לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2005, 15:37
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
דייט ראשון... עצות? טיפים?

כן, כן..סוף סוף... הגיע הזמן...(עוד כמה חודשים 18...כיתה יב...) עד כיתה יא הייתי "חרשן"...אבל שם התחיל השינוי הכי גדול שלי... ומאז השתנתי..הבטחון העצמי עלה לשמיים... אני עכשיו מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי...מחפף את מי שמתחייס אלי כמו זבל..(יותר נכון חיפפתי..) ... מפלרטט עם בנות על ימין ועל שמאל וכו'...
יש לי ידידה שאני מכיר כבר חצי שנה...(היא בכיתה שלי..אבל רק לפני חצי שנה "שמתי לב אליה" - היא השתנתה..) רק בחודש האחרון התחלנו להיות די קרובים...התחלנו לדבר יום יום ... והיום החלטתי להתקדם שלב...שאלתי אותה מה היא עושה היום בערב וכו'.. היא אמרה שמחר מתאים לה...אז אני אתקשר אליה מחר לגבי השעות...
לפני שלושה שבועות, כשהיה לה חבר כתבתי לה שיר...שהיא אהבה מאוד... (היא בכתה בגללו....) ולפני שבועיים היא נפרדה מחבר שלה...(לא יודע אם יש קשר בין השניים...)...
הייתי רוצה לקבל עצות אולי מהפגישה הראשונה שלכם... משהו שאולי יכול לעזור לי? גם אני לא בטוח מתי לנסות לנשק אותה...אם בכלל? (אני לא רוצה לעשות את זה מוקדם מדי...) אז אם יש לכם איזה שהן עצות.. אני אשמח לקבל..
בתודה,
Private

נ.ב
סעמק הייתי צריך לכתוב את זה 3 פעמים!!! פעם שלישית נזכרתי להעתיק ורק אז זה הצליח!!! :|
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 06:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שיהיה בשעה טובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "דייט ראשון... עצות? טיפים?"

ידידי היקר
לשאלותיך:
1. בקשר לנשיקה ללא קשר לחבר לדעתי פגישה ראשונה זה קצת מוקדם מידי (אולי אני מיושן אבל ככה אני חושב) כיוון שנשיקה צרפתית גם אם היא נשיקה קצרה ולא ארוכה עם לשון זה מעין קפיצת מדרגה ולא בטוח שעל הפגישה הראשונה אתם רוצים לקפוץ אותה ולכן כדאי לחכות מקסימום אם זה הולך כל כך טוב תמיד אפשר לתת נשיקה על הלחי (אלא אם הבחורה יוזמת ולך אין בעיה אם זה אז תתנשקו חופשי אבל אם זה גולש יותר מזה בכל מקרה הייתי מחכה כי אחרת תהפכו להיות יזיזים ולא בהכרח חברים)
2. נכון שהכי רצוי שתהיה אתה עצמך וכיוון שאתם מכירים לא מהיום ומכירים אחד את השני במצבים שונים ולבוש שונה אז אתה לא צריך להציג לעשות הצגה ורושם ראשוני פה לא קיים ויש יותר חופש אבל עדיין כמו שנאמר פה לא כדאי לדבר על האקס שלה או שלך וגם לא על סקס אלא הכי פשוט לדבר על מה שאתם מדברים בטלפון פשוט להמשיך לעשות את השיחות פנים אל פנים כי כמו שאמרנו אין את הבושה והמבוכה שיש לפעמים בפעם הראשונה שאתה רואה מישהי והיא אותך לכן תחשוב על זה כעל עוד מפגש שלכם והוא רק יציין בעתיד את התחלת הקשר הרומנטי שלכם
3. בקשר לשליחת שלוש פעמים כמו שאומר חוק מרפי דוקא שאתה מוכן לרע מכל (במקרה זה שהוא לא שולח לך את המכתב והפעם אתה מוכן לקראת זה) הוא לא מגיע והכל עובר חלק אין מה לעשות ולכן בדרך כלל שכותבים הרבה רצוי לסמן הכל ולהעתיק כי אי אפשר לדעת מתי לא יתחשק לו לשלוח |קריצה|

והעיקר שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר