לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 18:40
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
כמה המלצות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Evil Dragon שמתחילה ב "היי אני חדש כאן וגם די חדש במוזיקת המטאל.. מחפש כמה המלצות על שירים טובים"

ראיתי שהמליצו לך פה על הרבה להקות.
אז כמה שירים שלדעתי הם חובה.
משולב מהרבה סגנונות:

Within Temptation - See Who I Am
Within Temptation - Angels
Soilwork - Stabbing The Drama
Ensiferum - Into The Battle
Ensiferum - Sword Chant
Ensiferum - Iron
Dark Tranquillity - Feast Of Burden
Dark Tranquillity - Final Resistance
Dark Tranquillity - Lost to Apathy
Vintersorg - Blackbody Spectrum
Amon Amarth - Pursuit Of Vikings
In Flames - The Quiet Place
In Flames - Only For The Weak
Element Eighty - Parachute
Element Eighty - Broken Promises
Turisas - Battle Metal
Turisas - As Torches Rise
Nargathrond - Moonchild
36 Crazyfists - Bloodwork
Thyrfing - Jord
Kalmah - Hades
Hypocrisy - Fearless
Children of Bodom - Towards Dead End

תבדוק אותם
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2006, 21:45
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
כופרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Evil Dragon שמתחילה ב "היי אני חדש כאן וגם די חדש במוזיקת המטאל.. מחפש כמה המלצות על שירים טובים"

מה עם קצת גוטיק??
למה מה קרה???
זה הסיגנון הכי עילאי שיש!!
אחי שמע ת'להקות האלה ותבין מזה גאונות:
TRISTANIA
אלבומים:
BEYOND THE VEIL
WIDOWS WEEDS
אך ורק האלבומים האלה!!
כל השאר זה זבל שהלהקה עשו אחריי שהם העיפו את הגיטריסט סולן הגאון שלהם.
SIRENIA
תוריד הכל... הלחהקה של הסולן שהועף מטריסטניה... חומר מעולה.
DREAM THEATER
אלבומים:
ת'אכלס הכל אבל אני אביא את האהובים עליי:
IMAGES AND WORDS
SCENES FROM A MEMORY
TRAIN OF THOUGHT
להקת פרוגרסיב באמת מעולה....
LIQUID TENSION
תוריד הכל...
DIMMU BORGIR
הכל.... זה בלאק מטאל סימפוני.... הלהקה הכי טובה ששמעתי בתחום הזה(הרבה יותר איכותיים מקריידל לטעמי).
ישן 06-04-2006, 13:04

פחחח...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "אחרי שנה חצי שנה אני רואה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sniper99_8
אחרי שנה חצי שנה אני רואה אותך אומר שהכי טוב זה ד'ת ואחרי זה בלאק ועוד שנתים ראפ...

אבל TRISTANIA באמת טובים הורלד אוף גלאס גם אלבום ממש טוב

בכיוון גוטי תנסה את
Katatonia
Type O Negative
Theatre Of Tragedy

Lacrimosa

מה?? מתי אמרתי שאני אוהב דת'? מתי אמרתי שאני אוהב בלאק? אני בכלל לא אוהב בלאק דימו וקריידל זה 2 מיקרים מאוד נדירים של להקות בלאק סימפוני שאני אוהב אני בכלל לא אוהב בלאק.....
והאלבום שהמלצת של טריסטניה הוא אלבום שטריסטניה הוציאו אחריי שמורטן ולנד עזב, במילים אחרות= חרא.
וכל הלהקות שהמלצת לא כאלה גוטיק וגם לא כאלה מטאל, אין באמת להקות שעשו את הסיגנון הזה כ"כ טוב כמו טריסטניה וסיירניה.
לא יודע ממש לגביי טייפ או, אבל שמעתי אצל כמה חברים שלי טיטר אוף טרג'די, והורדתי כמה אלבומים של קטטוניה ואנלא מוצא את זה גוטי או מטאל.
וכן אני יודע שקוראים לטיטר אוף טרג'די חלוצי הגוטיק... אני שם על זה זין מבחינתי זה ממש לא גוטיק, ביאונד דה וייל זה האלבום הכי טוב שיצא בסיגנון הזה ושמה באמת רואים מזה גוטיק.
ולקרימוסה זה גוטיק רוק דאמט.... וגם בזה אנלא מוצא כאלה אלמנטים גוטיים.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 06-04-2006 בשעה 13:07.
ישן 07-04-2006, 14:09

חחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "אוקי זהו דפקת את כל הכבוד..."

ציטוט:
אוקי זהו דפקת את כל הכבוד שהיה לי עליך

מה זאת אומרת לאקרימוזה לא גוט?!
אין יותר גוט מלאקרימוזה... הם בנו את מה שאתה מכיר עכשיו!
קוטקוניה לא גוט?!
אתה יודע בכלל מה זה גוט?

מסכן מורטן ולנד
וכמה חבל שאתה קושר להקה באדם אחד

צר לי שאין לך כבוד אליי יותר.
מורטן ולנד כתב את כל האלבומים של סיירניה והיה המלחין העיקרי בטריסטניה, הלחנים הם שלו פחות או יותר, אני מניח שהאחרים הכניסו כמה ליינים.
שמע כשאני שומע את המילה "גוטי" אני חושב בכיוון של כינורות, אופרות, כלים קלאסיים... אווירה קודרת... מוזיקה אפלה.... מה לעשות אני ממש לא מרגיש את כל זה בקטטוניה.... אין להם כינורות, אין להם זמרות, והאווירה שלהם לא אפלה וקודרת.
יש לי חבר ששומע קטטוניה(בואנה אחי מאיפה הקרצתת הקוטקוניה הזה..) כבר הרבה זמן וזאת אחת הלהקות האהובות עליו.... הוא שומע מטאל בערך 5 שנים.... הוא אמר לי שהוא לא מוצא בהם שום דבר גוטי... וניראה לי שאם אני מבחינתך לא יודע מה אני אומר אז אין לך מה לאמר עליו.
ואמרתי שלקרימוסה זה גוטי רוק או גוטי אלקטרוני אני כבר לא זוכר לא אמרתי שזה לא גוט.... אבל הם בהחלט לא מטאל אז מה אתה כותב את זה בדיון הזה בכלל?
הבנאדם פתח דיון של מטאל, לא גוטי רוק ולא כל מיני סוגים אחרים שאין לי כוח לחשוב בכלל מה ההגדרה הדבילית שלהם, לקרימוסה זה לא מטאל אין טעם להזכיר אותם בדיון כזה.
מורטן ולנד מסכן אולי רק בגלל שלא מעריכים את הגאונות שלו מספיק ובגלל שאנשים כמוך לא מבינים שטריסטניה זה חבורה של אנשים שרואים את המוזיקה בתור עסק ורק מנסים לעשות כסף... אני מציע שתקרא כמה ראיונות איתו ואתה תבין איפה הדברים עומדים.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 07-04-2006 בשעה 14:16.
ישן 25-04-2006, 18:01

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "את האבות של הפוזה שלך אמרת..."

ציטוט:
את האבות של הפוזה שלך

אמרת לי לקורא ראיונות?
איש זאת מוזיקה!!! לא אנשים!!!!
אני לא שם אם אנשים בלהקה כולשהיא שטנישטים או לא יודע מה
זאת מוזיקה מוזיקה מוזיקה!!
לא אנשים מוזיקה תבין את זה כמה שיותר מהר...

ומחזק את כל אלו שאמרו שהסולן של CRADLE OF FILTH הומו!!!

לא זוכר כבר מה אמרתי לך, באיזה הקשר וגם אין לי ממש כוח לקרוא..
אם יש פה מישו שעושה פוזה אז זה רק אתה: "ומחזק את כל אלו שאמרו שהסולן של CRADLE OF FILTH הומו!!!" אוו ממש פגעת בי ובכל אוהדי קריידל קשות...
תמיד הפורום הזה היה תת רמה וזה בגלל שלאנשים פה אין כבוד לסיגנונות אחרים והם חושבים שמה שהם שומעים זה הכי טוב ובגלל שהרוב פה סתם טמבלים ששומעים ניו מטאל ומקללים ת'סולן של קריידל(לא מכוון לסנייפר), אבל סנייפר הוא סתם מגניב אז מתפקידו לקלל להקות בלאק מטאל שסטו מהמסורת והתמסחרו... אבל אני מיתערב שאם קריידל היו באים לארץ הוא היה הולך להופעה שלהם וצורח ביחד עם כל הכוסיות כשדני עולה לבמה.... אבל לא נורא ניתן לו להמשיך בדרכו שלו ולהגיד שאני הפוזיונר פה, זה תפקידו, במסגרת מערכת הפורומים..
ישן 26-04-2006, 14:52

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "[font=Verdana]לא ההיתי הולך..."

ציטוט:
לא ההיתי הולך אפילו אם זה היה עולה שקל
אני לא מאגניב אני רק אומר את מה שאני חושב
מרוב כל המילים שלך אני חושב שאתה כבר אידיוט
ולא ממש אכפת לי מי אתה אז לא אכפת לי לעליב אותך עם זה שהסולן של הוונאבי בלאק מטאל הומו
לעזאזל אם עד אכשיו אתה לא מבין כלום עם הראש ריבוע והכל כך מגניב שלך אתה לא מבין כלום אז למה לי לנסות להסביר לך מה זאת מוזיקה

קודם כל בוא נעשה לך שיעור עברית קצר...
"לא ההיתי הולך אפילו.." ההיתי כותבים הייתי.
"אז לא אכפת לי לעליב אותך" - להעליב כותבים עם ה', חשבתי שאת זה כל אחד יודע מסתבר שתמיד יש הפתעות בחיים.
בנאדם שלא מסוגל לכבד סיגנונות מוזיקה אחרים ממה שהוא אוהב לא מבין כלום במוזיקה... אם אתה לא מסוגל לכבד להקות שאנשים אחרים אוהבים אני לא צריך לשמוע ולהבין מימך כלום.
אגב יש כזה דבר שנקרא ציניות שהשתמשתי בו בהודעה הקודמת שלי בקשר לסולן של קריידל... רמת האינטיליגנציה שלך כמו שאני מבין לא יותר מדי גבוהה אז לא השכלת להבין את זה...
ראש ריבוע כל כך מגניב שלי? זאת התבטאות מאוד מעניינת... אתה לא מגניב? אתה הילד הכי פוזר שאני שמעתי בחיים שלי.
ורק שתבין... זה לא שקריידל הם ראש מעייני...(כלומר הלהקה היחידה שאני שומע), יש הרבה להקות אחרות שאני אוהב ומעדיף עליהם ועל חלק מהשירים של קריידל אני יכול להגיד בלי מצמוץ שזה סתם זבל ממוסחר.. באמת.. יש להם שירים כאלה... ולצידם יש להם שירים שוואלה הם מצליחים להפתיע ברמת הלחנה שלהם... הם ממוסחרים נכון.. ומרגישים את זה בחלק מהשירים שלהם... אבל לפסול להקה שלמה שאני בטוח שלא שמעת אלבום אחד שלה ולקרוא לסולן הומו, וסתם לקלל ת'להקה? לא חושב שזה גם בוגר במיוחד כי את כל השטויות והפוזה שלך של "קריידל זה זבל ממוסחר שלא לרמה שלי" היית יכול להחליף ב3 מילים: זה לא לטעמי.
אבל בגלל שאתה כ"כ אוהב לפתוח פה מריבות ולהתחיל לקלל אותי ואת הסולן של קריידל זה מה שאתה עושה כי אני מבין שמשעמם לך או משו... בנאדם זה פורומים ובראסמי כל הקללות האלה והרמת תגובות שלכם סתם מורידות ת'רמה עוד יותר וזה פשוט הורס ת'פורום... משעמם לך? לך תעשה ביד או תמצא תחביב... נימאס לי כבר מהוויכוחים הדביליים האלה ונימאס לי מהדרך שאתה ועוד אנשים פה מגיבים... מוזיקה זה עניין של טעם... אין לך מה להסביר לי... אני שומע קריידל, אני שומע דימו, אני שומע סיירניה ואני שומע נוורמור ועוד הרבה... קריידל זה חלק ממה שאני שומע וחלק מהשירים שלהם מעולים לדעתי וחלק לא, אבל לא התחלתי לקלל ת'סולן ולתפוס פוזה על כל מי שאוהב אותם.. שמע באמת בנאדם אנלא בא להתחיל לריב איתך עכשיו כמו ילד קטן, והוויכוחים האלה פשוט מפגרים.. רוצה להמשיך? תמשיך.. אני גמרתי לענות לשטויות האלה.
ישן 26-04-2006, 19:27

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "איש יקר תחביבים יש לי יותר..."

ציטוט:
איש יקר
תחביבים יש לי יותר ממה שאתה חושב
הציונים שלי הם החלומות שלך
ואם כל כך רע לך פה לך קיבינימט מישהו מחזיק אותך?
נגיד את זה ככה
אין לך מה לעשות ואין לך שום דבר למצוא עדי לעליב אותי אז אתה בוקד לי שגיות כתיב?
ש'ההיתי' נכתב ככה בגלל המקלדת ומההירות התכיבה?

וסורי
לעליב כותבים עם ע'

שוב אומר לך תחשוב לפני שאתה כותב ותשוב טוב
]
חחחח בור טיפש להעליב כותבים עם ה' אחריי ה-ל'.
בואנה יבנאדם באשליות... למה ניראה לך שאיכפת לי מהציונים שלך? כמה שטחי וטכני אתה יכול להיות? הציונים שלי הם סבבה ואם הייתי משקיע בזה באמת הם היו מעל לממוצע... אבל אנלא משקיע אז הם ממוצעים, אנלא מבין איזה בנאדם שטחי יכול להיתלהב מציונים.
לא רע לי פה אבל מעצבן אותי שאנשים כמוך דופקים ת'אווירה פה.
וכותבים שגיאות ולא שגיות... ואנלא בודק זה פשוט מעצבן אותי שאנשים לא יודעים לכתוב ואם טועים אז מתקנים בעריכה זה פורומים לא רחוב לפחות פה אפשר לדבר בשפה קצת גבוהה.
אנלא מבין גם למה כל וויכוח על מוזיקה איתך חייב להיות כ"כ אישי ועם קללות, היית יכול להעביר ת'דיעות שלך ואני את שלי והיית רואה שהזילזול שלך בידע שלי הוא סתמי... באמת שאנלא מבין ת'היתנהגות שלך ואת כל הקטע שלך פה... דווקא ראיתי שבלהקות מסויימות יש לנו אותו טעם... באמת שאנלא מבין אותך בנאדם תשנה גישה אתה סתם מקלל ומדליק ת'אווירה סתם אפשר להיתווכח בלי כל הדברים האלה.
ישן 23-04-2006, 18:34
  lil E lil E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל lil E
קצת באיחור אבל לא נורא..

שמע .. כשאתה בא בבקשה להמלצה..חשוב שתספר קצת ככה מה הסגנון ש'ך.. לא?

טוב בכל מקרה..אם אתה יותר בקטע של .. בלדות.. אתה יודע.. יותר שקט.. לך על..
axle rudi pell
SAVATAGE
accept
scorpions
axxis

אם אתה יותר בקטע של שירים חזרים ו-DOOM

לך על
BLIND GUARDIAN
manowar
iced earth
לך על זמר מצוין שמעביר סיפורים דרך רוק בכל אלבום..
KING DIAMOND..
האלבומים המומלצים שלו-grave yard, abigake, then, spiders lolby
אחלה זמר!

ויש את הלהקות האלה שיש להם גם שירים שהם בלדות יפות.. וגם חזקים יותר כגגון..
metallica
iron maiden...
אמרו לך כבר את רובם..
alice cooper

שווה שווה לבדוק..ממליצה בחום על כולם.. באמת אלו כל הלהקות שאני באמת הכי אוהבת! שווה לשמוע!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:47

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר