לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2005, 12:23
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
למה את חושבת שכל מי שהולכת לצבא
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אני פשוט חייבת לתקן אותך"

נהיית פקידה של איש קבע?ושאם היא לא רוצה להיות פקידה של איש קבע שתלך לשירות לאומי?
זו השטות הכי גדולה ששמעתי.יש המון תפקידים מגוונים לבנות,שרובם זה לא להיות פקידה.

ולכותבת האשכול:
נכון, צבא זה לא הכי כיף שבעולם אני מודה. אבל אם תקחי מישהי שעשתה צבא ומישהי שעשתה שירות לאומי תראי כמה גדול השוני בניהן מבחינת האופי. הצבא נותן לך אופי חזק יותר ואני רואה את זה על אמא שלי ואחותה(אמא שלי עשתה צבא ואחותה לא..). וחוצמזה,אם את מעוניינת לתרום למדינה אז אני חושבת שכדאי לך ללכת על תפקיד חשוב ומהותי שיעניין אותך...
אני אישית לא ממש אוהבת את הצבא אבל יש כמוני ויש אחרות, תלוי בבנאדם.וחוצמזה,כמו שכבר אמרו פה, זה חוויה ...ואני אישית מאוד אהבתי את התקופה של הטירונות והקורס...
השאלה היא מה את רוצה לעשות?מה את רוצה לתת מעצמך?

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2005, 14:30
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
לא לגמרי נכון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mermaid שמתחילה ב "למה את חושבת שכל מי שהולכת לצבא"

מתוך כל השכבה שלי - רוב הבנות שהתגיסו הפכו להיות פקידות כאלה.. מעטות קבלו תפקיד יותר משמעותי וגם מתוך המעט הזה שמעתי מאחת שמשרתת במג"ב שאם קורה משהו עליה לפנות את האיזור ולא להשתמש בנשק.

אני רואה את השירות הלאומי כתרומה אמיתית - וגם זה תלוי במקום שבוחרים להיות, זה פשוט תרומה קצת שונה..

ידוע לי שאם הייתי הולכת לצבא הייתי תורמת הרבה פחות, אבל יש בנות ויש בנות..

בקשר לאמא שלך ואחותה - זה גם מאוד תלוי באופי.

ולגבי התגובה של חרוב כדאי להדגיש כאן נקודה חשובה שלא התמקדתי בה, וזה החברים, בשירות לאומי הסיכויים לפתח קשרי חברות אמיתיים וטובים עם אנשים שהם בערך בגילך כמעט אפסיים, ורוב חבריך שכן התגייסו ידברו על ומה עשו עם החברים החדשים שלהם ואת יכולה למצוא את עצמך מדברת על הטריקים שהנכים/ילדים/זקנים שאת עובדת איתם עשו.. וכמובן לזכות לחוסר עיניין במובן מסויים.

שירות לאומי הוא אכן כמו עבודה, פשוט זורקים אותך ישר למים עמוקים ונותנים לך תפקידים שרוב הנערות לא נתקלו בהם בחיים (מה שמוביל למצבים ולעמידה על העקרונות/הזכויות שלך וכדומה). <בכללי הכל מלמד>.

עצה שלי- תתגייסי לצה"ל, עזבי את כל הנימוקים מסביב, כששומעים שעשית שירות לאומי יכולים לזלזל בך בהמון מקומות, עזבי את הכאב ראש הזה ותתגייסי, הכל יעבור.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 03-11-2005 בשעה 14:37.
ישן 03-11-2005, 13:19
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
היי דולנד2! (הבת) (אגב, זה הדגם המשודרג של דולנד1?) :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "לא יודעת מה להחליט..."

אני מודה שלא יצא לי לקרוא לעומק את כל התגובות באשכול. אז אם אני אחזור על משהו - אני מתנצל מראש.

ההמלצה שלי - תתגייסי.

ועכשיו: למה.

נכון, המשכורת יותר נמוכה. נכון, שירות לאומי זה יותר נוח. נכון, יכול להיות (ממש לא בטוח) שתתרמי שם יותר מאשר צה"ל.

וכמו בכל דבר - אבל.

שירות לאומי זה לא ממש שונה מעבודה. זה לא כמו צבא - זה הרבה יותר קרוב לעבודה.

בצבא יש המון תפקידים - כן, גם בתור שומרת שבת (ובקשר לתפקידים שדורשים עבודה בשבת יש "פיקוח נפש". פסק הלכתי מיוחד לצבא. מה עם הנח"ל החרדי? הם לא יוצאים למארבים בימי שישי בערב?). ויש גם מגוון תפקידים שאת תוכלי לתרום. באמת הרבה.

"כור היתוך". יצא לי לריב על זה עם כמה חבר'ה מ"מתגייסים". אבל כולנו הסכמנו על אותו הדבר. בצבא את תפגשי אנשים שבנסיבות אחרות לא היית פוגשת בחיים. חברים, ידידויות, אהבות - אוליי...

אופי. (ובשק"ם, סליחה, שק"ל - גם טופי!) הצבא משנה אותך. בעוד שנתיים מהיום את תוכלי לראות בברור חד 4 "סוגי" אנשים מהאנשים שאת מכירה: קרבי, ג'ובניק, שירות לאומי, לא התגייס/ה.
אני לא מכניס לקטגוריות ואומר מה טוב ומה פחות. יכול להיות שזה הקרבי הוא חרא של בנאדם וזה שלא התגייס הוא אדם מדהים. אבל, זה שהתגייס תמיד יהיה, לדעתי, יותר מוכן לחיים. הוא יעבור יותר דברים, יתגבר על מכשולים יותר גדולים... וכשהוא יצא לאזרחות, על חלק מהדברים הוא יגיד "זה הכל?" בניגוד לזה שלא התגייס, לדוגמא, שהרבה יהווה בשבילו מכשול (כי הוא לא נתקל בזה בעבר, בניגוד לאלה ששירתו).

חויה! - (לא המש"קית.) (בעצם, גם המש"קית...) זאת פשוט חויה. אין דרך אחרת להגדיר את זה!

ומה שלא תבחרי לעשות - שיהיה לך בהצלחה ותעדכני!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 03-11-2005 בשעה 13:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:59

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר