לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2004, 14:41
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
"בנות, אל תהיו מפגרות "

איה טננבאום הייתה רוצה לפעמים להיוולד עם זין במקום מוח, אבל בתור בחורה היא ממליצה על מספר אופני דיבור שבנות חייבות להפסיק להשתמש בהם

1.הדיבור התינוקי:

נחלק לשני מרכיבים עיקריים. הראשון הוא שימוש בשפת הפושפוש והקושקוש, ועוד כל מיני מילות ג'יבריש. זה לא הגיוני, זה לא נשמע טוב, וזה סתם מעצבן. השימוש השני בדיבור התינוקי הוא הרבה יותר בעייתי, כי הוא לכאורה חמוד (לא ברור למה) ואני מודה ומתוודה, בדומה לאלכוהוליסט ב"Happy Hour" גם אני נפלתי – ונסחפתי בלשוני. הכוונה היא לנטיה של בחורות לדבר בקול תינוקי ובלשון זכר" "אני רעב", "אני צמא", "אני עייף" ועוד שאר ירקות. בנות, תקשיבו: זה רק מוציא לבחורים את החשק! להזדיין עם תינוק? לא נעים לי להגיד, אבל אם זה לא מוציא את הבחור שמולך מהמצב רוח, אולי זה הזמן לשקול מחדש את הקשר, סך הכול, בתי הסוהר מלאים באנשים שכן אוהבים תינוקות, ולא במובן התמים של המילה.

2.הדיבור הכוללני:

הכוונה היא לבחורות שאחרי דייט אחד נוטות להתייחס אל עצמן ואל הבחור הנלווה בתור "אנחנו", ואז כל פועל בשיחה מופיע בגוף ראשון רבים: אכלנו/יצאנו/ראינו וכו'. אני רוצה להבהיר שאין לי בעיה אם לפני ה"אנחנו" מצוין שם הבחור, אבל הרעיון, שאוטומטית יציאה שלך עם מישהו הופך אותך ואותו ל"אנחנו" - פשוט מגוחך. מה, לא היו לך הורים וחברים לפני זה? מאיפה אנשים מסביב צריכים לנחש למי את מתייחסת? הפטורים בסעיף זה מוענקים לזוגות נשואים, לאנשים שיוצאים 8 שנים והם על תקן נשואים, בחורות עם פיצול אישיות או בחורות עם כינים.

3.הדיבור המלחיץ:

שם נרחב למגוון רחב של תופעות החל מחקירת הבחור לגבי מספר הבחורות איתן הוא היה (את לא באמת רוצה לדעת!), וכלה בשאלות כמו: "אז מתי אני אכיר את ההורים שלך?". פטור זה מוענק לבחורות שהכירו את בני זוגן בערב פנויים פנויות מעל גיל שישים, או באתר אינטרנט שכתובתו: www.weddingin60seconds.com - אם את לא חלק משתי האופציות הנ"ל - וותרי. את סתם עושה נזק.

4.הדיבור המנג'ס:

לא צריך להתקשר כל הזמן בשביל לשאול מה העניינים, ומה חדש. בטח שלא אם הבחור נמצא בעבודה. רוב הסיכויים שלא הרבה אימפריות נפלו, ולא הרבה רמטכ"לים טבעו, בין שתי שיחות טלפון שמתקיימות במרווח של חמש דקות ביניהן. אגב, אל תחשבי שלשלוח SMSים כל שתי דקות זה יותר טוב. ואם את מתעקשת, אז אל תתפלאי אם אחר כך הבחור יגיד לך שהוא לא יכול לדבר הרבה על חשבון העבודה, או אם תתחילי לקבל באופן סיסטמתי הודעות של "מנוי הפלאפון אינו זמין", גם כשאת מחייגת למספר של בזק.

5. הדיבור האוהב:

אל תכריחי אותו להגיד "אני אוהב אותך" . גברים הם קצת איטיים, לא רק מנטלית, אלא גם נפשית, ככה שאם לקח לך שבוע להבין שאת אוהבת אותו, אל תצפי שייקח לו פרק זמן דומה. ואם כבר עברתם את המכשול של להגיד את זה בפעם הראשונה, אל תגרמי לו להתפתל ליד חברים שלו בכל פעם שבא לך אגו טריפ קטן. נגיד כשהוא בעבודה מוקף במנהלים, או במילואים, או כשהוא בערב עם החברה' בפאב. אל תגרמי לו לשנוא אותך על שהכרחת אותו להגיד שהוא אוהב.

http://fashion.walla.co.il/?w=//632374

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר