לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2005, 01:20
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אחותי צודקת או לא?

היי אנשים לילה טוב!
משעמם לי וגם יש לי נושא שמטריד אותי אז אני אכתוב עליו!

בקיצור אני אתחיל בהתחלה.אחותי היא בת עשרים ושתיים ואני בת שש עשרה.כמרבית האחיות הגדולות היא רוצה בטובתי כך אני מקווה לפחות.
עכשיו עד מלפני יומיים הייתי שואלת את אחותי משהו כמו פעם ב..."ר. אם יהיה לי חבר בן עשרים את תסכימי לזה?" והיא תמיד ענתה כן בטח.עד להיום!
אני אציג לכם הכרתי בחור מ-ד-ה-י-ם!!!מזה תקופה ארוכה של בדידות עם סופר מירי.רק מירי וסופר מירי זה הכל!
יצאתי איתו אתמול ונהנתי מאוד לראשונה מזה המון זמן שכחתי מכל העולם לשעתיים והייתי איתו.שכחתי בכלל מהמבחן שיש לי ביום רביעי.חחח.והוא בן עשרים ואחת.בקיצור חזרתי הביתה כולי מאושרת.
ואחותי באה אליי במבט מפקפק ושואלת אותי "נו איך היה?" סיפרתי אמרתי שהיה מצוין וכל הזמן שאני מספרת לה היא מסתכלת עליי במבט מזלזל!!!!!כאילו וואט דה פאק???????!!!!הבלגתי,אמרתי בסדר לא משנה.ומאז היא מסתכלת עליי כאילו עשיתי משהו נורא.כמו רצחתי לה את האימא(שהיא אימא גם שלי חח).לא שאלתי אותה על זה ולא אמרתי כלום,שתקתי.עד שנסעתי איתה במכונית מפני שהיא הסיעה אותי לחברה.שאלתי אותה "ר. דוגרי מה הבעיה שלך שאני אצא עם מישהו מעל גיל עשרים?" היא ניסתה להסביר לי שזה ניגוד אינטרסים וכו' וכו' כי הוא בן עשרים פלוס ואני בת שש עשרה מה שישירות הופך אותי לטרף קל.(נכון שזה נשמע שאחותי חושבת שאני טיפשה?!)ניסיתי להסביר לה שזה בכלל לא ככה!!!!בקיצור אמרתי לה שזה לא שאני שואלת אותה בכלל עם מי להיות ואני בסופו של דבר אעשה מה שאני רוצה...והיא אמרה שזה נכון.לפחות במשהו היא מסכימה.

אז ככה עוד משהו קטן על אחותי.כשאחותי הייתה בת תשע עשרה היא יצאה עם בחורה בן עשרים ושמונה!!!!ואני לא מבינה מה היא לא הייתה טרף קל לו?!!!!!!!!!!!!!!!
היא מנסה לדאוג לי ואני מבינה את זה לגמריי.כי זה בדיוק כמו שאני דואגת לה כשהיא יוצאת עם בחור.וכיום אין לה אף אחד.אז אני תוהה כל העניין הזה בא מקינאה?דאגה?
היא בכלל צודקת בדעה הזו?אני טרף קל?אחותי מזלזלת בי?!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2005, 10:46
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אולי תצאי אם מישהו בן 60
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לדעתי אחותך צודקת......."

הוא באמת יותר מידי מבוגר בשבילך
אני מבין שאת מתלהבת שהוא מבוגר מימך ושיש לו אוטו
אבל לא נעים לי להגיד הוא חתיכת פדופיל תיזהרי מימנו
איזה בן אדם שפוי יצא אם בחורה בת 16 את נחשבת עדין קטינה
ואחותך באמת דואגת לך עוד לו שמעתי על מקרה כזה
כאילו לבן אדם אין חיים הוא יוצא אם ילדות בנות 16 בלי להעליב
את לא חושבת שזה קצת מוזר למה הוא לא מסתובב אם בחורות בגילו
איפה הוא חיי באיזה סרט לא מבין מה הלך לו לראש שהוא יוצא אם ילדות קטנות מימנו ב 5 שנים
תחשבי על זה קצת מוזר לפי דעתי סתם עוד פדופיל
אני מבין שהתלהבת מימנו וכול אני מבין גם למה יש לו מכונית והוא מבוגר והכול ....
אבל תמצאי לך חברים בגיל שקרוב לך
ישן 29-10-2005, 11:15
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אני אנסה פעם הבאה לצאת עם בן 60
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "אולי תצאי אם מישהו בן 60"

הוא היה פדופיל בעיניי אם הוא היה בן 30 שמתחיל עם ילדה בכיתה ח'!!!!
אבל בעיני,בחור שיוצא עם בחורה בת 16 והוא בן עשרים, אין בזה שומדבר רע!!!ההפך אני רואה "בני גילי" כילדים שעוד לא התבגרו ולא מבינים כלום!!!
אז למה לי לצאת איתם?
ומה הקשר להתלהבתי ממנו???????????אתה חי באיזשהו מין חלום שבחורה בגיל שלי רוצה "מישהו עם מכונית",אבל תאמין לי שלא בגלל זה אני מעוניינת בו!!!!!ו...יותר מדיי מבוגר?!?!?!?!?!?!אתה רציני?!?!

"בחור בן 21 ירצה לקיים איתך סקס....... וזו עובדה." אבל בחור בן 21 לא ייצא עם מישהי בגיל שלי בלי להבין שאני לא מוכנה לזה,נכון?אני יודעת שבחור בן 21 רוצה לשכב..אבל גם בחור בן 16 רוצה לשכב עם בחורה!!!!!אז זה לא משנה בן כמה הוא ,בחור תמיד ירצה להיכנס למכנסיים של בחורה!תחשוב על זה.
אבל בסופו של דבר אני אלך לפי מה שאני מרגישה וחושבת,לא?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 29-10-2005, 13:38
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
לא חושבת שאחותך עושה את זה מתוך רוע....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אחותי צודקת או לא?"

באיזשהו מקום אני מבינה את מה שהיא חושבת, הבחור בן 21, ויחסית לגיל 16 הוא מבוגר (או לפחות אמור להיות), מנסיון אני זוכרת שבגיל 17 (קצת פחות) כמעט התחלתי קשר עם בחור בן 21 ובסופו של דבר ניתקתי את הקשר כי הרגשתי שאני לא מוכנה להיכנס לזה.
אני לא מסכימה שאת אמורה לנתק איתו את הקשר, מאוד יכול להיות שאת בוגרת יחסית לגילך ולכן לא תמצאי נושאים משותפים עם בני המין השני באותו הגיל.
כמו-כן, נאמר פה שאת צריכה לצאת עם בני גילך כי כביכול הם לא ירצו יחסי מין- טעות! בני 16-18 רוצים את זה לא פחות...
מה שכן אני מציעה לך, אם את רואה שיש סיכוי לקשר רציני ביניכם, תבהירי לו את מה שאת מוכנה/לא מוכנה לעשות כדי שלא יהיו טעויות בעתיד.
כמובן, שתדברי עם אחותך, תסבירי לה שאת לא ילדה קטנה ואולי אפילו תארגני פגישה משותפת בין הבחור לאחותך כדי שתראה במי מדובר ואיך הוא מתנהג.

ועוד משהו, אני מכירה מישהי שהתחילה לצאת בגיל 18 עם בחור בן 28, והוא ממש לא ניצל אותה..ככה שזה תלוי בבני הזוג.

ישן 29-10-2005, 17:36
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני לא מכיר אותך מספקי על מנת לחוות דיעה האם את "טרף קל" או לא.

כל אדם מתפתח מנטלית ורגשית בצורה אחרת, יצא לי להכיר אנשים מבוגרים עם יכולת מנטלית של בן 4 ואנשים בני 16 עם בגרות נפשית מדהימה.

בנוסף לגיל עצמו, יש את עניין הנסיון ואוסף החוויות (הטובות והרעות) שעברת עד עכשיו. ככל שאת חסרת נסיון, את יותר פגיעה כאשר את יוצאת עם מישהו בעל נסיון רב ממך. אני לא אומר שכל מה שאותו בחור רוצה ממך זה לנצל אותך מינית ולשבור את ליבך ("הוא רק שבר לי את הלב ורק קרע לי את הקרום..." כמילות השיר "אוטו זבל" של הבילויים), אולם יש בידו כלים רבים יותר לעשות זאת במידה ויחפוץ בכך.

בנוגע להבדל הגילאים שהיה לאחותך עם בן זוגה, בנוסף לכך שהיא היתה מבוגרת יותר, איך הסתימה מערכת היחסים ההיא? יכול להיות שהיא מגוננת עליך בגלל נסיון רע שהיה לה עם גבר מבוגר ממנה?

אני לא יכול להמליץ לך אם להמשיך לצאת עם אותו בחור. לא כל הבחורים רעים ולא כולם מניאקים שינסו לנצל אותך, אבל את צריכה לקחת בחשבון שאנשים עלולים לא להיות מה שהם נראים, ומתחת למסיכה של אדם טוב, איכפתי וכיפי עלול להסתתר מניאק.

וגם אם לא מדובר במישהו שרוצה לנצל אותך, ככל שמתקדמים בגיל נושא יחסי המין הופך להיות יותר ויותר מובן מאליו. אני לא יודע המ הנסיון המיני שלך, וסליחה מראש אם אני ממעיט בערכו, אולם במיוחד אם מדובר בפעם הראשונה הדבר עלול ליצור חיכוך מסויים ולחץ בלתי רצוי לשני הצדדים.

ובכל מקרה, תבחרי במה שתבחרי, שיהיה לך המון בהצלחה.
ישן 29-10-2005, 17:38
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ טוב תקשיבי

אחותך דוגאת לך. אם את האחות הקטנה בבית לאחותך זה ניראה "מה? אחותי שעדיין עם המוצץ בפה?" יש לי אחות בת 26, אני בת 17 וחצי, היא משתגעת, היא לא רוצה לשמוע בכלל שעוד חצי שנה נאי מסיימת ביצפר, היא עוד דקה מתקשרת למנהל שלי לבקש ממנו להשאיר אותי עוד שנה, נשבעת לך חחח.
הקטע שהיא דואגת לך ולא מרגיש לה נכון שאת תיהיי עם מישהו מבוגר כי הוא נראה לה בנאדם בפני עצמו, ואת עוד לא ניראת לה כזו בגלל שמבחינתה את אחותה הקטנה. ואין מה לעשות ברור שאת תצאי איתו והיא תאלץ לקבל את זה אבל לנצח זה ישאר לה מוזר בראש. כשהיא חושבת עלייך היא רואה אותך בכל גיל אפשרי, מבחינתה את תמיד תישארי האחות הקטנה והתמימה שלה... תחשבי על זה

בהצלחה תות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-10-2005, 10:46
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לפי הכל אני רוצה לאחל לך בהצלחה עם אותו הבחור. מגיע לך! :)

ועכשיו לשאלה. האם אחותך צודקת?
אני לא רואה פה עניין של צודקת או לא. כמו שתותית כתבה (והרבה זמן לא ראיתי שהיא כתבה פה. האמת: התגעגעתי. ) - היא פשוט דואגת לך. היא תמיד תראה אותך כאחות הקטנה שצריך לדאוג לה.

תמיד קל לשבת ולדבר על משהו תיאורטי (לצאת עם מישהו מעל גיל 20) - אבל כשזה מגיע לעולם המציאות... פתאום דברים אחרים מתגלים.

ומאיפה את יודעת? אוליי, היא בעצמה הייתה "טרף קל" ובגלל זה היא דואגת לך? שלא תעשי את מה שהיא מחשיבה, כנראה, כטעות? - סתם ניחוש. או שזה קרה לחברה טובה שלה.

בקשר להפרש הגילאים. הרבה פעמים ראיתי איך זה לא משחק תפקיד. והאמת - זה לא משחק תפקיד. הגיל לא חשוב. מה שכן, חשובה הבגרות הארישית של כל אחד משני הצדדים.

ראיתי כבר זוגות שההפרש בינהם הוא שנה או שנתיים והם לא התסדרו כי שני הצדדים לא התאימו מבחינת בגרות. לעומת זאת, אני מכיר אישית זוג, הוא בן 23. היא בת 16. 7 שנים. וההורים (משני הצדדים) מקבלים את זה וכך גם החברים. והם מתאימים כמו כפפה ליד. פשוט זוג יונים. כי היא בוגרת בצורה בלתי ייאומנת. גם לגילה וגם לגילו.

זה תלוי באופי. ולא במוצא, מקום מגורים, גיל, צבע אהוב או דמות מצוירת אהובה (פו הדב, כמובן!).

אני חושב שהיא פשוט רוצה לדאוג לך. זה הכל. תדברי איתה על זה. תגידי לה תודה על הדאגה ושאת מעריכה את העובדה שהיא רוצה לעזור - אבל... את צריכה לחיות את חייך, לטעות לבד (אם זאת נחשבת כטעות אצלה) - וזאת בחירה שלך.

ושיהיה לך בהצלחה עם מר בחור!

נ.ב. o.m.t - נכון, יש להם הרבה דברים שלא משותפים. הם נמצאים במקומות שונים מבחינת החיים שלהם. אבל, למה זה אמור לשנות? כמה קשרים של אנשים באוניברסיטה ותלמידות תיכון ראית כבר? אני ראיתי המון. או תיכון מוקדם (גיל 16) וצבא.

בקשר לצינור, אגב, אין קשר. את אותו הצינור (אולי פחות צול אחד או שניים) הוא יכול לקבל, מחינת החוק, אם הוא בן 18 והיא בת 17 וחצי...

אחת החברות ההכי טובות שלי התחילה קשר כשהיא הייתה בתחילת י"ב שלה עם מישהו באוניבסיטה (גדול ב5 שנים). והם ביחד 5 שנים כבר... או יותר...

תמיד אפשר למצוא יוצא מהכלל, נכון. אבל, אני טוען שזה עניין של אופי ותו לא.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 30-10-2005 בשעה 10:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר