לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2005, 16:32
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אני חדשה?!

היי אנשושים!!!!
מה קורה?אני מקווה שהקור לא מעיק עליכם ואתם נהנים מהרוח הקרירה המנשבת על פניכם חיחיחיחיחיחיחיחי...מה איתכם??????מה המצב?

רציתי לספר לכם...שבוע שעבר ממש מלפניי שבוע ,בערב יצאתי לטייל עם עצמי....בעיר שלי כמה שאפשר לטייל מבלי שיפריעו לך אנשים שאתם מכירים..ולא הפריעו לי יצאתי עם מצברוח די מזופת אימא שלי קירצצה ברמות אחותי גם פשוט היה ס-י-ו-ט!!!("הסיוט"חחח המבינים יבינו)ובקיצור שמעתי בנגן שלי מוזיקה..וככל שטיילתי יותר המצברוח שלי השתפר פלאים.חזרתי הביתה מלאת אנרגיה ושמחה מאוד...

השימחה הזו נמשכה בתוכי ובי ושרפה אותי ..עד..אתמול בערב הכל התחרבש..הייתי צריכה ללמוד למבחן הייתי לחוצה משהו מוות!!כולי רעדתי יש אנשים שיעידו על כך.ועוד משהו שקרה שפגע בי בפעם המיליון ואחת.משהו שאני בטוחה שחלק יבינו אותי או לפחות ינסו להבין אותי.
החור שהיה לי בלב וסוף כל סוף נתפר ותוקן,נפער שוב,נקרע כמו מכנס גי'נס....לא משנה מי עשה ומה הוא עשה.כי זה לא רלוונטי לעניין.בקיצור ,נשברתי! כ"כ נמאס לי לשחק ברגשות שלי...אני כאילו נכנסת לאש רוקדת בה ואז עוד תוהה למה אני נכוות.אז אני כ"כ רוצה לשנות את עצמי מכף רגל ועד ראש!!פנימית וחיצונית...כ"כ נמאס לי מהחייכנית שאני ..כשבפנים אני כולי נקרעת ...בוכה ובוכה וכבר נמאס לי מאוד!!!!!!!!!!!!אין לי שמוץ מה אני עושה...
החלטתי לשנות את עצמי.אז השינוי כמו שאומרים מתחיל מבפנים ואצלי....אני אתחיל מבפנים דבר ראשון שאני רוצה לעשות זה להרחיק את הגורם העיקרי שמסיח את דעתי..והוא איך לא...בנים!
לא יכולה להרשות לעצמי יותר לחפש מישהו להיות מישהו...אם הוא ירצה אותי הוא יבוא אני נשארת במקום לא זזה לשומקום....(חיחיחיחיחי איזה חרוז)בכלל אני מוותרת על הקטע הזה עכשיו.אני אסרוג!חחחח איזו בדיחה!!!הדבר השני שאני רוצה לשנות בי זה להרחיק את מה שאני לא רוצה בחיים שלי...להפסיק לגלות כל דבר שני לכולם!!להפסיק עם זה....לא להשתפך לפניי כולם כאילו אפשר לדרוך עליי מתי שרוצים.לא שטיח!!!
עוד דברים לא גיליתי...זה העיקרון...להתחיל להנות בלי כל הגורמים המסיחים בחיים שלי.
מה דעתכם?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2005, 19:34
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
ת'אמת כבר אמרתי לך את דעתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אני חדשה?!"

אבל בגלל שזה די מקובל אצלינו לרשום דברים בפורום למרות הכול ( ) אני כן אגיד לך שוב.

אז ככה..מירי, החברים שלך, והאנשים שנמצאים איתך, נמצאים איתך בגלל הבנדם שאת,בגלל המירי שאת...אני לא רוצה שום מירי אחרת..אני רוצה אותך כפי שאת!
ואם את תשתני בכל פעם שפוגעים בך זה בחיים לא יגמר...
אבל מה אמרנו? מטעויות לומדים...אז תלמדי מה לא לעשות או כן לעשות בפעם הבאה, אבל בשום אופן לא להשתנות!!!! הבנת?! לפחות לא בדרך שאת מתכוונת....

אז מירוש, הכי חשוב, שתזכרי שאני אוהבת אותך, מאד מאד מאד

כל הסמיילים של פרש לא יכולים לתאר עד כמה....

רינה

ישן 02-11-2005, 22:36
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
תשמעי חמודה...

אני לא יודע בדיוק מה הסיפור,אני משער שמאוד נפגעת ממישהו,שהיה לך קשר עם מישהו והתאכזבת או משהו בסגנון כי פשוט לא ציינת את זה...
יש מה שנקרא "תהליך העצמה"-את מעצימה את הדברים ועושה מהם יותר גרועים ממה שהם
את מקשרת את הלימודים שלך לאכזבות שלך,את האכזבות שלך לרגשות שלך,את החשיבה שלך על העולם כדרך חיים,את הבנים לחיים שלך וכו...
את פשוט רואה את חצי הכוס הריקה...ואני אומר,יש פרופורציות...קחי הכל ביחס הנכון...
במדינה בה אנו חיים אנשים נהרגים ונפגעים כל יום והלחץ שמוביל אותו הוא פשוט בלתי נסבל...
אז תקחי באמת הכל ביחס הנכון,את חיה!?את בריאה?!זה מה שחשוב...ולא צריך יותר מזה!
אל תעצימי הדברים ותראי כמה קשה לך וfמה את מסכנה כי ככה את משדרת חולשה לאנשים אחרים והיחס יהיה בהתאם...
כולנו עוברים משברים בחיים,אבל דחילאק...מה אנחנו סך הכל,בני אדם פשוטים שמבקשים לחיות חיים נורמליים בלי יותר מדי בעיות...
אבל,תנחשי מה...?!יש בעיות! אבל מתמודדים ולא צריך לקחת הכל בצורה כה קשה...
שוב,מילת המפתח,פרופורציות...
אהה וכן,אל תשתני בשביל אף אחד,יהיה מי שיהיה!
מי שרוצה אותך יקבל אותך כמו שאת...ומי שלא...אז הדלת פתוחה...

נערך לאחרונה ע"י hakavkazi בתאריך 02-11-2005 בשעה 22:40.
ישן 03-11-2005, 14:50
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow

אז זהו...זה העניין אני לא משתנה בשביל אף אחד חוץ ממני.
זה כאילו אנשים מנצלים לטובתם את זה שאני כזו שמחה,אוהבת ונחמדה.ואז כשנמאס להם מזה הם עוזבים ואפילו לא ממצמצים לעברי יותר.זה כאילו הם כ"כ מדהימים וכיף איתם לתקופה מסוימת ואז הם מתחרטים על האישיות שלהם ומשתנים בהרף עין,עוזבים אותי עם כל הרגשות האלו,ונהיים אגואיסטיים שמתחשבים בעצמם ובמה שהם זקוקים לו ולא חושבים על איך שאני נפגעתי מכך.

ואז היום היה לי את כל היום לחשוב שאם אני אשתנה בתהליך עצמו אני אהפוך למישהי אחרת, שתרחיק את כולם, וכל מי שאני אוהבת ייפגע מזה.
אבל אם הם אוהבים אותי,הם לא אמורים לקבל אותי בכל דרך שאני?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר