לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2005, 10:26
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
חגיגות המאה!

בוקר טוב ,גבירותיי ורבותיי!יום טוב ונעים וקריר לכולכם!
היום אני חוגגת את חגיגות המאה שלי!ההודעה המאה שלי,לא הייתי מאמינה שאני אגיע להודעה הזו אבל...עשינו את זה!
עכשיו תקציר לכם בימים האחרונים אני מירי סבלתי המון ולא הייתי שמחה ולא מאושרת ולא כלום וזה היה לי חסר החלק הזה בי כך מסתבר יצא לחופשה!!
ובכן אני שמחה להודיע באהבה ובששון ובשימחה ש....
סופר מירי חזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לאחר חופשה ארוכה בהריי האלפים היא חזרה אמנם עם צינון קשה ורגל שבורה מהסקי חיחיחיחיחיחיחיחי ...
השמחה שבי חזרה!!!!!! ועכשיו מספר מילים ממנה:
שלום,אנשי הפורום היקר...
נעדרתי לזמן מה מגופה של מירי המתוקה והמדהימה ואז הגיע אליי הודעת טקסט שבה נאמר :"מירי סובלת" והחלטתי לקחת את הממטוס הראשון לארץ...עזבתי אותה בידיעה שמישהו אחר ימלא את מקומי לזמן מה וישמח אותה.ואז הסתבר שהמישהו הזה עזב.ובכן,חזרתי!ומעכשיו אני מקווה שאין יותר הודעות עצובות בשמה של מירי וגם היא תלמד בצורה מצויינת למבחנים שיהיו לה כי אני אהיה פה לשמור על האופטימיות שלה ועל השימחה אז אם תשמעו צחוק גדול בקרוב זה כנראה של מירי שתהיה עוד מעט עם החיוך של יופלה.חחחחחח טוב זהו נמשיך הלאה ...

ובכן כן,זו סופר מירי המדהימה שהיא חלק נהדר ממני וכנראה בלתי נפרד...עכשיו תאחלו לה דברים ולי על חגיגות המאה שלי!!!

Super Miri
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2005, 18:24
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
תודה אנשים ממני ומסופר מירי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "חגיגות המאה!"

עכשיו אני אספר לכם קצת על היסטוריית סופר מירי.
סופר מירי-הגדרה-נולדה ונכנסה לחיי ולחיי התלמידים בבית ספר והאנשים בעולם בסביבות חודש ספטמבר 2005 היא באה בעצם ע"מ לשמח אותי ואת הסובבים אותה ,אה כמו כן היא באה להציל את העולם מרשע מפני אנשים רשעים כמו שדים וערפדים יחד עם סופר ברט וסופר רין רין.
הייתי מרחיבה עליה אבל כשסופר מירי משתלטת עליי אני לא זוכרת מה אני עושה ,בת'כלס אם אתם שומעים על מעשי גבורה שמישהו עשה זו בד"כ סופר מירי.
זה כמו להיות שיכורה חחחח....

וואי עכשיו כשסופר מירי הגיעה לסביבה אנשים בהתחלה לא הבינו מה קורה פה הסתכלו עליה כמו על משוגעת ,מלאת חיים ושימחה זה מה שהיא, בעצם היא הכניסה את החיים לסביבה מה שגרם להרבה דברים להשתנות לא היה יותר בכי רק חיוכים...
מה יעזור לאנשים אחרים לצאת מבאסה בת'כלס חפשו את עצמכם עמוק עמוק בפנים את אותו האדם שחייך לא ממזמן צחק צחוק מאושר מכל הלב ולא את אותו האדם שמבואס מדברים בעייתים...
הרי תמיד זורחת השמש בסופו של דבר. לא יודעת תחשבו בעצמכם מה אבד לכם שאתם לא מחייכים זה כל מה שיש לי להגיד לכם.
ברוכעס והצלוחס לכם!
ותזכרו תמיד ש...
אני כוכבת אני כוכבת או אה!!!!!
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר