לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2005, 15:46
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
למה רק בן אור נותן קרדיט.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי _Dark_Angel שמתחילה ב "יש לך כמה אפשרויות."

תאמין לי,אם תלשין לא תצא לוזר,אני לא מבין מה הבעיה שלך.
כמה דברים,לא ענית אם יש לו חברים\בן כמה אתה.
דבר שני אתה לא היחיד שיש לו כאלה בעיות,וכוח זו לא תמיד התשובה.
אם מישהו יאיים עליך עם סכין? אז גם עליו אתה לא תלשין?

בקיצור,גם לי היתה בעיה כזאת עם איזה בחור,הכל התחיל משטויות.
הלכנו מכות בקטנה (עמדתי להכניס לו אגרוף בפנים אבל לבן זונה היה בחור שעזר לו,ואם יודעים איך זה בהתחלה רבים רבים רבים,אז יש הפסקה קטנה ואז הוא מרגיש גבר ואומר "בוא בוא!!")
ואז אחרי בצפר הם חיכו לי אחרי בצפר,לא משהו רציני אבל עדיין.
הלכתי למנהל,היו כמה איומים כמו "עוד פעם אתה מלשין....בלה בלה בלה"
אבל נגמר.

עכשיו לא סתם סיפרתי את סיפור חיי,תעשה עם זה משהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 18:31
  Fixxxer Fixxxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיפושאידה שמתחילה ב "אני צריך עזרה בקשר לאיזה בריון עראס"

קראתי את האשכול הזה בטעות כי ראיתי לינק שלו איפה שהוא, ואני חייב לציין, אני כבר רוצה להכניס לך מכות.
דבר ראשון, מי נראה לך שם פה על הבעיות שלך? נראה לך שלמישהו פה אכפת? תעשה לי טובה. אנשים מגיבים פה כדי לצחוק עליך או להתלהב מעצמם. כנראה שגם אתה אם אתה מספיק מטומטם להעמיד פנים כאילו תשים למישהו שמת ללכת איתך מכות צואה בקלמר.
תפסיק ליהיות כזה חנון וכזה תקוע בבית, ואת כל זה אפשר לראות בקלות, מכיוון שבמקום ללכת לחברים שלך ולדבר איתם אתה מעדיף חבורה של אנשים שאתה בכלל לא מכיר ודיי ברור שבסוף היום לא אכפת להם כל כך מה נגמר איתך. אולי פשוט אין לך חברים, ואז אתה כבר במקום הרבה יותר עצוב ממה שחשבתי.
עכשיו לקטע האולי קצת תורם, אין לך מה לעשות. השטויות שהוא עשה לך לא מצדיקות להלשין עליו, אל תיהיה כזה נמושה. ההבדל בין להלשין ולדווח הוא ברגע שזה מגיע לאלימות פיזית רצינית, ולפני זה פשוט תלמד לספוג ולטפל בעניין בדרכים שלך.
אם יש לך חברים חזקים יותר שבאמת יכולים לעשות משהו, זה עלול מאוד לעזור. לפעמים גם מספר עוזר, אם אף אחד מהם לא מספיק חזק. בשום פנים ואופן אל תרד לאלימות אם אין סיבה לכך. השיטה הכי טובה בעיקרון היא פשוט להתעלם.
"ירידות" מתחלקות לכמה סוגים:
א. הנכונות
ב. המטומטמות שנועדו רק לפגוע
אל תתן לחרא הזה להשפיע עליך ולשנות אותך אם אתה לא רוצה, אבל העיקרון פשוט. אם הירידה נכונה, וזה באמת מציק לך בגלל זה אז אולי הגיע הזמן לשנות את עצמך. במקרה השני מדובר בדר"כ בירידות כמו "הומו", "קוקסינל", "בן-זונה", מה אכפת לך מה האידיוט הזה אומר? שהוא קורא לאמא שלך זונה זה הופך את זה לנכון? תפסיק ליהיות ילד קטן ותתעלם.
אני לא אומר שזה יגרום לעניין להפסיק, אבל לא צריך להפריע לך מה איזה אידיוט חושב עליך. יש את הבריונים שיש להם קלאס (רמה) ואת אלו שאין. אלו עם הקלאס יעזבו אותך מהר מאוד ברגע שאין אש בעניין, לעומתם הסוג השני והמטומטם יותר ימשיכו אפילו שזה לא מזיז אותם והם יודעים שהם לא מצחיקים אף אחד חוץ מעצמם, בשביל הסיכוי הקטן שזה יעבוד. מהם ממש לא צריך ליהיות אכפת לך.

בסופו של דבר, תן לי לספר לך כמה סיפור משלי, כי בכיתות ז'-ט' הייתי בדיוק במצב שלך.
קרה פעם אחד שאיזה זוג לייצנים, מסוג הבריון המטומטם שדיברנו עליו, הציקו לי. בסופו של דבר נמאס לי וזרקתי ירידה עלייהם והלכתי משם. זה הדבר הכי מעצבן שיכול ליהיות, שאתה ירוד עלייהם ולא נותן להם הזדמנות להגיב. אז השניים התחילו לרדוף אחרי בדיוק שנכנסתי לכיתה של חברים שלי. חברים שלי ראו אותם, וברגע שהם נכנסו (כנראה לנסות להרביץ לי) הם הצמידו אותם לשולחנות, נתנו להם סטירות וכדומה ואמרו להם לא לנסות לגעת בי יותר אף פעם.
בשביל זה יש חברים, וזה תמיד נחמד לנצל את זה. זה אפילו נחמד יותר אם הם עושים את זה אפילו בלי שתבקש.

נ.ב.
אם אין לך חברים, ואני מתכוון חברים ששווים משהו והיו מוכנים לעזור לך בעניין, אולי הגיע הזמן למצוא חברים חדשים. צא כבר מהבית, אפילו תצטרף לאיזו מועדון. תעשה משהו עם עצמך, אל תיהיה ילד כפות. אני בסופו של דבר נשארתי ביחסים ממש סבבה עם כל ה"עראסים", כפי שאתה קורא להם. ברגע שהם קלטו שאני לא משחק משחקים, לא חוטף את זה כמו ילד כפות ושיש לי כבוד, רובם עזבו אותי, ואפילו הורו לחברים שלהם לא לגעת בי (היה גם מקרה שבטעות סיפרתי על אחד דברים מבית ספר יסודי שממש הביכו אותו, ובסוף הוא לא נגע בי כי חברים שלו הרגיעו אותו בשבילי, בלי שביקשתי אפילו) אז אם תפסיק לתפוס מעצמך יש לך סיכוי.
ישן 11-11-2005, 19:16

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "רגע אולי לא הבנתי"

1. במקרה שלי, אני לא ביקשתי עזרה אלא יש לי חברים מספיק טובים שיעזרו לי סתם ככה. חוץ מזה, אני אפילו לא ראיתי שהם עקבו אחרי עד לרגע שחברים שלי הצמידו אותם לשולחן ושאלו אותי מה לעשות איתם.2. מה נקמה תעזור לו? הוא מנסה להראות "גבר"? אם הוא עוד לא הכניס לו מכות, אחרי שטות מטומטמת של נקמה, הוא ועוד איזה יכניס לו. אם הוא כבר הכניס לו מכות, אני לא הייתי רוצה ליהיות שם לראות איזה מכות הוא יקבל אחרי ה"נקמה" המרשימה שלו.

זה שאתה היית מכניס לו מכות, זה טוב ויפה לך. הוא בעצמו אמר שהוא חלש מידי ולא יודע ללכת מכות, אז שיפסיק להתנהג כמו אידיוט וינסה לחטוף מכות בכוח. אם הוא חושב שהוא נראה לוזר עכשיו, בגלל שקצת יורדים עליו, הוא כנראה לא מבין איזו בדיחה הוא יהיה שהוא ינסה להגן על עצמו ואז יחטוף את המכות של החיים.
ישן 11-11-2005, 20:53

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "זה שאני הייתי מזיין לו את הצורה לא אומר שזאת ההמלצה שלי"

מותק, זאת תיהיה הפעם האחרונה שאני אגיב פה באשכול, פשוט כי לא בא לי יותר להכנס לכאן ויש לי דברים טובים יותר לעשות. אני לא אשם שיש לך בעיות בהבנת הנקרא, אבל אני לא מופתע לפי התגובות שלך מקשיי ההבנה.
זאת אחת השיטות הכי טובות לדעתי לטפל במטומטמים הנ"ל, לרדת עלייהם וללכת מהמקום ישר כאילו הם אפילו לא שווים את התגובה העלובה שהם הולכים לתת לך. בדיוק כמו שאני עושה כאן כרגע בתגובה הזאת, מה שאולי היית יכול לראות אם לא היית תופס מעצמך אשכים גדולים והיית רואה איזה אידיוט אתה באמת. ואין דבר יותר מעצבן מזה שמישהו מצליח לעצבן אותך, ואין לך דרך להחזיר לו. זאת דרך יפה מאוד להתגרות בכל בן אדם, ובמיוחד במטומטמים אשר תיארתי. ועובדה שהם התעצבנו מספיק בשביל לעקוב אחרי עוד אחרי זה.
לילה טוב, שבת שלום ואני מקווה שיש לך דברים יותר טובים לעשות בשישי בערב מאשר להגיב להודעה הזאת. אני יצאתי כרגע, ביי.
ישן 12-11-2005, 20:43
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
פעם אחת היה ילד שתמיד קילל אותי כזה בקטנות ו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיפושאידה שמתחילה ב "אני צריך עזרה בקשר לאיזה בריון עראס"

לא משהו רציני שצריך לערב חברים
יום אחד הוא היה עם כול החברים שלו למטה, ראו אותי והסתלבטו עלי
לקחתי מקל (שהיה חלק מעצץ קטן) פיצצתי לילד את הצורה, הילד בכה וברח ושאר החברים שלו היו המומים.
צעקתי "מי רוצה גם" הם התרחקו, והילד הלך להביא את אח שלו הגדול וחברים שלו
הבאתי גם את חברים שלי
חבר של אח שלו הביא לי כף בקטנה רק כי הרבצתי לילד עם מקל, סגרתי סולחה עם אח שלו הגדול (חברים שלי גם קיררו אותו) וזהו, נסגר הסיפור, היה שווה כול רגע.
אולי בסיפור יש מוסר הסכל, אולי לא, מקווא שעזרתי לך

ישן 13-11-2005, 14:18
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
מדריך רציחת האערס המצוי (כולל בונוס על האערס השמן)

רבים שואלים אותי איך לעזאזל גומרים ת'בורים המחורבנים האלה? כוסעמעמק שלהם למה להם לא עשו את השואה? ואני עונה:
מילים לא יעזרו.
לכן המצאתי את המדריך לקטילת האערס.

בכדי ללכוד את האערס להכות אותו ולגרום לו להקיא את המעיים חייבים פיתיון, להתחיל עם פרחה ללכת עם חפיסת סיגריות או שאריות מהמנגל של אתמול הם מצונים ומומלצים.

לאחר שהאערס קפץ על הפיתיון יש להכות בו בחוזקה, לאחר מכן פתח בריצת 100 ק"מ לשעה וברח מהגרנדוזיה הענק, אם האערס קורא לגיבוי מכיתות י"א זה הזמן לנשק הסודי שהכנת מבעוד מועד,
והוא:
m-16
ומי שלא יודע איך להשיג,
אבוד.

6 נקודות התורפה של האערס:

1. אמא שמתה ממנת יתר.
2. לאיים שלא תתן לו להעתיק את השיעורי בית.
3. עישון יתר של סיגריות.
4. הלשנה על המחששה.
5. להשתין במגרש כדורגל (לא תאמינו כמה הם פאגים).
6. כמובן, הביצים.

ובונוס על האערס השמן:
שהוא שמן.

אין אני אחראי לעונש, לפציעה, להריגה, למוות בטרם עת, טטנוס, סרטן, ניסור, דקירה, m 16, גזירה, רצח חפים מאערסאוטיות, אבא עצבי, בשר מקולקל, שפעת העופות וכ'.

בכבוד רב,
פרופסר Kidonkey.
מומחה במיגור התופעה "האערסאותיות".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:11

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר