לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2005, 12:24
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מידע המפלצת בוכה .. "אני רוצה את התינוק שלי .."

האם המתעללת מאלעד: אינני זוכרת דבר
היום החל משפטה של האם מאלעד, הנאשמת בהתעללות בבנה בן ה-11 חודשים והיא אומרת ל-ynet: "אני רוצה לראות את התינוק שלי". לאורך כל דבריה מאשימה האם את בעלה שלטענתה סימם אותה ודירדר את מצבה. עורך דינו בתגובה: "אין זכר לסמים בכתב האישום, היא כל הזמן משנה את הגרסה שלה" "אני לא מתנהגת ככה. עשיתי הכל בשביל הילד הזה, אני במצב נפשי נוראי",
כך סיפרה היום (ד') ל- ynet האם המתעללת מאלעד, הנאשמת כי התעללה מינית בבנה בן ה- 11 חודשים. האם, שמשפטה החל היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב ושוחררה אתמול למעצר בית, דיברה הבוקר לראשונה על המקרה.
כשהיא רועדת ובוכה סיפרה היום כי "אני לא זוכרת את מה שקרה בכלל, הבן שלי חשוב לי. אני ניסיתי להתאבד אחרי שראיתי את זה, אני מרגישה כאילו זו לא אני. אני במצב נפשי נוראי". האם טוענת כי היא מתגעגעת לבנה התינוק. לטענתה, בעלה הנאשם אף הוא בפרשה, ועובד בבית חולים לחולי נפש, נתן לה כדורי הרגעה והחליף את הכדורים שלקחה.
"אני לקחתי כדורי הרגעה בגלל שהוא היכה אותי והתעלל בי, הוא כל הזמן רצה מין מאז שהתינוק נולד אבל לא היה לי חשק. הוא לא התייחס לילד בכלל והוא אמר כל הזמן שנמכור את התינוק. בגלל שרציתי להתגרש ממנו הוא אמר שניתן את התינוק למשפחה חרדית. זה סבל נפשי כבד, המצב שלי מאוד קשה. אני צריכה ורוצה טיפול. אין לי חיים, אני מצטערת ששנינו לא מתים ועכשיו אני מאוד רוצה לראות את התינוק שלי, תעזרו לי בבקשה", אמרה האם.
עורכי דינה של האם, ציון אמיר וגיא שמר אומרים היום כי האישה שוחררה אתמול על ידי בית המשפט לאחר שהשופטים קבעו כי היא אינה מסוכנת. "אנחנו נוכיח בבית המשפט שהבעל, הנאשם אף הוא בפרשה, עסק בבידוי ראיות ובצורה מאוד בוטה הוביל וניווט אותה לביצוע המעשים".
הפרשה נחשפה לאחר שבאמצע חודש ספטמבר משטרת ראש העין עצרה את זוג ההורים מהיישוב אלעד בחשד שהתעללו מינית בתינוקם בן ה-11 חודשים. בני הזוג התחתנו לפני כשנתיים, ובעקבות תלונות הדדיות על אלימות החלו בהליכי גירושין.
עורך הדין של הבעל, אוריאל בן אסולי הגיב לדבריה של האם ואמר כי מדובר בטענות בעלמא: "אין לטענות שלה זכר בכתב האישום היא כל הזמן משנה את הגרסה שלה, אין סמים ואין כלום אני מבקש להדגיש שאין בכתב האישום זכר לטענות האלה, המדינה לא טוענת שהוא סימם אותה, הדבר היחידי שנטען נגדו שהוא צפה ועודד
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3163049,00.html
------------------------------------------------

מסכנה , הלב נקרע
מובן וברור ובהחלט מתקבל על הדעת שסיבלה גרם לה לצאת מדעתה וכנקמה הקריבה חסר ישע
כול שנותר לאחל לחלאה הזו זה חיי עקרות לנצח ואשפוז בכפייה לצמיתות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר