לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2005, 04:36
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אני מתביישת שאני אזרחית של

מדינת ישראל.

"ולסיום, שאלת מיליון הלירות (המצריות) - מתי יבקר הנשיא מובארק בישראל? "
זה קטע מתוך ראיון שנערך עם שגריר מצרים בפורטל YNET.
לא צויין שם שם המראיין או המראיינים (מוזר)
והשאלה הזאת בסיום הראיון מעוררת בי גועל נפש של עם עלוב באמצעותו של מראיין אנונימי שהוא דגם מייצג של המשטר והעם בישראל שעניו טחו מראות את האמת והוא עם שחי בשקר ואינו יודע להבחין באוייביו הכלים עליו להשמידו.
מה שמעניין את העם הזה בקשר למצרים מתי יבוא מובארק לישראל כדי שיוכלו ללקק לו כאן בארץ.
לא למדנו שום דבר ממלחמת יום הכיפורים.
העם הזה בדיוק כמו לפני מלחמת יום הכיפורים לא רוצה לראות את האמת והיא שמצרים מכינה את עצמה למלחמה נגד מדינת ישראל כבר שלושים שנה ובראיון אין שום התייחסות לנושא הזה אלא התייחסות שמטרתה לעלוב ביובל שטייניץ ובוועדת החוץ והבטחון של ישראל.

פיגוע מינורי אומר השגריר המצרי ומוסיף
"הפיגוע הקטן הזה לא יסכן את התהליך" תהליך חיסולה של מדינת ישראל כמדינה יהודית לעם היהודי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3156096,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 04:55
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
האם באמת את חושבת שביכולת הטרור לחסל את מדינת ישראל?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני מתביישת שאני אזרחית של"

בשום פנים ואופן לא - עמדנו כבר בפני מצבים קשים יותר ושרדנו. לא רק שרדנו אלא צמחנו גדלנו (באיכות - הגודל בשטח הוא בעוכרינו) והגענו להישגים בכל התחומים.

יש המהלכים עלינו אימים, יש קטני אמונה ביכולתנו ויש המתביישים להיות אזרחי מדינת ישראל.

אני גאה בהיותי אזרח מדינת ישראל אני בוש לעיתים בדרך אותה מוליכים אותנו מנהיגינו.

האמת של מלחמת יום הכיפורם ואל לנו לשכוח זאת, שבסופה היינו 100 ק"מ מקהיר ובפאתי דמשק למרות המחדל הגדול בתחילתה. נתן לצה"ל לנצח מול צבאות האויב ניתן להגיון + כוחות הבטחון לנצח (יותר נכון למזער) את הצלחות הטרור.
ישן 19-10-2005, 00:05
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
ובקיצור...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ובמלחמה חשיבות מחשבתו של היריב גדולה אלפי מונים מזו שלך..."

אתה טוען שהמלחמה פגעה בכושר ההרתעה של ישראל. יכול להיות, אולם עדיין מאז אותה מלחמה לא קרה שמדינה ערבית פלשה אל תוך תחומי מדינת ישראל. ז"א שעדיין הערבים הגיעו למסקנה שיש לעשות שינוי בטקטיקה לאחר שנכשלו בכל מלחמה קונבנציונאלית כנגד ישראל.

מלחמת יום כיפור סללה את הדרך לכל העימותים בינינו לבין הערבים מאז? ומה עם מלחמת ששת הימים, מלחמת סיני ומלחמת העצמאות? כל אלה ביחד סללו את הדרך לכל העימותים העכשויים בינינו לבין הערבים. אפשר גם לומר שהעובדה שהמוסלמים כבשו את א"י במאה השישית היא שסללה את הדרך לעימותים שיש לנו כעת עם הערבים.

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 19-10-2005 בשעה 00:09.
ישן 19-10-2005, 01:29
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
צודק, עכשיו הם מפעילים נגדנו מחבלים מתאבדים ומכוניות תופת. זה הרבה יותר טוב...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי killzone שמתחילה ב "ובקיצור..."

מאז הערבים ביצעו שינוי ברמה האסטרטגית ולא ברמה הטקטית. הם ויתרו על נסיון להכניע
את ישראל באמצעות פלישה של צבאות קונבנציונאליים ועברו לשימוש בטרור, שנגדנו אין לנו
דרך רצינית להגיב.
מה אומר לך, זה הרבה יותר טוב בשבילנו. הנה, ראה, טרור של ארבע שנים הביא לנסיגה
המביישת והבזויה ש-33 השנים שקדמו לכך לא הצליחו להביא לה.

זה נכון שמלחמת הקוממיות ומלחמת ששת-הימים סללו את הדרך לעימותיהם המזויינים
שהיו לאחריהן - אך הן עשו זאת במובן שבו שרדנו ויכלנו להמשיך להלחם. מלחמת יוהכ"פ
עשתה זאת בכך שהחזירה/הגבירה את התקווה לאפשריות חיסולה של ישראל....
ישן 19-10-2005, 14:33

אתה מערבב שקולים של מדינות עם שקולים של טרוריסטים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "צודק, עכשיו הם מפעילים נגדנו מחבלים מתאבדים ומכוניות תופת. זה הרבה יותר טוב..."

הנצחון הגדול שלנו במלחמת יום כיפור הביאה את מדינות ערב וגם אותנו להכרה שמלחמות לא תשגנה שום דבר, למעט יגון ושכול ויש לחתור לשלום. ואכן השגנו זאת עם מצרים וירדן ולמעשה גם עם סוריה ולבנון.

לטרור ישנם שקולים אחרים ודרך המלחמה בו שונה מה גם שהוא איננו מסכן קיומה של מדינה כמו מדינת ישראל. התשובה ההולמת לטרור ואני מודע שהיא מסובכת ביותר היא כיצד להכביד וחנטרל את המרצחים מבלי לפגוע באוכלוסיה האזרחית. לזאת עדין לא נמצאה תשובה הולמת. ככל שנכביד את ידינו על כלל האוכלוסיה אנו "משחקים" לידי הטרור.
ישן 19-10-2005, 14:36
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
כל הנצחונות שלנו (כולל זו של מלחמת יום כיפור) הם שהביאו...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "צודק, עכשיו הם מפעילים נגדנו מחבלים מתאבדים ומכוניות תופת. זה הרבה יותר טוב..."

את הערבים לשנות את האסטרגיה שלהם. אילו הם היו משיגים משהו ברק אחת מאותן מלחמת לא היה להם צורך לעשות שינוי בגישתם. זכור שארגוני הטרור הוקמו והחלו לפעול אפילו לפני מלחמת ששת הימים ופיגועים כגון טבח הספורטאים במינכן וחטיפות המטוסים נעשו עוד לפני מלחמת יום כיפור.

אתה טוען שמלחמת יום כיפור הביאה לכך שכעת אנו בעימות מתמשך עם האוכלוסייה הפלשתינית בעוד שאחרים יטענו שתפיסת שטחי יש"ע ב-1967 הם שהביאו לעימות שכזה מכיוון שלפני כן לא היה מגע בין ישראל לבין אותה אוכלוסייה. מלחמת הקוממויות וכל שאר המלחמות שלאחריה לא יוצאות דופן ממלחמת יום כיפור משום שהן כולן חלק ממסלול שהוביל לשינוי תפיסת הלחימה של הערבים בישראל.

לדעתי מצבנו יותר טוב כיום משום שכעת אין איום על קיומה של מדינת ישראל מצד צבא פולש, טרור היא לא אסטרטגיה שיכולה להביא סוף לקיומה של מדינה. אני אינני מאמין שפינוי הרצועה היא נסיגה מביישת, נוכחות של אזרחים באותו שטח היה יותר מיותר מהנוכחות הצבאית שלנו בדרום לבנון (שגם לדעתך הייתה מיותרת). מה לעשות שאינני מאמין ששטחים שישראל לא מספחת (מסיבות מאוד הגיוניות ומובנות) הם חלק ממדינת ישראל וכי יש להוציא משאבים וחיי אדם על מנת להחזיק בהם.

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 19-10-2005 בשעה 14:48.
ישן 24-10-2005, 11:02

כנראה שבחייך לא הייתה מעורה במצב ההתישבות בגבול הצפון ובבריחה ההמונית מקרית שמונה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וואי איך אני מרחם עלייך... :("

היום הכל פורח הכל מתפתח הכל פעיל.

לא אחת הייתי בגבול הצפון ואפילו בשטחי צד"ל וחוויתי את נפילת הקטיושות ואת בהלת התושבים. היום כל זה שייך לעבר. נכון שקיים מאזן אימה - אבל המאזן הזה הוא דו צדדי. אני סומך על צה"ל שידע לנטרל כל פעילות עוינת האמורה להחזיר את המצב לקדמותו (השלילית).

לידיעתך הסכון הפוטנציאלי מאירן גדול מליון מונים מזה של נוכחות החיזבאללה. מה גם שלא ירחק היום וגם הם "יתאזרחו". ראה את ה"התקפה" הבינלאומית על סוריה, שאי נוכחותנו בלבנון חברה את האמריקאים ואת הצרפתים יחדיו.
ישן 28-10-2005, 02:18
  OriDrori OriDrori אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני מתביישת שאני אזרחית של"

כל מי שפסל את האפשרות של מלחמה מצרית בישראל חוזרת - חסר מרחב ראייה

הרי מדוע מצרים מתעצמת וקונה נשק בלי הפסקה? הרי היא לא צריכה את כל הנשק הזה ..והיא יכולה להסתפק במועט

השלום של מצרים עם ישראל הוא שלום קר, מדובר בשלום של אינטרסים, מצרים לא רוצה בשלום עם ישראל.

אני מאמין שביום שמצרים תגיע למסקנה שהיא עדיפה צבאית על ישראל היא תצא למלחמה חוזרת ללא הסס.

כנראה שאנשים לא יודעים מה זה שלום בימינו, אתם בטח חושבים ששלום זה לחיצות ידים וזהו אוהבים אחד את השני.

תתחילו להתכונן למציאות, עידן המלחמות שלנו עם מדינות ערב לא נגמר, הוא ישוב...אני משער שהדרדרות היחסים תחל בעוד פחות מחמש שנים, עם נפילת מובארק מהשלטון, יצליח לעלות במצרים משטר איסלאמי דיקטטורי שלא יאמין בהסכם השלום עם ישראל , כמו שהיה באיראן.
ומפה לשם הדרך למלחמה קצרה ביותר.
אני מקווה שעד אז יהיה לנו מנהיג אמיתי כמו מנחם בגין שידע לנווט אותנו לדרך הבטוחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר