לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2005, 06:15
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אפרופו צבא...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "היה שבוע מעולה :)"

אחד הסיבות שנעלמתי פה השבוע (כמעט לגמרי למרות שצפיתי וקראתי פה הודעות אבל כמעט שלא הגבתי) היה בגלל הצבא "הנחמד" שלנו והגדוד ה"מתוק" שלי שעושה לך חיים קשים (בקיצור רב אומר שלמרות פריצות דיסק בגב שכשהן מתעוררות אני משתתק ומושבת הצבא עדיין מחליט שהוא רוצה אותי)
ואני לא יודע אם יש לכם מושג או לא אבל זה כאב ראש לא קטן בכלל להלחם בהם
אז כל מי שרוצה כבר לגמור את הלימודים ולהיות גדול לא תמיד יש לאן למהר כי תמיד יש הפרעה חדשה שמעיקה עלייך באותו רגע, מה שחשוב זה להתעקש אם מחליטים שזו הדרך, להתמיד ולא להתייאש וכמובן לקבל תמיכה ממי שרק אפשר (לשמחתי יש כמה פורומים טובים בנושא אם עצות טובות וכמובן חברים שהיו במצב או שמכירים את המצב)

והסיבה השניה שגם מנעה ממני מלכתוב פה היא סיבה יותר טובה וזאת שגל העומס בעבודה הגיע שוב והצלחתי לגלוש עליו טוב

מעבר לזה השבוע אני ואישתי מתחילים את הקורס הכנה ללידה (ושוב אני מקווה שהמילואים לא יהרסו אותו) ולאט לאט למרות שאני איפה שהוא מדחיק את זה קלות מעכלים שאני הולך להיות עוד מעט אבא
וזה היה השבוע שהיה
שיהיה לכם שבת שלום וסוף שבוע מקסים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 12:31
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
היה שבוע מוזר/גרוע
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "[i][b]אין משהו יותר משמח..."

*דבר ראשון קיבלתי תשעים ושבע בעבודה במתמטיקה מה שהיה נפלא!
*דבר שני קיבלתי שבעים בעבודה באזרחות שזה טוב לאור העובדה שאני בקושי מבינה אזרחות.
*דבר שלישי חרשתי למבחן בערבית שבסוף חלק מהמבחן בכלל לא הבנתי.אבל השליפים תמיד עוזרים לי חחח במיוחד בחלק הפועל.
*דבר רביעי זה היה גרוע שמישהו פגע בי.
*דבר חמישי היה אנסין באנגלית והיה צריך להביא מילון בשבילו ואני לא הבאתי ורין רין הביאה ולא ישבה לידי באנסין ובסוף גיליתי שבכלל לא הייתי זקוקה לו!
*דבר שישי יום חמישי נשארתי בבית כאבי תופת גב,בטן,ראש.ואמרו ציונים במבחן בערבית איזה מזל שלא הייתי,לא שזה משנה בכל מקרה תיכננתי להבריז.אבל איזו מניאקית תיכננה בוחן וכשלא באתי בסוף לא היה!!!
מה עוד.....*דבר שביעי אתמול הייתי אצל חלי האלרגיה השתלטה עליי כשחזרתי הביתה...
דבר שמיני היה לי חלום מוזר שאני עוברת לטבריה ואני בוכה לאימא שלי שאני רוצה לחזור לאריאל ממש ממש בוכה ואבא שלי צועק למה לא אמרת קודם לכן?!והתעוררתי בבהלה מהחלום..טוב היו לי הרבה חלומות מוזרים השבוע ...
וזהו בעצם לשבוע הזה...השבוע הכי מוזר בחיים שלי...ואחד הלא הכי טובים ...בגלל מישהו מאוד מאוד "חמוד".אבל היו שני אנשים שאני צריכה להודות להם שהיו לצידי לאורך כל הדרך!!!
רין רין ואלכס תודה בחורים!!!
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 04-11-2005, 16:05
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "סיכום השבוע החולף ....."

יום ראשון היה מזמן לא זוכרת
יום שני גם לא זוכרת
יום שלישי נסענו ליום חילות בתל השומר ... היה מאוד מעניין ודווקא כיף... לא ידעתי כלום על הצבא ואני אתגייס בסוף השנה הקרובה... אז היה לי מרתק. עכשיו יש לי קצת מושג מה עומד לקראתי ומה אני מעדיפה לבחור לעשות וכ'ו.

יום רביעי היה לי שלוש שעות ראשונות חופשי אז מצאתי המון חומר לעבודת גמר שלי בספרייה והייתי מאושרת כי זה חוסך לי המוווווווווון עבודה. אחר כך עשו לי מתכונת בתזונה {אני משלימה כמה יחידות שם...} עשינו מג'דרה והיה טעים לאללה :] קיבלתי 100.
אחר כך היה לי מבחן באנגלית +חיבור והלך ממש טוב. חזרתי הבייתה מתה מעייפות אבל מרוצה.. ואני כבר לא זוכרת מה עשיתי בערב {בונא אני סנילית ברמות}
ביום חמישי היה לי מבחן בחיבור {הלך סבבה} ושיעור כפול של פסיכולוגיה -היה מרתק. אה ועשו לנו הרצאה בניסיון לשכנע אותנו ללכת לשנת שירות -ויתרתי.
חזרתי הבייתה והכנתי מג'דרה למישפוחה שהתלהבו שלמדתי להכין והיה לכולם מאוד טעים!!! הלכתי לישון וקמתי ב7 בערב, בסביבות 8 וחצי הלכתי לחברה טובה שלי והייתי אצלה כמה שעות והיה כיף... היום בבוקר חברה טובה שלי העירה אותי וראתה אותי בפיג'מה ורודה -פאדיחות וסתם ישבנו קצת וצחקנו.. :]

בסך הכל היה אחד השבועות המעייפים והטובים ביותר לדעתי! אני שמחה בטירוף שאני מתקדמת מהר בלימודים, אני מתה כבר לסיים ועושה לי טוב שאני מתקדמת בחומר.

תות :] ודבר אחד עצוב - החברה הכי טובה שלי מתגייסת עוד שבוע וחצי ואני כל כך אתגעגע

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר