לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2005, 09:02
  be. be. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
שאלה בעיה מאוד קריטית עם מישהי .. בבקשה תחוו דעתכם .. :-(

אהלן .. אני בבעיה מאוד קשה ..
הייתי עם מישהי שנה וחצי ביחסים מאוד קרובים של חברים אני הייתי הכל בשבילה אני חושב .. והיא בטוח הייתה הכל בשבילי פיניתי את הזמן מכל החברים מכל האנשים שהכרתי בשביל להיות איתה תמיד וזה לא היה דבר קל ..
והגיע הזמן שראיתי שאנחנו לא מפסיקים לריב אז ביקשתי להפרד ואמרתי שאולי נוכל להמשיך שאנחנו לא חברים . '' נפרדנו '' והמשכנו לשכב ולהיות ביחסיםי מאוד מאוד קרובים הייתי הכי מעורב בחים שלה והיא בשלי המשכנו להפגש בכל זמן שאפשר ,
והגיע הזמן שהיא הגיעה אלי כמו כל פעם נכנסו להתקרבל מתחת למיטה ואני מזה התגעגעתי אליה והתרגשתי שסופסופ אני זוכה לראות אותה אחרי מלא זמן , ושניסיתי לנשק אותה דבר שהיה בשגרה היא התנגדה בצורה מוזרה , שאלתי למה היא אמרה אתה יודע ואני אמרתי לא אני לא יודע היא צחקה מסיבה מסויימת ולבסוף אחרי הרבה פעמים שניסיתי לשנכע אותה לדבר היא אמרה שמשהו רמז לה שהוא רוצה להיות איתה , ואני גיליתי את זה שניסיתי לנשק אותה כן ..
מזה נפגעתי ממנה .. אני הייתי בדעה שאחנו חברים אבל פשוט לא רשמית .. היה לי ממש כיף איתה אני אהבתי אותה .. באותו היום הלכנו הבייתה חזרה ( היא הלכה )
באיסיקיו דיברנו שיחה טעונה מאוד ואחד המשפטים היו : אולי בכל המערכת יחסים שלנו היית טעות גדולה, שניסיתי יותר מידיי רציתי שהכל יצא מושלם, שקצת שכחתי להיות עצמי.. ,,

המשפט הזה הרג אותי פשוט הרג אותי אנחנו עוד מעט שבוע לא מדבר ואני פוחד שיתפתח משהו עם החדש אבל מצד שני אני שונא אותה על מה שהיא אמרה , מחר יום שישי היא חוזרת ..

מה עושים ?
בבקשה תעזרו .. אין לי שנץ של מושג מה לעשות ..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2005, 10:07
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי be. שמתחילה ב "בעיה מאוד קריטית עם מישהי .. בבקשה תחוו דעתכם .. :-("

במקום לשבת ולשבור ת'ראש לגבי המשפט הזה (שיכול להתפרש להמון כיוונים ולך תדע מה חברות שלה או מישהו אמר לה שיכל להוביל ליציאה הזאת), אתה חייב להבין כמה דברים- הטעות הראשונה שלכם היא שהמשכתם להפגש כל יום , ועוד פגישות שכוללות אינטימיות, אסור! אם נפרדתם אז נפרדתם, למה לשחק עם זה? הרי ברור שהקטע של הרגשות עדיין קיים ושאינטימיות מקרבת.

היא בסך הכל אמרה לך את האמת, אתה זה שנפרד ממנה, כבר לא הייתם חברים, הייתם רק יזיזים קרובים, ויש לה כל זכות לצאת עם מישהו ובטח שלהיות נאמנה לו.
חוץ מזה שהקשר שנוצר בנכם אחרי הפרידה בטח פגע בה ובלבל אותה, תחשוב על זה- אתה יזמת את הפרידה ועם זאת המשכתם כאילו כלום לא קרה מבחינתך.. היא מנסה להמשיך הלאה וזה מובן לחלוטין.

אחרי קשר כזה צריך לעשות הפסקה אחד מהשני, זה קשה אבל חייבים, לפעמים ההפסקות הן לתמיד, לפעמים לכמה שנים ולפעמים חודשים... חייבים לעשות את הניתוק הזה.

אם אתה לא רוצה לוותר ונראה לך שאם תחזרו יהיה לכם קשר טוב (בלי כל המריבות שהיו שגם העידו על משהו לא תקין וזורם בקשר) ושאתה באמת אוהב אותה בלב שלם- נסה לדבר איתה, כפי איך שזה נראה נכון לעכשיו, היא צריכה את הזמן שלה, וקצת שקט ממך אחרי כל המצב שהיה.
תן למצב להתקרר גם מבחינתך וגם מבחינתה.

ישן 10-11-2005, 10:19
  be. be. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "במקום לשבת ולשבור ת'ראש לגבי..."

וואי איזה נחמד שהגבת ..

דבר ראשון תודה על ההתייחסות ,

תראי את צודקת .. אבל לכתוב משפט כמו שהיא כתבה אחרי 3 4 שנים שמכירים מישהו ? זה לא במקום .. ואת צודקת עם כל הקטע שאני נפרדתי ממנה אבל הפרידה הייתה בשביל שלא נריב !
ואני יודע שהייתי דביל שהמשכנו ביחסים אחרי הפרידה אבל המשיכה שלי אליה זה דבר ... אבל זאת הייתה שטות ,
הקטע פה ..שעכשיו החיים שלי ריקים לגמרי .. בלי חברים בקושי עבודה יש לי ... פיניתי בשבילה את 90 אחוז מהזמן שלי . .

ובשבוע הבא יש לי ביום שבת (19-11) יומולדת ( תמיד דברים כאלו קורים לי ביומולדת זה ככה מכתה ז' )
השאלה מפה זה מה לעשות .. לתת לה להתגלגל עם הבחור החדש ולפנות את הבמה או .. ללכת להסביר ולדבר על מה שהיה ..
ישן 10-11-2005, 10:35
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי be. שמתחילה ב "וואי איזה נחמד שהגבת .. ..."

תראה, חברים באים והולכים, אם זה מהבה"ס, צבא וכל מסגרת אחרת.. חוץ מזה שלא רבת עם אף אחד מהחברים שלך, אז למה לא להתקשר ולהזמין כמה אליך או ליציאה? ובקשר ליום הולדת- אחרי שתזמין את החברים השבוע לצאת, תזמין גם לחגוג את היום הולדת..

ולמצוא עבודה זה כבר עיניין שולי- לא יודעת בן כמה אתה אבל למצוא זה עיניין של זמן והתמדה.

המצב שלך מוכר לי, וגם הקטע של ההמשיכה... כל כך רגילים וזה כל כך כייף שלא רוצים להפסיק, אבל אם הוחלט משהו אז הוחלט.

תפנה את השטח, בלי תהיות או טעויות..תן לה מרחב, שנה וחצי זה המון זמן.

נשמע שהמריבות שהיו לכם היו גם מעין תירוץ בגלל הצורך לחופש, יכול להיות שחנקתם אחד את השניה ואתם צריכים אוויר, אל תתחרט על כל מה שקרה לכם תלמד מזה לקשר הבא שלך (אם תחזרו באחד הימים ואם לא).

אגב, סוד קטן- התחושה של הריקנות עוברת עם הזמן פשוט זמן....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר