לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 21:51
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
למבוגרים בלבד שתי בחורות באינקין (כל אחת בפריים משלה)

אחרי הציור הקודם בפיילוט שהעלתי, והביקורת החמה שקיבלתי (עאלק), המשכתי עוד קצת את הקודם, אבל לא צריך עדכון. בקיצור, אחריו ציירתי עוד ציור אחד, אבל עברתי על הסקיצה בפיילוט מיד וקיבלתי ביקורת רק אח"כ, ואלי ביאס לי את הצורה, כך שנטשתי אותו והמשכתי לאחר.
בציור השני כבר קיבלתי ביקורת בשלב הסקיצה ובאמת תיקנתי את שדרש תיקון, בזמן האינקינג גם חזרתי לציור הקודם ואלתרתי קצת בכדי לתקן את הבעיות הגדולות שהיו בו (עדיין יש בו בעיות, אבל אני אוהב את הציור).
אז הרי הם:
(הציור הראשון פורסם באשכול הזה)
הציור השני:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הציור השלישי:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שני הציורים צוירו עם פיילוט 0.4, השיער נצבע בעזרת פיילוט 0.7 מטעמי נוחות ומהירות, אם זה לא היה נייר A4 רגיל, אני מניח שהייתי משתמש בדיו.

ביקורת וכו' תתקבל בברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2005, 01:27
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
תודה על התגובה המהירה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי aavihai שמתחילה ב "יש הרבה בעיות פרופורציה..."

וגם על המחמאות

הדמות הראשונה פה, והשניה מבין השלוש באמת מאד לא נכונה אנטומית, זאת הבעיה שעושים אינקין לפני שבודקים את הנכונות האנטומית שלה.
הראשים של שתי הדמויות פה נוטים מטה, כיוון שזה לא מוצלל עדיין קשה לשים לב לזה.
לא מצאתי בעיות מיוחדות בידיים של השלישית, אולי כף היד השמאלית שלה קצת קטנה מדי, אבל זה הכל לדעתי, המבנה נראה לי פחות או יותר נכון. (ואולי לא...)

ברור שאני משתמש בעפרון, מעטות הפעמים שאני מצייר ישירות בעט, ואז צריך לאלתר הרבה.
את ההצללות של הראשונה עשיתי ישירות בעט ובלי תכנון מוקדם וזה ניכר.
אפשר למצוא עוד ציורים שלי בדיו פה: "על יד הים", "שידי אינה משגת", ויש עוד כמה. (רק הערה קטנה, למי שימצא את עצמו באחד האשכולות האלה: לא להקפיץ אותם בטעות )
בציור "על יד הים" רוב ההצללות נעשו בלי תכנון, פרט לכיוון כללי, חיפוש מדוקדק יראה את הטעויות, בציור השני, "שידי אינה משגת", כל ההצללות של הגבר נעשו באופן ספונטני, למרות חוסר התכנון הייתי מרוצה.

הפעם, בניגוד לשני הציורים האלה, לא ידעתי איך להצליל את השניים האחרונים, (בייחוד את האחרון), ולכן הם עדיין נקיים
אני מוכרח לציין שאני מאד אוהב את הציור האחרון, כך שאני בטח אחזור אליו.

אגב, אני מנקה את הדף עם מחק פחם, ואת הסקיצה אני מצייר בעדינות, את הציור האחרון אפילו לא נאלצתי לנקות בפוטושופ אחרי הסריקה, וויפי!

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 26-10-2005 בשעה 01:30.
ישן 27-10-2005, 15:49
  d_morrigan d_morrigan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל d_morrigan
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "שתי בחורות באינקין (כל אחת בפריים משלה)"

אמרתי לך אלף ואחת פעמים ואני אגיד שוב: הסגנון הזה פשוט יושב עליך בול

הציור השני - הפנים שלה פשוט מדהימות.. יפייפיה אמיתית השיער מעולה והזרועות מצויינות.
הפריעו לי כפות הידיים, בעיקר הימנית, התנוחה שלה נראית מאד מאולצת.
הרגל הימנית לא נראית כאילו היא מושטת קדימה, אולי היית צריך לעשות אותה גדולה יותר (בטח גם העובדה שאין הצללות משחקת כאן).
DAMN היא כ"כ יפה.

הציור השלישי - ללא ספק אחד הטובים שלך.. הפנים פחות מוצלחות מהפנים של הקודמת (אם היית משלב את הפנים שלה עם הגוף הזה הייתי מבקשת את המספר שלה)
הזרוע השמאלית פשוט מעולה, במיוחד כף היד
אבל שוב, כף היד הימנית מפריעה לי.. משהו בפוזיציה שלה לא מסתדר לי.
קצת הפריעה לי גם הכתף הימנית, היא מורמת מדי, ואם זאת היתה הכוונה אז לדעתי החזה צריך להתרומם יחד איתה.

סה"כ עבודות מצויינות
יום טוב
(ואל תשכח לספר לי איך היה!)
ישן 27-10-2005, 21:58
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
תודה רבה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "שתי בחורות באינקין (כל אחת בפריים משלה)"

אסור לי לצייר אישונים, זה גורם לי סיוטים.

דנה, איזו אורחת, ברוכה השבה.
תראי, המצויירת השניה דוגמנית ממש גרועה, הסברתי לה כמה פעמים איך לעמוד אבל היא לא הצליחה לבצע פקודות, למי שחשב שיופי זה הכל...
רק עכשיו אני שם לב שהאף של השלישית ברח לי קצת ימינה (שלי\שלכם\שלנו), איפה כל מי שנתן לי בקורת בשלב הסקיצה?!
אני במקומה הייתי נעלב, הפנים שלה לא רעות בכלל, והיא אחת הדמויות הכי נשיות שלי לדעתי (כן כן, כולל היד), כך שאני שבע רצון.

גל, תודה
זה לא הדמיון, זה המחסור בתרופות. נחשים, המממ... יש לי המון ציורים עם "קעקועי נחשים", הם פשוט לא טובים כמו זה, אז אני לא מראה אותם

שוב תודה לכולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר