לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 09:07
  Platypus Platypus אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 07.10.02
אז זהו...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dor_danino שמתחילה ב "בטח שיש לי"

1. איך אתה קובע מה הסיכוי לכתיבה של משהו?! בגלל שזה לא נשמע לך הגיוני שזה ככה - זה לא אומר שזה לא היה.
2. ניסית פעם לשמוע על חוכמת הקבלה? בדוק את זה פעם - תגלה שמספר הזוהר אתה יכול להגיע לפרטים שלא חלמת עליהם. איך זה יכול להיות? איך יכול להיות שמישהו שלא מכיר אותך מעולם מסתכל פתאום בספר ואומר לך שהאות ב' בשורה הראשונה במזוזה שבחדר שינה שלך מחוקה והיא באמת האות היחידה שמחוקה בקלף?
3. יש מספיק הוכחות לא דתיות שיש חיים אחרי המוות - לך למדיום ותראה בעצמך. אם יש חיים אחרי המוות המשמעות היא שיש מקום שאתה לא יודע עליו שבו הנשמות נמצאות, ממש כמו גן עדן.
4. איזה הוכחה אתה רוצה? שאלוהים יתגלה על בימת פארק הירקון בהופעה חיה? אם אתה לא מקבל את הסיפורים בע"פ של אבות אבותיך שנשמרו כבר אלפי שנים ואת הכתובים שנשמרו במשך דורות אז זה בעיה שלך - אלוהים לא צריך להוכיח לך שהוא קיים. הוא לא עובד אצלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2005, 21:05
  Platypus Platypus אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 07.10.02
ננסה להגדיר לך...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי dor_danino שמתחילה ב "מה זה?"

כעיקרון זה דבר שאסור על פי היהדות כי למעשה זה הטרדה של מנוחת הנפש - אבל אם אתה צריך הוכחה...

ההגדרות מאתרי אינטרנט בתחום...

מדיום

פירוש המילה הוא "להיות אמצעי", להיות "מעביר", ואכן המדיום יוצר קשר בכל מיני צורות מישויות אחרות, בין עם מדובר על רוחות של נפטרים ובין אם על ישויות אשר אינן מצויות בגוף פיזי.המושג מדיום הוטבע למעשה על ידי העוסקים בסיאנסים ובקשר עם רוחות נפטרים, דהיינו, אלה העוסקים בספיריטואליזם, והם גם שהפרידו בין מדיום פיזי למדיום מנטלי.מדיום פיזי הינו זה אשר בנוכחותו היו קורות תופעות מוזרות אשר היו נוצרות על ידי עולם הרוחות, כמו התרוממות של חומר באוויר (תנועת הכוס או הדפיקות של שולחן למשל), מטריאליזציה של חומר "יש מאין", או דיבור ישיר של הרוח תוך כדי שימוש במיתרי הקול של המדיום.המדיום המנטלי יוצר את התקשרות באמצעים יותר "שקטים" כמו קליטת מחשבות או דימויים או כתיבה אוטומאטית, או דיבור באופן אוטומאטי. יש להבדיל בין להיות מדיום לבין יכולת על-חושית שהיא בעצם היכולת בה משתמשים רוב אלו אשר עוסקים באומנויות החיזוי השונות.

סיאנס

דרך לתקשר עם נשמות שנפטרו עם גופם הפיזי. יש לציין שהנשמות שמופיעות או מתגלות בסיאנס מעוניינות לתקשר איתנו לא פחות מאשר אנו איתם לפי דברי נשמות שעולות בסיאנסים רבים. עלינו להבין שאנו ניגשים לעדות סיאנס עם לוח אותיות וכוס או מדיום ושישנם 7 רקיעים לנשמות. כל נשמה נמצאת בדרגה המיועדת לה על פי הידע והמעשים שעשתה כשהייתה בגופה הפיזי (ללא קשר לדת). התקשורת שלנו היא עם הנשמות מהדרגה הראשונה (רקיע ראשון שהוא הדרגה הנמוכה ביותר), מהדרגה השנייה ומעלה לא תופיע הרוח בסיאנס אולם ניתן לבקש לקרוא להם על ידי נשמה מדרגה ראשונה ולפעמים, הן נענות ומגיעות. הנשמות שאיבדו את גופן הפיזי ממשיכות להתקיים עם אופי דומה כפי שהיה להם בהיותם בגוף פיזי. הרעים נשארים רעים והטובים נשארים טובים. כשאנו משתתפים בסיאנס אנו מקווים שהרוחות שהתקשרו איתנו יהיו טובות אולם לפעמים מגיעות רוחות רעות יחד עם הטובות ופה מתחילה סכנה של כל הסיאנס. כשאנו מקיימים סיאנס אנו מאפשרים לנשמות לקיים תקשורת איתנו ואין לנו שליטה על מי שמגיע. חדר שמקיימים בו הרבה סיאנסים מתבלה מהר. מפני שהרוחות זקוקות לפלסמה בכדי להתממש להראות או להגיב. הסיאנס נעשה לרוב בקבוצות קטנות. לרוב במקום חשוך חלקית עם קערות מים נרות ובדי כותנה הוכח ששלושת המרכיבים הללו מסייעים מאוד לרוחות להתגלות לנו. אחת הסכנות הגדולות היא כניסתם של רוחות רעות דרך מעגל האנרגיה שאנו יוצרים לקבל את הרוחות הטובות רצונן של הרוחות הרעות בדרך כלל הוא להפריע, אך לפעמים הן גם מזיקות. ולכן ללא הכשרה מוקדמת והבנת תחום הסיאנס לפרטיו תגובתנו עלולה להיות סכנה לעצמנו. כפי שיש כניסה מסודרת וברורה אל הסיאנס יש יציאה מסודרת וברורה ממנו. יציאה מסיאנס בצורה לא מסודרת עלולה להביא עלינו נזק בלתי הפיך. אחת ממטרות הסיאנס היא ליצור קשר עם רוחות כדי ללמוד מהם על מה שהן עושות, היכן הן נמצאות, ומה יש שם מעבר, שאנו כל כך פוחדים ממנו. אדם העוסק בסיאנס אינו פוחד מהמוות, הוא יודע שזה לא הסוף, שזהו מעבר למצב אחר אך בהחלט לא הסוף.
ישן 23-10-2005, 00:14
צלמית המשתמש של zobi6
  zobi6 zobi6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אז בוא אני יגיד לך:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "הנה התשובה לשאלה : "האם אלוקים יכול ליצור אבן שהוא לא יכול להרים?""

תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך: תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד שאומר לך:תאמין לי, אל תאמין לאף אחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר