לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2005, 14:22
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אורן244 שמתחילה ב "לישראל K"

ראשית, תגיב להודעה הנכונה, תלחץ על הלחצן "תגובה" המתאים, ויש כמה בדף.

אנחנו כאן עוזרים בשמחה לעשרות, מאות ואלפי שאלות, אך למרות שהפורום נועד לעזור, ואנחנו באמת עושים זאת, יש לפורום גם חוקים, וחובה לקרוא אותם כמו שחובה להתנהג לפי חוקי המקום בכל מקום שאתה מגיע אליו.
גם אם הינך יודע HTML, חבל על המילים שביזבזת, כי לכתוב "אני יודע HTML" זה בדיוק 3 מילים.
חוץ מזה שלא נראה שאתה יודע, עובדה שאת הדבר הכי פשוט שכחת, ובכל התחום כמעט אין דבר פשוט יותר מאשר למצוא תג כ"כ פשוט, לו באמת ידעת ושכחת, ואם היית קורא את חוקי הפורום בוודאי היית נעזר בתוך מס' דקות ולא היית נזקק אפילו לשאול את השאלה בפורום.

כמו שכבר נאמר באשכול שנכתב אך אתמול, שימוש בתוכנה לבניית אתרים לא פוטר את המפתח מלדעת את השפה, והיות ואנחנו מדברים HTML, לא נוכל לעזור לך כשאתה לא מבין את שפתינו, וזה בדיוק מה שאמרתי בהודעה הקודמת, רק שבחרת לא להבין הודעה כ"כ פשוטה ועניינית.

תקרא בבקשה את חוקי הפורום, ובמידה ותעמוד בהם נעזור לך בשמחה, אין לנו שום דבר אישי נגד.

יום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2005, 16:15
  אורן244 אורן244 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
ישראל היקר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "ראשית, תגיב להודעה הנכונה,..."

תקשיב טוב.
האתר הזה קיים בשביל לעזור לאנשים שיחזרו לכאן שוב וליצור קהילה גדולה שתגדל כמה שיותר ותביא לאתר הכנסות (שזו מטרתו העיקרית של האתר).
אתה כאן כדי לעזור,(אם אני יודע קצת html,ואם אני יודע טוב html ) ולא להבריח אנשים מהאתר.
תאמין לי שבניתי אתר ב html שהיית רק חולם שיהיה לך כזה.
פשוט שכחתי איך עושים את הפונקציה הזאת. היית רק צריך לכתוב לי בשורה אחת את הפונקציה וזהו. תאמין לי שזה היה יותר קל מלכתוב את כל השטויות שכתבת.
אני שואל שאלות בהרבה פורומים וכולם עוזרים בשמחה וממש כיף. ואפילו אני עונה על כמה שאלות שקשורות ב html.
במקרה היום נכנסתי לאתר הזה וראיתי פורומים נחמדים והשארתי שאלה...איזה שטות עשיתי...
זאת פעם אחרונה שאני נכנס לפה...ממש אתר גרוע - אתה עוד מנסה להצדיק את עצמך במקום לתת תשובה בשורה אחת (תאמין לי שאני יבין).
יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר