לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2005, 20:56
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי maglan4ever שמתחילה ב "[i][color=#004080]עזוב אחי..."

לא אמרתי שאתה מורעל, אבל פשוט מאוד שמקשיבים למישהו שנמצא שם, מאוד סביר להניח שתאמין בזה בדיוק כמוהו.

רוב המבצעים הם סודיים, והפרטים המלאים אינם ידועים גם לא למנהלים פה כי הם לא מודיעין, ולכן אי אפשר בפירוש לקבוע מי יותר מובחר מבצעי או מקצועי וכו' וכו' וכו'.

לכל פלסר יש יתרונות וחסרונות אבל אף אחד מהם הוא לא מהותי שיבדיל בין פלסר כלשהו.

אני דווקא חושב לפי הגיון ותו לא שדווקא פלסר צנחנים אמורים להיות הכי "טובים", למה?
לא על פי שמועות או דעות של אנשים אלא מהגיון בריא.

בכדי להגיע לצנחנים יש גיבוש, נגיד ש1000 מתקבלים לכל חטיבת חי"ר.
ז'תומרת שיש 1000 צנחנים שיש בהם רמת "מובחרות" בסיסית.

סביר מאוד להניח שגבעתי גולני ונח"ל מלאים בהמון אנשים שלא עברו גיבוש צנחנים, וגם אם לא, מלאים בהמון אנשים שלא היו עוברים.

הנקודה שלי היא, שאם 20 אנשים הולכים לפלסר כלשהו, בצנחנים התחרות היא הרבה יותר קשה, בצנחנים אין את ה20%-30% אנשים שאין להם סיכוי מראש מסיבה זו או אחרת.

ככל שהרמה הכללית של האנשים בחטיבה יותר גבוהה, כך גם הרמה של המובחרים מביניהם.
אם אתה חושב שצריך להלחם בגיבוש צנחנים על מקום, אז תחשוב מה הולך ביחטיות שכולם יודעים מה זה גיבושים, מה זה מנטליות, כושר וכו', בצנחנים אין עגלות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2005, 21:08
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "לא אמרתי שאתה מורעל, אבל פשוט..."

אחי בוא אני יגיד לך משהו על הצנחנים, (וזה בלי טיפת זלזול כי אם לא מטכ"ל או שלדג אני מאוד רוצה להיות במגלן ככה שאני לא מזלזל בצנחנים בכלל).
אז ככה, הגיבוש לצנחנים הוא המשך מסורת לגיבוש שהתבצע בעבר ליחידה 101 ולא יותר מזה.
מה שהולך בגיבוש זה שלוקחים אחד שהיה טוב, אחד בינוני ואחד גרוע... נראה לך הגיוני שיקחו אליהם את כל הטובים? לי ממש לא.. אז חטיבת צנחנים תהיה מן סיירת ענקית ושאר החטיבות יהיו פחות טובות...
גם גולני הולכים לעשות גיבוש בקרוב...
אז ככה רק שתדע...הצנחנים היא לא החטיבה הכי טובה בצה"ל (ואני לא מזלזל אני מכבד אותם בדיוק כמו שאר החטיבות) וזה ידוע לכולם, פשוט אין דבר כזה חטיבה טובה יותר או פחות.
שבת שלום
ישן 29-10-2005, 17:15
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי micro9 שמתחילה ב "לכל הליצנים והמנפיצנים: לא..."

Put Money Where your mouth is.

רוצה שלוחם שייטת י-ח-ת-ו-ם לך שיש ויתור על זכויות מטכ"ל?

אני לא לוחם שייטת ולא מתיימר להיות, אבל הוא כן, והוא אמר לי בפירוש שהם, שלדג ומטכ"ל חותמים על ויתור זכויות מטכ"ל ואני מוכן להיות ערב לכך אישית שהוא לא מדבר שטויות.

אז אם עוד מישהו אומר לי שאני מנפיץ ושזה רק שמועות, אני אישית שובר את המקלדת מרוב עצבים.

תקלוט, זה שאתה לא יודע אם כן או לא, זה לא אומר שלא!

ואם היית מכיר אותי היית יודע שאני לא מתווכח בחיים על נושאים שאני לא בטוח בהם, ומה שאני בטוח אני לא אפסיק להתווכח עליו.

סתם דוגמא לכך שכן יש ויתור על זכויות מטכ"ל וזה לא בהכרח אחוזי נכות - לפי זכויות מטכ"ל אסור בקיץ להתאמן בשמש בשעות הצהריים, נראה לך שאנשים בשייטת נחים בצהריים רק כי חם?
כנ"ל לגבי 3 ארוחות ביום ופריסה, שעות שינה בלילה וכו'. אתה באמת חושב שבמשך כל המסלול המזוויע של השייטת מטכ"ל וכו' אתה ישן כל לילה 6 שעות?
לא רק שהם לא ישנים 6 שעות, יש להם לילות לבנים בשפע אפילו.
ישן 29-10-2005, 23:16
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
הם ממש לא נחים
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "[font=Verdana]Put Money Where..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scylla
Put Money Where your mouth is.

רוצה שלוחם שייטת י-ח-ת-ו-ם לך שיש ויתור על זכויות מטכ"ל?

אני לא לוחם שייטת ולא מתיימר להיות, אבל הוא כן, והוא אמר לי בפירוש שהם, שלדג ומטכ"ל חותמים על ויתור זכויות מטכ"ל ואני מוכן להיות ערב לכך אישית שהוא לא מדבר שטויות.

אז אם עוד מישהו אומר לי שאני מנפיץ ושזה רק שמועות, אני אישית שובר את המקלדת מרוב עצבים.

תקלוט, זה שאתה לא יודע אם כן או לא, זה לא אומר שלא!

ואם היית מכיר אותי היית יודע שאני לא מתווכח בחיים על נושאים שאני לא בטוח בהם, ומה שאני בטוח אני לא אפסיק להתווכח עליו.

סתם דוגמא לכך שכן יש ויתור על זכויות מטכ"ל וזה לא בהכרח אחוזי נכות - לפי זכויות מטכ"ל אסור בקיץ להתאמן בשמש בשעות הצהריים, נראה לך שאנשים בשייטת נחים בצהריים רק כי חם?
כנ"ל לגבי 3 ארוחות ביום ופריסה, שעות שינה בלילה וכו'. אתה באמת חושב שבמשך כל המסלול המזוויע של השייטת מטכ"ל וכו' אתה ישן כל לילה 6 שעות?
לא רק שהם לא ישנים 6 שעות, יש להם לילות לבנים בשפע אפילו.

אם חם אז הם יוצאים להתרעננות בשחייה של כמה ק"מ בים
תאמין לי שאין להם רגע אחד שהם יושבים ולא עושים כלום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר