לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2005, 17:18
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hangover שמתחילה ב "יהל"ם-ובעיקר יעל שאלה..."

תנסה את מזלך בפאוואר רינג'רס, שמעתי שהם מחפשים.

"המובחר שבמובחרים" אתה כבר לא חושב נכון. אולי אתה רק בתחילת הדרך לא יודע, כי גם אני היתי ככה פעם. אתה תרגיש בר מזל אם יהיה לך סיכוי להתקבל ליחידה מיוחדת כלשהי, אין מצב כזה שתבוא לקצין מיון והוא יגיד טוב אוקי אתה יכול לבחור בין סיירת מטכ"ל , שייטת, יעל , מגלן מה בא לך ?

אם יש לך באמת את מה שצריך- אני מדבר על זה שאתה באמת מוכן להשקיע באימונים רציניים מאוד שדורשים התמדה זמן והרבה מוטיבציה- תחשוב קצת מה בא לך, אם אתה יותר בכיוון מים ,סירות וצלילה תתמקד על להתקבל לשייטת 13. אם אתה יודע בכיוון של לנווט בטבע , ללמוד לשרוד ולהתמצא במקומות שונים ומשונים תחשוב על סיירת מטכ"ל או שלדג. אם בא לך ללמוד איך לחבל לפוצץ ולפרק פצצצות תחשוב על יעל או יס"פ. הכל דוגמאות לצורות חשיבה שאותן אתה צריך לסגל במקום לחשוב מה יותר מובחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2005, 20:09
  _SlasH _SlasH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי r27n שמתחילה ב "הכי אהבתי בדירוג לקווים של..."

כן אה איזו הנפצה..

כל הקטע עם הקווים שרשמת זאת השטות הכי גדולה שראיתי הרבה זמן.

במלחמה נעות חטיבות החי"ר קדימה ..בראש כל חטיבה בדרך כלל הולכים צוותי הפלס"ר.

אך מה הקשר לסיירת מטכ"ל ושייטת 13 ל"קווים"?
סיירת מטכ"ל עושה מבצעים מיוחדים בעיקר של איסוף מודיעין וחילוץ בני ערובה.
שייטת 13 מבצעים מיוחדים בעיקר מה שקשור במים\צלילות וכו'.

מגלן? לא קשור בכלל., יעל זאת יחידת הנדסה ואין קשר לקו שני בכלל שולחים אותה למבצעים שצריכים את הייעוד שלה. כנ"ל יחידות מובחרות "אחרות" ששכחת כמו דובדבן ואגוז למשל.

במלחמה הגדודים עושים את כל העבודה וגם בטחון שוטף..וגם הפלס"רים עושים הרבה עבודה ואף יותר..איך אפשר להגדיר אותם כקו שלישי ורביעי איזה שטות אלוהים ישמור לך שב בצד.

נערך לאחרונה ע"י _SlasH בתאריך 03-11-2005 בשעה 20:19.
ישן 04-11-2005, 14:52
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hangover שמתחילה ב "יהל"ם-ובעיקר יעל שאלה..."

אני מבקש להפסיק לזלזל בכל מה שנוגע למיתר.

אין להם שום קשר לתותחנים וטוב שכך, ואני אישית יודע שההכשרה שלהם מאוד גבוהה והם עוברים דברים יותר קשים מגדודי חי"ר ואני יכול להבטיח לך שהם גם יותר מובחרים.

חס וחלילה במלחמה, נראה איזה תפקיד מיתר יבצעו ואיזה תפקיד הגדודים - כמובן בלי לזלזל הרי אני סביר להניח אהיה בגדוד.

אתם סתם מדברים שטויות מחוסר ידע ובגלל שזה בתותחנים ואנשים לא רוצים תותחנים אז זה כאילו זבל.

אני יכול להגיד לכם שאני מכיר אישית הרבה אנשים שהולכים לתותחנים רק בגלל מיתר.
כל ההכשרה והמסלול סודי, ואף אחד מכם לא יודע שיט. אני יודע שהם לא מבצעיים בפועל כרגע כל כך (כנראה, שוב אף אחד לא באמת יודע) מהסיבה שזה לא הייעוד שלהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר