה עלתה 66 שקל (אני חושב...בטוח שזה היה שישים ומשהו) וכל פוסטר עלה 15 שקל (כל אחד באורך 53 ס"מ וברוחב 37 בערך...יש שם גם פוסטרים גדולים פי 2) .
המנגה, אם ככה, די זולה (לא קניתי מנגה בארץ אף פעם). זה פחות או יותר יוצא מה שכתוב על הגב של המנגה - 13.95$
טוב...זה הכל.
^^

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר