לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2005, 12:13
  petelboy petelboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.05
המזל הרע רודף אותי!!! בא לי למות כבר...

אז ככה...הכל התחיל שסגרו את הישיבה שאני לומד בה...אני עליתי לכיתה יב'...אחרי 5 שנים בישיבה שלי סגרו אותה..(אני לא חרדי,אלא דתי,כיפה סרוגה) ומאז הכל חרא...אתמול שברו חלון בכיתה שלנו ואני רק שברתי קצת..הרב האשים אותי אז אני חייב 300 ש"ח לישיבה...היום עשיתי טסט שלישי..ונכשלתי בגלל בן זונה אחד שנסע מהר מידי...מניאק!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כ"כ עצוב...אין לכם מושג...יש כמה סיבות שבגללם אני עצוב
1)הכסף,קרעתי את התחת בשביל שיהיה לי מספיק כסף לנהיגה.היה לי 5000 ש"ח,הכל נגמר..
2)אני רציתי להוציא רישיון לבד,גם ככה להורים שלי לא קל..ועכשיו הם צריכים לעזור לי...
3)אני היחיד בכיתה שלי שנכשל ביותר מ-2 טסטים..
דיייי!
והנה הסיבות לכישלונות:
טסט ראשון:הטסטר היה אחלה,אבל הוא כתב שהתעכבתי בכיכר שד"א הייתה עמוסה מאוד+הוא כתב שעברתי נתיב אחד בלי להסתכל מספיק במראה+והוא כתב שפעם אחת שפניתי במקום להגיע יש לנתיב ימני הגעתי קצת לנתיב שמאלי,ז"א לא עשיתי פנייה רחבה מספיק
טסט שני:טסטר בן זונה!!!!!!!!!!!!!!!!! אבל עדיין אשמתי...פספסתי תמרור של אין כניסה...ומרוב לחץ אח"כ נסעתי קצת בצד שמאל של הכביש..
טסט שלישי:אתם יודעים כבר..
בבקשה!! טיפים!! משהו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2005, 12:50
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בנאאאאאאאאאאדם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי petelboy שמתחילה ב "המזל הרע רודף אותי!!! בא לי למות כבר..."

תנשום עמוק ותרגע ! זה דבר ראשון.
אני אומרת שפעם הבאה בטסט פשוט תשב עם הטסטר ותגיד לו תראה אני לחוץ מעט, אפשר שתי שניות שנשב באוטו לפני שאני מתחיל לנסוע אני לא אסכן את חיי מלחץ, אני רוצה לנסוע רגוע על הכביש.
הטסטר דבר ראשון יעריך אותך שאתה רוצה להיות רגוע על הכביש ויתן לך את השתי שניות האלו. תעצום עיניים תנשום עמוק, תגיד לעצמך בלב "אני יכול לעשות את זה" ותעשה את זה. אני בטוחה שהמורה נהיגה שלך לא היה נותן לך לגשת לטסט לא מוכן - ועל כן אתה כנראה יודע מה לעשות, פשוט נלחצת.

תחשוב על זה ככה - כל עוד לא עצרו אותך בבראקס - אתה עוד יודע מה אתה עושה.

בקשר לחלון - הטימטום מדבר אצלך מהפה,הא? שברת -שילמת. גם אם שברת קצת עדיין עשית נזק, ואיזה טיפשות מצדך לשבור חלון, מה הקטע בלשבור חלון?! זה מביא אותך לאורגזמה? יודע מה, אני שמחה שרק אתה ניתפסת ושאתה לבד תצטרך לשלם את זה - אולי זה ילמד ואתך להבא שלא משנה כמה חומרת מעשיך קטנים - הם היו חמורים.

בכל מקרה לא אהיה כל כך רעה אליך -תלך למי שאתה יודע ששבר איתך ותגיד להם ככה "תראו אני לא רוצה להלשין עליכם, אבל אתם יודעים שלא עשיתי את זה לבד, כל אחד ממכם שיביא לי 50 שקל ואני אשלם את הכסף הזה כאילו רק אני שילמתי" פשוט וקל, ככה הם יוצאים בזול יחסית, אתה יוצא אשם אבל לא מבזבז את הכסף וגם שמרת על חבריך.

התשלום שנתבקשת לשלם היה 300 ש"ח, אם היה לך 5000 ובזבזת הכל אני מניחה שלא בזבזת רק על נהיגה , אלא גם על הנאות אישיות. אתה יכול לדחות מעט את הנהיגה, לעבוד, ולעשות טסט עוד חודש כשיהיה לך כסף לשלם עליו בעצמך, אין סיבה לרוץ אם אתה מעדיף שהוריך לא יעזרו לך לממן את זה, הזמן ועבודה ישתלמו לך.

אני שומעת את האגו מדבר מפיך?... "אני היחיד מהכיתה שנכשל ב2 טסטים" סו פאקינג וואט?! אני מכירה אחד שעבר בטסט 5, ועשה 9 תיאוריות עד שעבר. א-ז מ-ה ! העיקר שאתה נחוש למטרה שלך, ושבסופו של דבר יהיה לך רישיון. ואם אתה כל כך מתבייש, אל תגיד לאף אחד מתי אתה עושה טסט וכשתעבור תגיד שזה הטסט השלישי גם יהיה זה הרביעי או החמישי.

בנאדם, פשוט תפסיק להתבכיין ותחשוב רגע צלול! ואתה לא רוצה למות אתה בסך הכל קצת עצוב ממה שקורה וקרה.

1. תנשום עמוק לפני טסט ותשכנע את עצמך שאתה יכול ורגוע.
2. תעצור רגע לפני שתעשה עוד טסט ותרוויח כסף לשלם בעצמך!
3. תגיד לחבריך לעזור לך לשלם על החלון ואם הם לא יסכימו תגיד להם שהם לא חברים ואנשים כאלה אין לך בעייה להלשין עליהם -הם כבר ישתפנו ויעזרו לך לשלם.
4. תפסיק לדבר שטויות ואם יש לך בעיית אגו - תשקר.
להת'.

תות בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-11-2005, 02:04
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
די להתבכיין! כך את עצמך בידיים אחי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי petelboy שמתחילה ב "המזל הרע רודף אותי!!! בא לי למות כבר..."

תותית אמרה לך כמה מהדברים שאני יכתוה אבל לא משנה!

די לבכות על החיים ולרצות להתאבד! זה לא יעזור לך בכלום!
אז מה אם לא עברת את הטסט?! סוף העולם?! לא!!!
אז מה אם אתה היחיד מכל הכיתה שלך שלא עבר אחרי פעמים?! אתה חייב להוכיח להם משהו?! לא!
אז מה אם סגרו את הישיבה?! חסרות בישראל (מדינת היהודים) ישיבות?! בכלל לא! אתה יכול למצוא אחת יותר טובה
בקשר לחלון זה כבר דפקה שלך! לא היית צריך להתקרב אליו בכלל. אבל לא צריך לבכות על הכסף. כסף בא וכסף הולך.

אנ מצטער שאני לא מנחם אותך אבל דברי תנחומים לא יעזרו. אתה צריך:
1. לקחת את עצמך בידיים, להירגע ולעבור את הטסט כמו שצריך בלי שום קשר לכמה פעמים נכשלת ביחס לשאר החברים שלך
2. לשלם את הכסף על החלון (אם לא שילמת כבר), ללמוד לקח ולהמשיך אללה
3. תמצא לעצמך ישיבה חדשה ויותר טובה.

מקווה שעזרתי ושהמצב ישתפר!
איציק.

ישן 05-11-2005, 18:04
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אולי המורה לנהיגה לא טוב

דוגרי אני אומר לך אם אני לא הייתי עובר טסט 3-4 הייתי משתגע עליו מה זה
זה באמת מבאס חחח כול שיעור זה 100שקל וצריך משהו כמו 25 שיעורים
2500 שקל חתיכת הוצאה
ואין לך מה להלחץ אחי שים עליו זין סע איך שבא לך (לפי החוקים כמובן)חחח
וצפצף אליו חלק גדול מי הנכשלים לא מצליחים לעבור בגלל הלחץ שבאותו זמן
בקשר ל 300 שקל תגיד להם לשלם 250 שקל למה מה קרה שאתה זה שתידפק
אתה גם משלם וגם תפסו אותך תגיד לחבר שלך אם הוא בכלל חבר
אני לא יודע איך הוא לא הציע את העצה הזאת בעצמו אם לי זה היה קורה
הייתי משלם חצי חצי אם חבר שלי
שישלם חצי לפחות אם לא אתה הולך לשתנקר על כולם
ואחי יש מלא ישיבות ותאמין לי שתמצא את הישיבה שמתאימה לך
ישן 06-11-2005, 19:26
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
טסטסט..

לק"י

אממ אז ככה,כמו שאמרה תותית ואמרו קודמי,תרגע תבוא בידיעה שאתה מסוגל ותעביר אותה..בכלל אני מכירה מישהו שעבר רק בטסט 8/9 ועדיין הוא בנאדם מקסים..לא פוגם בו..אז קורה...

דבר שני לך למדרשייה!!!מה נראה לך?!?!המקום הכי שווה ביקום.....חחחח(בשביל בנים..אממ וגם לבנות אין מה להפסיד שם..)סתם לא יודעת..לפי מה שנראה לי המדרשיה מככבת בראש מעיינתוהם של כל בעלי הטסטורן..

ככה שאת זה תבדוק כבר אצלך....ולא מתאבדים בגלל טסט..מתאבדים בגלל....אממ צריך סיבה טובה יותר.....חחח עוד לא החלטתי..

נ.ב יש לקחת את כל הדברים האמורים לעיל' בערבון מוגבל.....אני שיכורה...(לא,לא באמת.רעיונית כן..).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר