לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2005, 21:45
  בחור בתסביך בחור בתסביך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
עזרה אין לי מושג איך הכנסתי את עצמי למצב הזה.

אממ... היי. אני לא ממש יודע איך להתחיל. אף פעם לא כתבתי בפורום. אבל, זה נראה כמו מקום נחמד ומישהו המליץ לי עליו... אז... ננסה. אז, היי.

אהה... יש לי חברה כבר כמעט שנה. אני אוהב אותה נורא - אבל לא יוצא לי לראות אותה (אני בקרבי).
אני... אני לא יודע. אני לא יודע מה אני מרגיש כלפיה. אני אסביר. אני איתה כבר כמעט שנה ואני אוהב אותה. אני יודע את זה. אבל, זה קשר שתמיד היו לי לבטים בקשר לקשר הזה. אני ללא יודע אם אני מאוהב בה. זה מסובך להסביר - אבל, אלא שני דברים שונים.

כשאני איתה - הכל אחלה. כשאני לא איתה... אני לא יודע. זה פשוט לא מרגיש הכי טוב שזה יכול להיות.

הכרתי מישהי דרך האינטרנט, לפני כשבוע. בצורה תמימה לחלוטין. (ידידה של ידידה שהיינו בשיחת ועידה.)
התחלנו להתכתב רק שנינו. מה שהוביל להחלפת מספרי טלפון. עד כאן - אין שום דבר חריג. יש לי הרבה ידידות וכמה וכמה קשרים שהתחילו דרך האינטרנט, כולל לטלפון ומעבר לו.

הבעייה היא אחרת לגמרי. אנחנו מדברים כל יום (גם היא - שלמען הסדר הטוב נקרא לה "השנייה" וגם עם החברה). אבל, השנייה, אמרה לי ש... כדאי שאני אסגר על עצמי מה אני רוצה מהקשר של שנינו לפני ש... לפני שהיא מתאהבת בי. (בהערת ביניים מאוד חשובה - היא לא יודעת שיש לי חברה. כי בשיחה הראשונה, לא אמרתי כלום ואחר כך זה היה נראה אדיוטי לומר - "אז למה לא אמרת כלום?" - אז שתקתי)

אם אני אומר לה שיש לי חברה - אני יוצא שקרן.

מה אני עושה מכאן?

תודה, מראש.

נ.ב.
הספקתי לראות פה 2 תגובות. דבר ראשון - תודה על המענה הבאמת מהיר.
דבר שני - זה הבהיר לי שלא הייתי ברור מספיק.
השאלה שלי לא הייתה ברורה.
התכוונתי ל: האם כדאי לי לנסות קשר רומנטי עם השנייה? בקשר לזה - אני ממש מבולבל.
אני יודע שזה אומר שאני אצתרך לצאת עם שתיהן במקביל. וכמובן - שתכשתהייה לי תשובה אני אגיד לי מי שצריך - מה שצריך.
אני אפילו לא מאמין שאני כותב את זה.
לצאת עם שתיים.
חשבתי שאני אדם יותר טוב מזה. אמנם עוד לא עשיתי את זה - אבל, פעם אפילו לא הייתי חושב על זה...

נערך לאחרונה ע"י בחור בתסביך בתאריך 06-11-2005 בשעה 22:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2005, 22:00
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בחור בתסביך שמתחילה ב "אין לי מושג איך הכנסתי את עצמי למצב הזה."

אתה יכול לעשות את מה שכתבו מעליי, אבל לפי דעתי יש כאן משהו מעבר.. עזוב לרגע את ה"שנייה", אם אתה לא רואה עתיד עם החברה הנוכחית - עדיף שתפרדו וזהו, אם זה לא קשר רציני.

העובדה שאתה לא בטוח בעצמך בקשר אליה (הלב שלך פתוח להצעות) רק מחזקת את מה שברור כאן.

בקשר לשנייה, אם אתה באמת בקטע של להתחיל איתה משהו, אתה חייב להיות כנה, שום דבר טוב לא יצמח ממשהו שמתחיל בסוד (ועוד סוד כזה).

אז בקיצור, אתה חייב לשבת עם עצמך ולחשוב אם אתה בוחר בקשר הנוכחי עם חברה שלך או נפרד וממשיך הלאה, ועם השנייה- אתה חייב לספר לה ולהחליט מה אתה אומר "יש לי חברה ואני אוהב אותה, מצטער אם פגעתי בך" או יש לי חברה כרגע, אנחנו לפני פרידה.. " משהו בסגנון.

זה לא קל, בהצלחה!

ישן 06-11-2005, 22:43
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אממ אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בחור בתסביך שמתחילה ב "אין לי מושג איך הכנסתי את עצמי למצב הזה."

לק"י

חוק יקבע לו האדם:או שהוא רוקד על שתי חתונות..או שהוא יוצא קירח מזאת ומזאת!!(חח,אפילו חרוז יצא לי..)

אז ככה:או שאתה חותך עם החברה ומספר לבחורה מהאייסקיו,עם כל הסיבוכים עם כל הקושי,עם כל ההדפקות הסוצימאטית שלך מזה.

או שאתה נשאר עם החברה,נשאר עם ההיא,בודק מי יותר שווה,מעיף את מי שלא(שלעיינות דעתי זו החברה..לפי איך שאתה מספר..)..יוצא משו..בנ...והעולם יפה!

הכל עניין של מוסר עצמי,והרבה פעמים קל לאדם כשהוא מגיע למצב שבו לא נוח לא להיות מוסרי,לזרוק את המוסר ולהתנהג כמו חמור.סתם שתדע החיים הם בומרנג,מה שאתה עושה היום,חוזר אלייך מחר.ומה גם שאם שיצטרך לחיות עם התוצאות,והרמאיות שלך זה אתה,ולא נראה לי שזה יהיה לך נחמד במיוחד.

לדעתי;אתה צריך לכבוש את היצר,לחשוב על הוויתורים שאתה מוכן/לא מוכן לעשות ולהגיע למסקנה כוללת לגבי שתיהן.לדעתי עדיף מוסר על מליון בחורות,ועדיף יושר,שנקנה ע"י ויתור ועבודה קשה מאשר יושר שהמצב הוא פשוט ואתה מאוהב.בהצלחה בדרכיך..וברוך הבא-אני..

ישן 07-11-2005, 15:26
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow

היי קודם כל ברוכים הבאים!!!
תקשיב בחור,לצאת עם שתיים אתה רציני????????!!!
לא הייתי מציעה לך כ"כ כי תראה אם מישהי תגלה על השנייה זה ידפוק אותך ותישאר לבד!!!
ולא נראה לי שלצאת עם שתיים הופך אותך לאדם רע יותר,אתה סה"כ שומר על האופציות שלך פתוחות.
תראה בעיני אתה צריך להגיד לחברה שלך שאתה רוצה קשר פתוח לצאת עם אחרות ולבלות עם ראש פתוח מבלי לחשוש...אבל כמובן שתגביל את עצמך לאנשהו (כמו שומדבר מעבר לנשיקות וכו' כלומר בלי סקס!).
אבל מצד שני תחשוב היית יכול לעזוב את החברה שלך שאתה אוהב כ"כ למען מישהי שאין לך אפילו מושג שזה יילך איתה? היית מוכן להרוס קשר עם החברה שלך למען מישהי שרק גרמה לך לחשוב פעמיים על הקשר שלך עם החברה שלך?תחשוב על זה כי בעיניי זה ממש ממש ממש לא שווה את זה.
היית יכול לראות את עצמך שובר את הלב של החברה שלך?או לחלופין משקר לה?

אני חושבת שבעיני זו תהיה טעות מצידך ללכת למישהי אחרת.מה יש לך לחפש אצלה שכבר אין לך עם חברה שלך?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר