לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2004, 15:36
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
אכן
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "אז מה?"

התפלאתי לראות את האשכול כאן בזמן שבסקופים וחדשות לא נכתבו תגובות ענייניות.

לדעתי, הימין הקיקציוני (קיקוני / קיצוני / ציוני - ציוני זו לא מילה גסה) מקשקש תלתי משמע. מאחורי ההסתות הגדולות לפני רצח רבין עמד השב"כ, שמפנייתו וכל הסוכנים הסמויים עד היום. קראתי מסמך מרתק על הראיות שעמדו בפני וועדת החקירה, ממליץ גם לך.

אי אפשר לצאת מהמסמך עם הרגשה שיגאל רצח. המסמך הוא מן המעט הגלוי. יש כמה דברים שלא מתיישבים עם ההגיון, חלק לא מתיישבים עם חוקי הפיזיקה, וחלק לא מתיישבים עם כל הידוע בתחום מדעי החיים עד ליום זה.

חזרי לכאן אחרי הקריאה, כתבי את כל מה שאת חושבת על העובדות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2004, 19:35

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אוי בחייאת ראבק"

אני לא חושב שאני יכול להגיש ערעור על פסק דין כנגד מישהו אחר. זה גם לא כ"כ מענייני.

למה משפחתו לא אומרת כלום - כי הוא מודה. למה יגאל לא אומר כלום - כי הוא מודה.
למה הוא מודה? רק הוא יודע, ואם הוא היה רוצה לומר מדוע אזי הוא כבר היה כופר באשמה.

אבל אתה יודע, שלא כל מי שמודה אומר את האמת. בשביל זה יש בדיקות מז"פ ופתולוג, וכמה מתוצאות הבדיקות הללו כתובות בכתבה התביעה, ועולה מהן שלא יכול להיות שיצחק נפגע מהירי של יגאל.

השב"כ עמד מאחורי שמפניה, אין עוררין על זה. שמפניה הסית, גם על זה אין עוררין. וכשיש מסיתים, יש מוסתים. "לכל האריות ראש, וזנב לכל שועל תחת השמיים" (אני, עכשיו).

ישן 26-10-2004, 19:53
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אני לא חושב שאני יכול להגיש..."

תגיד אם זה לא מעניינך, למה את טוחן לנו את המוח עם כל הקונספירציות האלה?
יש משפט שאומר אם זה הולך כמו ברווז נראה כמו ברווז ומשמיע קולות של ברווז, אז כניראה שזה ברווז. מה שאני מנסה להגיד זה שאם הרוצח הודה אז כניראה הוא יודע למה. אני לא רואה שום אפשרות שהמסמכים שאתה מדבר עליהם הגיעו לבית המשפט ( ד"א אתה יודע אם הם באמת הגיעו לבית המשפט בכלל?) ויגאל עמיר עדיין הורשע ברצח.
בקשר "לשמפנייה" באמת אין עוררין. מה עם השאר? מה עם איתמר בן גביר? מה עם הרבנים שהוציאו דין רודף על רבין? מה עם אביגדור אסקין שעשה פולסא דנורא על רבין? איפה הם עובדים לשיטתך הפרנואידית???? איפה עובדים כל שאר המסיתים? אני מבין שכולם לקחו חלק בקונספירציה ורק "המוסתים" בסדר, הרי זו לא אשמתם לא? הסיתו אותם והם רק "ניסחפו" בזרם. אני מקווה שאתה מבין כמה הטענה שלך ילדותית וטיפשית.

ישן 26-10-2004, 20:11

יופי, אנחנו מתקדמים :)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תגיד אם זה לא מעניינך, למה את..."

אני לא טוחן את האונספירציות, רק מגיב למי שטוען כנגד הימין, טענות שאני חושב שאין בהן ממש. זה בעקרון.

אני בטוח בכמעט 100% שיגאל יודע למה הוא הודה, העניין הוא שאני לא יודע למה הוא הודה. אתה יודע?

ועכשיו ההפתעה: ההפתעה היא שלך. הופתעת שהמסמכים הגיעו לביהמ"ש ויגאל עדיין הורשע. אני הופתעתי כשקראתי את המסמך בפעם הראשונה. למעשה, אני לא בטוח אם הם הגיעו לבית המשפט או רק לוועדת החקירה. בין כה וכה, העובדות לא עולות בקנה אחד עם כל טענה שיגאל ירה את הכדורים הקטלניים.

בקשר לאיתמר, אביגדור וכל מי שבסביבה: אין לי מה לומר עליהם. לא יודע, לא חושב ולא מעניין אותי אם הם מטעם עצמם או עובדי מדינה. ממש לא מזיזים לי. לא יודע מה חלקם אם בכלל וכל המסיתים והמוסתים מעניינים אותי פחות בהרבה מבעיות הארבה בטימבוקטו (ויש בטימבוקטו הרבה בעיות ארבה.. אם אני זוכר נכון..). אין לי שום יחס אליהם. אדיש. קפיש ?

ישן 26-10-2004, 20:52

נמחקה לי התגובה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יופי, אנחנו מתקדמים :)"

אז אני אחזור בקיצור על מה שכתבתי:
יש סיבה אחת שאדם מודה ברצח והיא כמובן אשמה ברצח. אתה אומר שיש סיבה אחרת??? תוכיח.
לדעתי המסמכים לא הגיעו לבית המשפט בגלל שהם לא אמיתיים = מפוברקים. אני לא רואה איך מישהו היה יכול להשתיק את כל הגורמים השונים שערכו את הדוחות השונים (רופאים, טכנאי מז"פ שוטרים וכו') ולהעלים את העובדה שאדם חף מפשע יושב בכלא.
בקשר לשאר המסיתים ברור שהם לא מעניינים אותך כי הם לא משרתים את תאוריית הקונספירציה שלך. להפך הם מוכיחים שההסתה הייתה גם ללא העזרה של שמפניה.

בהצלחה עם הארבה בטימבקטו.

ישן 26-10-2004, 23:29

צר לי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נמחקה לי התגובה"

יש יותר מסיבה אחת שבן-אדם מודה. לכתוב לך סיבה שניה?

אני לא אוכיח שזה מסיבה אחרת כי אין לי רצון להוכיח. ה""עניין"" שלי פה חלקי ביותר. שלא ילכלכו על הימין. עניין האמת העירומה יכול לחכות עוד 21 שנים. לא בוער.

דעתך שהמסמכים מפוברקים אינה מקובלת, משום שבית משפט לא היה עובר לסדר היום אם הוגשה לו תביעה על סמך מסמכים מפוברקים. איך השתיקו את מי שאתה חושב שהשתיקו זו שאלה יפה וטובה. אין לי מושג להתחיל לענות על השאלה. כתב התביעה עונה על השאלה במקצת. ועובדה שדברים יצאו לאור דרך כתב התביעה. ואם אתה לא רואה איך יכלו להשתיק, האם זה מעניין אותך לדעת איך? אם כן לך בעקבות העניין. אם לא, תחיה יותר טוב, תאמין לי. יותר שקט.. אותי זה קצת פחות מעניין האיך, וקצת יותר מעניין המה.

אתה כותב "תאוריית הקונפירציה שלך" אבל אין לי כזו תיאוריה. אני מסתמך על מה שקישרתי, לא על תסריט קולנועי למותחן.

הסתה יש עם ובלי שמפניה ושיבס. לאף אחד עוד לא נרשם "סיבת המוות - הסתה".

לילה טוב ,

ישן 27-10-2004, 00:55

סוף סוף הצלחת לבלבל אותי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "צר לי"

אם אתה אומר שהמסמכים שהוצגו (ומופיעים בקישורים שנתת) מוכיחים את חפותו של יגאל עמיר, אז איך בדיוק הגישו על סמך המסמכים האלה כתב אישום נגד יגאל אמיר? ואיך בדיוק קרא בית המשפט את אותם מסמכים שאנחנו קוראים והחליט בכל זאת להרשיע את הרוצח? ד"א אם תדבר עם @~@~שחף פילוביץ@~@~@ או תינבור קצת בפורום העלוב שפתחו לו אצל הרב, תגלה גם "העתקים" של כל אותם דוחות ומסמכים רפואיים. רשמתי העתקים בגרשיים בגלל שמה שתיראה שם זו סריקה של צילומים של פקסים שהגיעו למפעילים של פילוביץ. מיותר לציין שהמהימנות של "מסמכים" כאלה לוקה בחסר במקרה הטוב ובמקרה הרע ממש מסריחה, אני לא צריך לספר לך איך אפשר לשנות קבציים גרפיים שנמצאים ברשת. בקיצור אל תשתין עלי ותבקש ממני להגיד שזה גשם (וסליחה על האנלוגיה המסריחה תרתי משמע) המסמכים האלה חשודים עד שיוכח אחרת.
בכל מקרה אני לא מבין איך דבר כזה בומבסטי נשאר נחלתם של כמה סהרורים כמו ברי חמיש וידידך @@פילוביץ@@ ועדיין לא יצא אל הציבור הרחב (רמז: כניראה שאלו שטויות).

המשפט הלפני אחרון שכתבת היה מאד מיותר מבחינתך. הוא גורם לך להראות או טיפש באופן יוצא דופן, או אטום בצורה מעוררת רחמים. אני מאמין שלא באמת צריך להסביר לך למה הסתה היא עברה על החוק ואיך היא יכול לשמש קטליזטור לרצח.

ליל מנוחה.

נ"ב שמעתי שאם חובשים פרמידה מנייר כסף על הראש, אז החייזרים לא יכולים לקדוח לך בשיניים ולהתקין שם מיקרופונים

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 27-10-2004 בשעה 00:58.
ישן 27-10-2004, 01:22

בקצרה, כי המיטה קוראת לי....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "סוף סוף הצלחת לבלבל אותי"

אני אמרתי שמשהו מוכיח את חפותו של יגאל? יש לך לינק שאמרתי דבר כזה? אין, אז חזור בך.

איך בית המשפט הרשיע אין לי מושג. אם מישהו יוכל להביא את החומר הרלוונטי הוא יהיה מעניין ביותר לקריאה. בטח אולי יש משהו באתר בתי המשפט, לא הלכתי לבדוק.

אתה חושד במסמכים של פילוביץ? דבר איתו על כך. אתה זה שבכלל העלית אותו לאוויר האשכול. אני לא דיברתי עליו. אבל אתה בטח לא טוען שהתביעה של הלל וחבריו מבוססת על מסמכים מפוברקים, נכון?

אכן בעיה העידן הדיגיטלי עם הקלות של פברוק מסמכים, אבל זה אומר שלא תאמין לשום דבר שאתה רואה. זו כבר בעיה לדיון בפורום אחר.. פילוסופיה / מדע וטכנולוגיה אולי..

אל תקשור אותי אל שחף ואל ברי, כמו שאתה לא רוצה שאקשור אותך לנוכחות באמבטיה של ילדים קטנים.

המסמך נשוא דיון זה לא סודי ונמצא על האתר של בעליו. אתה מגדיר אותו בומבסטי. אני נזכר שקראתי אותו בכל פעם שאנשים מפגינים בטחון מופרז בדוקסה שיגאל רצח.

המשפט הלפני אחרון שאתה מדבר עליו, כנראה שלא הבנת אותו נכון. לא משנה, עובר הלאה.

לילה טוב

נ"ב: זו לא פירמידה, זה טרפז, ולא מנייר כסף אלא מעופרת כמו זו שמשמשת הגנה בפני קרני X. חוצמזה, כבר פורסמו תמונות של סלולרי בטוחנת.. ככה שמד"ב מאבד את ה ב' שלו ככל שהזמן עובר.

ישן 27-10-2004, 06:55

אתה עושה לי את החיים קלים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "בקצרה, כי המיטה קוראת לי...."

הינה ציטוט שלך מהודעה מספר 6:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
התפלאתי לראות את האשכול כאן בזמן שבסקופים וחדשות לא נכתבו תגובות ענייניות.

לדעתי, הימין הקיקציוני (קיקוני / קיצוני / ציוני - ציוני זו לא מילה גסה) מקשקש תלתי משמע. מאחורי ההסתות הגדולות לפני רצח רבין עמד השב"כ, שמפנייתו וכל הסוכנים הסמויים עד היום. קראתי מסמך מרתק על הראיות שעמדו בפני וועדת החקירה, ממליץ גם לך.

אי אפשר לצאת מהמסמך עם הרגשה שיגאל רצח. המסמך הוא מן המעט הגלוי. יש כמה דברים שלא מתיישבים עם ההגיון, חלק לא מתיישבים עם חוקי הפיזיקה, וחלק לא מתיישבים עם כל הידוע בתחום מדעי החיים עד ליום זה.

חזרי לכאן אחרי הקריאה, כתבי את כל מה שאת חושבת על העובדות.
הדגשתי בשבילך את החלק שאני מדבר עליו באדום ובכל זאת אני אסביר לך: אם אתה קורא את המיסמך ויוצא בהרגשה שיגאל עמיר לא רצח אז תנחש מה? המסמך מוכיח את חפותו של יגאל עמיר ------> מ.ש.ל.
הסיבה היחידה שבגללה העלתי בכלל את שמו של פילוביץ היא שכתב התביעה שמופיע בקישור שאתה הצגת, מתבסס על מסמכים שהוא הציג באחד הפורומים. אין לי על מה לדבר איתו ואני אוותר על העונג של צפיה בשורות על גבי שורות של שטרודלים. אני עדיין לוקח בערבון מעוד מוגבל את מה שאני רואה באינטרנט בטח כשזה מפורסם ע"י גורמים אינטרסנטים ובטח ובטח שהגורמים האלה מציגים באינטרנט סריקה של צילום של פקס ולא סריקה של המקור.
בקשר למשפט המדובר, אין יותר מדרך אחת להסביר אותו ואין בו מה לא להבין. אלא אם כן אתה רוצה לטעון שחייזרים כתבו אותו במקומך. תיזכור, כשאתה רואה ברווז רוב הסיכויים שמה שעומד מולך הוא ברווז.
יום טוב.

ישן 27-10-2004, 17:49

טוב, תקרא
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה עושה לי את החיים קלים"

אם אתה מסיק את חפותו של יגאל על סמך המסמך - זו זכותך, ואתה יכול לנסות ולשכנע אותי או כל אחד אחר בתקפותה.

הסיבה שהעלית בכלל את שמו של פילוביץ קצת מצחיקה. אם אני מבין אותך נכון, עצם העובדה שפילוביץ פרסם אותם לפני/אחרי/במקביל לתביעה הופך את המסמכים ללא רלונטיים בעיניך?

עוד דבר, לא השבת לשאלת האם ייתכן שיוגש כתב תביעה לבית משפט על סמך מסמכים בלתי אמינים ויעבור בשקט? ועוד בעניין שכזה? הרי סביב דבריהם של נתובעים נסובה התביעה, והתובעים גיבו את דבריהם בראיות שמוכיחות שאין התובעים כדרך שהנתבעים הציגו אותם על גבי העיתון.

ואם כבר פילוביץ, דיברת על גורמים אינטרסנטים בסמיכות לשמו. האם התכוונת שהוא נחשב בעינך גורם אינטרסנטי? איזה אינטרס הוא משרת לדעתך? ; סריקה של פקס ולא של מקור, כל עוד לא נעשה בה שינוי, השלם את המשפט ...

בקשר להסתה כסיבת מוות - אין דבר כזה. הסתה היא זרז, אבל לא סיבת מוות. ולא אכנס כאן לדיון בסיבות מוות.

יפה אמרת שכשאני רואה ברווז, רוב הסיכויים רוב הסיכויים שמה שעומד מולי הוא ברווז. יפה שאתה משאיר את הפתח למקרים הבודדים שמה שייראה כמו ברווז לא יהיה ברווז באמת.

ערב טוב

ישן 27-10-2004, 19:25

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "טוב, תקרא"

חלאס, אין לי כוח למשחקים שלך. זה שאתה חושב שיגאל עמיר חף מפשע ברור לא רק ממה שכתבת בהודעה מספר 6 אלא גם מהעובדה המאד פשוטה, שכל ילד מפגר בן 3 יכול להבין, שאם אתה חושב שהוא אשם אז כל תאוריית הקונספירציה המטופשת שלך לא מחזיקה מיים. תפסיק להיתחסד.

כל פעם שאתה משתמש בטיעון של "הסתה אינה גורמת למוות" אתה נישמע פטטי יותר ויותר. בלי ההסתה (מי אמר פולסא דנורא?!?! מי אמר דין רודף?!?!) רבין לא היה נירצח. וכדי להקל עליך להבין את הרעיון אני רק אזכיר לך שכבר היה ראש ממשלה בישראל שהחזיר שטחים, אבל הוא לא נירצח. אתה יודע למה בגין לא נירצח? כי לא הייתה הסתה שתעזור לכל מיני משוגעים להחליט לקחת את החוק ליידים.

ישן 26-10-2004, 21:27
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
רגע..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אכן"

אתה נותן לי לקרוא את "המסמך המרתק" הזה כדי שאחשוב שעמיר לא רצח את רבין?
הרי זו שטות גמורה.
פה כבר הלכת קצת רחוק, זה נראה שאתה מגן על הרוצח הזה .וגם אם אתה לא מאמין, למה אתה נותן לנו לקרוא את זה?

המסמך הזה כל שנה ביום הזה כבר 9 שנים יוצא לאור.
היתה קונספירציה נגד השב"כ והיא הופרחה.

מלבד זאת, ראינו בעינינו את הרצח הנורא מכל.
עמיר הודה, משפחתו הודתה גם היא.
בית המשפט והוועדה קבעו זאת
מה עוד?
לי יש אמון בבית המשפט יותר מכל מיני ימנים תמוהים .

בכל ההפגנות וההסתות שהיו לפני הרצח , עמיר היה שם והפגין.
כנראה שההפגנות והאמירות של לרצוח ראש ממשלה באמת השפיעו עליו .

ולזה התכוונתי כשכתבתי את הכתבה באשכול זה.
שההפגנות וההסתות יכולות לגרום לרצח פוליטי נוסף.

חבל שלא צפית עכשיו , היה בערוץ 10 תוכנית מאוד מענינת על עמיר ועל הסיבות , ועל התנאים המעולים שהוא מקבל בכלא. (בהנחיית זהבי)

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 26-10-2004 בשעה 21:35.
ישן 26-10-2004, 23:10

ממש לא
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "רגע.."

קישרתי את המסמך כי הוא רלוונטי להיום. אני לא אומר לך מה לחשוב. אני אומר מה אני חושב ולמה אני חושב את זה. אני מציע להגיע למסקנות בעצמך על סמך אותו הידע.

אני לא מגן על יגאל, לא מנסה להגן, לא רוצה להגן והוא מעניין אותי פחות מהארבה בטימבוקטו. עם זאת, אני לא מאמין שהוא ירה את הכדורים הקטלניים, וחוסר האמונה הזו מבוססת על מה שקראת (קראת?).

כנראה שלא קראת, כי המסמך לא נכתב לפני 9 שנים כמו שכתבת.

לא ראיתי את הקונספירציה נגד השב"כ שאת מדברת עליה, זו שאת אומרת שהופרכה. יש לך קישורים בנושא?

טענת ראינו בעינינו את הרצח היא טענה תמימה ביותר. לצערי אני לא מכיר אותך ולא קראתי כמעט מכתבייך בפורום. התמימות היא כשל מי שרואה במו עיניה קוסם שולף שפן. משוטטת_פה, אל תאמיני לכל מה שאת רואה. אמרו את זה קודם, לפני, זה לא משנה. את בטח יכולה להיזכר בפעמים שמה שראית לא היה מה שחשבת שראית. יכול להיות שמה שראית זה לא מה שחשבת שראית?

מאיזה טווח ראית שיגאל ירה?
מה קבע מומחה המז"פ לגבי היריות שנמצאו על גבי יצחק?

---------------------------------------------------------------- מתוך המסמך

1. ועדת שמגר קבעה, כפי שאמרנו בתחילה, כי יצחק רבין נורה מטווח של חמישים ס"מ (ואולי קצת פחות). מעבר לקביעה עובדתית זו, אין אף עדות סותרת הטוענת, כי יגאל עמיר עמד במרחק קצר יותר מראש הממשלה. להפך, עדים רבים מרחיקים את עמיר ממקום הליכתו של ראש הממשלה אף למרחק של מטר ומטר וחצי. סרט הוידאו של אירועי הרצח, אשר צולם על ידי הצלם החובב, רוני קמפלר, מעמיד את עמיר במרחק של לפחות חצי מטר מראש הממשלה בעת יריתו הראשונה, ורחוק מזה ביריה השניה. כך גם מחייב ההגיון. אם רבין נפל לאחר היריה הראשונה, המרחק בינו לבין היורה אך גדל.

2. כיצד איפוא מתיישבת קביעתו של מומחה המז"פ בנוגע לטווח המגע עם ממצאי ועדת שמגר? אם יגאל עמיר לא התקרב ליצחק רבין אלא עד טווח של 50 ס"מ, מי ירה ביצחק רבין פעם ראשונה מטווח של פחות מ-25 ס"מ, ופעם שניה מטווח מגע?

--------------------------------------------------------------- מתוך המסמך
ממשיכים

עמיר הודה, רק הוא יודע למה. בית המשפט קבע שהוא אשם על פי הודאתו, הוועדה .. יש למישהו את דו"ח הוועדה? זה בכלל הותר לפרסום?. לו היה לפני כל החומר הרלוונטי היה כאן יותר מעניין, אולם, מקצתו נמצא והוא במסמך שקושר. קראי אותו, החליטי בעצמך מה את חושבת וחזרי לפורום לכתוב על סמך מה שקראת.

דרך אגב,בית המשפט נמנע מלדון באמת ההיסטורית / העובדתית. הנה פסה"ד.

ההפגנות שהוא היה בהן - עוד הרבה אנשים היו בכל אותם ההפגנות. עוד הרבה אנשים הגיעו קבוע לכל הפגנה. זה לא אומר דבר. אפשרות היתכנותו של רצח נוסף תלויה לא מעט בתנאים שהרצח הקודם התקיים בהם. כמה מהם לא ידועים לנו? אנחנו אפילו לא יודעים מה שאנחנו לא יודעים. אבל לחשוב שיש דברים שהסתירו מאיתנו ועדיין מסתירים - אסור. זה גובל בקונספירציה
אפילו כשיש דברים שלא מוסתרים, יש עדיין אנשים שלא מקבלים / מתעלמים מהעובדות.

בשורה התחתונה, אל תקראי את המסמך.
הוא רק יגרום לך לשאלות ללא מענה.

לילה טוב ,

ישן 27-10-2004, 21:17

אני:? בספר?
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "אויש...אחי אתה חי בסרט..צא מזה:)))"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://uts.cc.utexas.edu/~slw/grafix/newbro.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.studentnewspaper.org/features/03-04/issue09/bigbrother.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.notbored.org/big-brother.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.observingsurveillance.org/images/P3070053_small.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.peak.sfu.ca/the-peak/99-2/issue5/Editorial.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://brands.ccbi.cmu.edu/politics/cartoons/YouAreWatchingBigBrother.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר