לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2005, 12:30
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Prob_man שמתחילה ב "שאלה חשובה"

כמה דברים לי אלייך
דבר ראשון אני חושב (וזה רק הצעה שלי) שהיה עדיף שהיית מצרף את ההודעה שכתבת פה בזמנו וסיפרת בקיצור את הסיפור שלך על החבר שלך, או שהיית מספר בכמה מילים את הסיפור. ברור לי ש56 פרקים (וסחטיין על הכתיבה וההשקעה מקווה שזה עזר לך לכתוב) לא יכולים להכנס בקלות לכמה משפטים אבל כדי שאנשים פה יבינו על מה מדובר כדאי לתת להם רקע בקצרה
לצערי אני קראתי רק חלק מהפרקים שלך (לא היה לי זמן לקרוא את כל ה 56 פרקים) ולשאלתך אני לא חושב שאתה אדם רע או משהו כזה אבל לדעתי הנאיביות שלך עדיין מלווה אותך אני רואה דמיון בין מה שסיפרת בהתחלה שהיית בתיכון וציפית להתחבר בקלות לאנשים ולא קלטת במהלך כל התיכון שאתה בחוץ ושצחוקים עלייך (תקן אותי אם אני טועה) ונראה שציפית שאוטוטו אתה תתחבר עם אנשים ותכנס למסגרת ויהיו חברים והכל טוב
כמו שם גם הסיפור שלך עם דורון הוא קצת דומה נראה לי שאתה ציפית מתי שהוא שהבחור יחזור בו או ישנה את כיוון מחשבתו ותהיו ביחד ויהיה לזה הפי אנד מה שלא קורה הרבה פעמים במציאות.
בקשר להאם עשית משהו רע או משהו לא בסדר לדעתי (ושוב לפי דברים שקראתי בייחוד את הפרק 50 של הICQ) אחד הדברים שלא עשית היה לא להרפות ממנו, לא משנה באיזה מערכת יחסים ברגע שצד אחד לא מעונין וצד שני לוחץ הצד הראשון ירצה רק לברוח, גם לי מוכרת סיטואציה שהיתה לי בעבר שהיה לי קשה להניח למישהי להתרחק בייחוד שהיא סימנה שהעסקים כרגיל שהם לא היו ככה ורק לאחר כמה זמן שהסתכלתי אחורה יכולתי לראות איך רדפתי אחרי כל הזמן ולא הבנתי למה היא בורחת, נראה לי שהמקרה שלך דומה אני לא יודע כמה זמן נתת לו מרחק אחרי שהטלת עליו את הפצצה אבל נראה שהמשכת לרדוף אחריו כשהוא לא היה מעונין והוא מן הסתם ברח, אני בטוח שזה ששירתתם ביחד (ואולי עדיין משרתים) לא תורם לשניכם וההתקלויות אחד בשני בטח מבעירות אש אצל כל אחד מחדש
אני יכול להגיד לך שהרבה פעמים מערכות יחסים שמשתנות כמו זוג שנפרד והיו ידידים קודם או חברים שקורה ביניהם משהו (כמו במקרה שלך) לא חוזרים להיות למה שהם היו בעבר אולי רק אם שני הצדדים רוצים אבל זה נדיר לרוב זה יהיה רצון רק של צד אחד והשני לא יהיה מעונין למשל אני והידידה שלי היום בקשר טוב אבל שונה לגמרי ממה שהוא היה בעבר אפשר להגיד שהיום אנחנו כמו שהיינו שרק הכרנו ולפני שהתקרבנו וזה בסדר מבחינת שנינו

לכן הצעה שלי היא דבר ראשון שתרפה (אגב חוץ מהתחרות על החדרים לא ראיתי שיש סוף ואולי בגלל שעדיין אין סוף במציאות?) מהבחור אם זה על ידי מעבר לבסיס אחר או להתעמק בעניינים אחרים ולנסות להכיר אנשים חדשים ולמצוא חבר או חברה חדשים שאז אני מאמין ומקווה שתוכל להתגבר עליו לגמרי

שיהיה לך בכל מקרה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2005, 22:19
  Prob_man Prob_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
זה לא ש...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר...."

זה לא שאני לא מצליח להתגבר עליו.
(ד"א, הוספתי עוד פרק אחד אבל אני בהחלט בספק אם זה באמת הסוף כי יש לי הרגשה שחסר פה משהו, ולא רק בסיפור, אלא גם בחיים)
פשוט... זה כמו שאמרת. שמתי שאני רואה אותו שוב (ובד"כ זה רק לשניה) אני שוב מתרתח ועולים בי כל העצבים מחדש. יש לי שם עוד חברים, ואני נהנה שם רוב הזמן. אני ממש לא מתכוון לעבור בסיס,
במיוחד לאור העובדה שכבר עברתי חצי שרות ואני לא רוצה להתחיל מהתחלה את הכל בבסיס אחר...

נכון לעכשיו הוא זה שעבר לחדר ההוא, ועוד יש לו את החוצפה לבקש ממני שיקח את רוב הדברים שהיו לנו בחדר שכולם קנו במשותף.

אני חושב שלפחות בצורה הקטנה, הפרק האחרון בסיפור (נכון לעכשיו) מסכם את מה שאני כם מרגיש.
להגיד לך את האמת? לפי איך שאני רואה את זה כבר די הרבה זמן, אתה צודק 100 %.
ישן 04-10-2005, 08:09
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Prob_man שמתחילה ב "שאלה חשובה"

תראה, אני ממש יכולה להבין את השקט שאחרי הסערה שאתה מרגיש בתוכך, אתה משכנע את עצמך שהתגברת אבל מבחינתך הגיע זמן "חשבון הנפש" .
אז אני אומר את זה חד וחלק - אם נפגעת ממנו שוב ושוב, אל תחפש להאשים את עצמך; גם אם פגעת ונפגעת - תלמד להניח ולשחרר את זה ופשוט לזרום (יותר בשבילך מאשר בשבילו) .
הייתי שם - במעמד החרטות בדיעבד, וזה לא מקום טוב להיות בו אבל הוא מחשל .

בנוגע לדברים המשותפים שקניתם - אל תלכו על זה לרב, תהיה אסרטיבי ותציב לו עובדה : "אתה לא לוקח שום דבר שקנינו במשותף, אלא אם כן אתה רוצה לשלם לי את חלקי" ופה סגרו סיפור (ענייני וממצה) .

לאספקט אחר של הנושא - קראתי את הבלוג שלך ואני אישית חושבת שככל שאתה ממשיך לכתוב על זה, אתה רק מתעסק בזה יותר ודש בקרביים של המערכת יחסים שלכם ולא נותן לתחושות שלך מנוח .
אני חושבת שאתה צריך לשחרר את כל המועקות ופשוט לזרום, זה קשה ואולי בלתי אפשרי אבל זה מאוד הכרחי לנפש שלך וליחסים תקינים עם הסובבים אותך, עם הזמן אתה תבין בדיוק עד כמה .

מקווה שאתה באמת ובתמים מאמץ את כל העצות שנִתנו לך עד כה ובהצלחה בהמשך,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-10-2005, 11:18
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הערה לגבי ההצעה שלך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

בקשר לחלוקת רכוש הרעיון שלך טוב אם אין להם סנטימנטים לרכוש
אם מישהו יגיד השעון הזה חשוב לי ואני לא רוצה למכור אז זה לא מדובר על כסף אלא על ויתור כלומר הוא יקבל את השעון והשני יקבל משהו אחר וצריך רק לקוות שהם לא יריבו על אותו דבר כי אז לא כסף ולא משהו אחר חוץ מפשרה תעזור

אני מסכים איתך שלכתוב ולדון בזה לא עוזר ורק מנציח את הכאב
ושכעולה לך כל הריב איתו תנסה לנשום עמוק ולהעביר את זה פשוט להגיד לך לא להכנס לסרט הזה שוב ושוב לפני שכל הסרט מתחיל לרוץ לך בראש תעצור אותו אם על ידי נשימה עמוקה ועצימת עיניים או כל דבר אחר שיעזור לך כדי שלא תכנס לסערת הרוחות כל פעם מחדש
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר