לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2004, 17:59
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
ברוך הבא לגבעתי! :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Snipeh שמתחילה ב "גבעתי \ קורס חובשים !!"

תוכל לקרוא (נראה לי שזה בארכיון), גם כשאני התגייסתי לגבעתי (מרץ 03 ) הייתה לי התלבטות קשה אם לצאת לקורס או לא והרבה פה עזרו לי.
היום אני משרת כחובש בשועלי שמשון . אז ככה, זה פק"ל מעניין וחשוב, בקורס לומדים המון דברים שחשובים וטוב לדעת אותם.
בכל דבר שעושים בצבא כמעט צריך שיהיה חובש לכן יש לך תפקיד חשוב שצריכים אותו וגם בגלל זה תצה ליותר מבצעים כחובש. למרות שלחובש יש סיכויים קטנים יותר להוריד אבל זה תלוי בסוג המבצע.
במסלול יהיה לך קצת בעסה כי זה פק"ל כבד יחסית אבל פק"ל עם כבוד. (אבל זה לא צריך להיות סיבה להתלבטות אם לצאת או לא).
עוד דבר שלילי זה באמת שיורדים מחזור אבל זה גם חפיף. וגם תקבל תעודת לוחם אחרי 2.4 בצבא ולא אחרי שנתיים.... אבל יש לך עוד זמן לזה...

זה שתהיה חובש זה לא פוגע לך בסיכויים לצאת לקורס מ"כים, 2 חובשים בצוות שלי יצאו לקורס. וגם חבר שלי חובש בגדוד בגולני יצא לחובשים, עשה מ"כים ועכשיו הוא יוצא לקצינים. ככה שמי שיגיד לך שחובשים לא יוצאים לקורס מ"כים תדע שזה שטויות (לי אמרו את זה ועכשיו אני רואה שזה חרטא).

בקשר לגדודים, אין שוני בין הגדודים, כולם עושים את אותה עבודה (בצבא בכלל). ככה שלא משנה לאיזה גדוד תגיע. אני הייתי מבקש לפי חברים שהתגייסו איתי ורוצים להיות ביחד. אם אין אז זה לא משנה לדעתי.
אם יש לך שאלות אשמח לעזור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר