לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2005, 11:52
  לוגיק לוגיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.05
כמו שמישהו כבר כתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kapuchkes שמתחילה ב "אני מתגייס במחזור נוב' הקרוב...."

אתם תשתוקקו לשיעמום הזה,אין לכם מושג עד כמה..
אני אישית הייתי בקד"צ של חה"א (אל תקפצו ישר ותגידו שזה בכלל לא כמו צבא או טירונות קרבית),
מסגרת צבאית זו מסגרת צבאית!
בשיחה הראשונה שלי לחברים פשוט אמרתי להם שייצאו,שיעשו כמה שיותר,שיהנו ושישתדלו להעסיק את עצמם כמה שיותר עד הצבא..כי אז אין את כל המותרות האלה..
לאחר שבועיים חתמתי משם ויתור חזרתי הבייתה,יצאתי איתם ושוב יש את אותו שיממום גדול (אני כבר חודשיים מאז חתימת הויתור..ועדיין יש לי חודש , פחות או יותר.)
צריך להסתכל על זה מכל ההיבטים,ברגע שאתם בצבא אתם משתוקקים הבייתה,ברגע שאתם בבית
כמו עכשיו ואין מה לעשות,אין מסגרת,לא הייתם רוצים להיות כבר מגוייסים ? לגמור או להתחיל את כל העיניין כבר מאשר לשבת בבית ולספור את כמות האנשים שנתקעים במעלית כל יום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2005, 15:12
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
צודק אחי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי לוגיק שמתחילה ב "כמו שמישהו כבר כתב"

ככה האופי של הבנאדם
בכל מצב לא יהיה לו טוב והוא יחלום על משהו אחר
ואין דוגמה יותר טובה לזה מאשר המצב של בין תיכון לצבא. אתה אדון לעצמך. לא צריך לעשות כלום, לא צריך לדאוג לכלום, לא חייב לעבוד כי אין לך משפחה לפרנס. ועדיין לרוב האנשים במצב הזה לא טוב והם רוצים כבר להתגייס..
זה כמו עם פנסיה - כל החיים אנשים רק רוצים לצאת לפנסיה, להפסיק לעבוד ולצאת לטייל בעולם. אחרי שהם יוצאים לפנסיה הם נהיים מדוכאים כי אין להם מה לעשות ומשעמם להם והם מרגישים זקנים...
אני אמנם לא רוצה להתגייס ומאוד נהנה מהחופש, אבל חייב להודות שגם אני לא מרגיש שזה מצב אידאלי כזה. גם לי משעמם לפעמים וגם אני לא מאושר מכל רגע של חופש...
חברה, תפסיקו להתלונן. תנסו לעשות דברים שלעולם לא עשיתם ותמיד רציתם לעשות. לא יכול לחשוב על דוגמאות אבל אני בטוח שכל אחד יכול לחשוב על דוגמה בשביל עצמו
לי הייתה מין רשימה של דברים שרציתי להספיק לפני הצבא... אז נכון שהיה לי מספיק זמן לעשות את כולם ועדיין אני בספק עם הספקתי לעשות רבע ממה שתכננתי, אבל עדיין...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר