לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 00:54
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
מסכימה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "לגבי ניתוחים והורמונים יכולים..."

בלוק ,יש לנו היום הרבה הסכמים.

שמע,אין כזה ניתוח שיגרום לך לגבוה...לא קיים!לפחות לא שמעתי על אחד כזה.
בעניין הבנות אני לא מבינה ממה אתה נלחץ הריי היו לך כבר קשרים בעבר אז למה עכשיו נזכרת להיות לחוץ?
בגלל שאתה "בודד"?הלוואי עליי שהייתי נלחצת ככה בכל פעם שהייתי בודדה.
זה יבוא במוקדם או במאוחר אני בטוחה תסמוך עליי מילה של מירי.
כרגע אני לבד ואני ממש שמחה להיות חופשייה להיות אחת מבלי לחשוב על הרצון של מישהו אחר..זה סבבה
כי גם לא משעמם לי בכלל דואגים לכך.
ויהיה לך פרץ של לגבוה פתאום באיזשהו שלב.
מה עוד...לא יודעת בקיצור אל תדאג יהיה טוב...תמיד יש עקבים..

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2005, 14:43
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
יש ניתוחים+הסבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dugi שמתחילה ב "תעזרו לי.., תנסו לפחות :\"

יש את מכשירי האליזרוב, להלן הסבר קטן על הניתוחים:

אליזרוב זה מכשיר ששמים לאנשים בעלי עצמות קצרות (יד ימין קצרה ביותר מ 3 ס"מ מיד שמאל וכדומה), המכשיר גם יכול לפתור בעיות גובה לאנשים נמוכים ע"י הארכת העצמות ברגליים.

הניתוח בפועל: בניתוח עצמו שוברים את העצם באמצע ומחדירים 4 פלטינות , קצה אחד של הפלטינות תקוע בתוך העצם והקצה השני תקוע בתוך מכשיר(וכן, רואים את הפלטינה יוצאת מהעור..), עם המכשיר מגיע מעין "מברג" שאיתו מסובבים בורג במכשיר פעם ביום, דבר גורם לפלטינות להתרחק (שתי הפלטינות בצד האחד מתרחקות משתי הפלטינות בצד השני), דבר שמרחיב את השבר שעשו בהתחלה (כל יום השבר מתאחה קצת ואז שוב מרחיקים וחוזר חלילה), ההרחבה היומית היא קטנה מאוד.

התהליך לוקח בערך חצי שנה (פלוס מינוס- הכל תלוי בקצב ההתאחות של העצמות , סידן וכאלה), שזה אומר שאם הגבהת עצם אחת זה לוקח בערך חצי שנה כדי להוסיף משהו כמו 4 ס"מ (ושוב פלוס מינוס) לעצם, ואז המטופל חייב לשמור על העצם שעדיין יכולה להשבר (לא להעמיס בכובד, לא ליפול, לא לקבל מכות , לא לקפוץ וכדומה), אחרי שהעצם מתחזקת צריך לעשות הרבה פיזותרפיה כדי שהשרירים לא יתנוונו (ואפילו מתחילים פיזותרפיה בחודש הראשון שלאחר הניתוח), לאחר מכן (נגיד שנה בערך אחרי) אפשר להתחיל לעבוד על העצם ברגל השניה (כי חייבים איזון באורך של שתי הרגלים).

חסרונות: הניתוח והתהליך לוקחים המון זמן, השרירים מתנוונים בכל הגוף, הניתוח עולה קרוב לחצי מיליון (בערך.. לא סגורה על זה וגם תלוי אם לוקחים שרפ <רופא פרטי> או נעזרים בממסד שלנו שנותן ניתוח מוזל או בחינם - רק שהמנתחים הם סטודנטים ויהיו בחדר ניתוח כמה כיתות לימוד שיבהו בגוף שלך ערום ויראו איך מנתחים אותך - כולל בתהליך ההחלמה), עד שאי אפשר להאריך עצם ברגל אחת מבלי להכנס לתהליך שוב להאריך את השניה, חוסר פורפורציה בגוף (אם עכשיו הגוף שלך פורפורציונלי אז אחרי שתנתח שתי עצמות הוא יראה מוזר- חצי ארוך וחצי קצר יותר..פשוט עיוות מסויים), וכמובן כאב, כאב מהניתוח עצמו <השבר הראשון> כאב יומיומי מההרחבה <יצירת שבר חדש כל יום..> , השרירים החלשים <כל תנועה מלווה בכאבים> המכשיר עצמו <מרכז העצבים נמצא במרכז העצמות והפלטינות מחוברות ישר לשם>הפיזותרפיה <כאבי תופת להזיז כזה דבר ועוד לחזק שריר כשהעצם תחתיו שבורה ומוחזקת מבחוץ>, תאונות <אין אדם שעשה את הניתוח ולא נגע או נגעו לו במכשיר בטעות (הזיזו טיפה או שהבד של הבגדים לחץ מעט) <שוב- מרכז העצבים> ויש עוד שכבר לא אפרט.

<<תודה רבה לפרופסור פורת שלימד אותי הכל, השקיע וענה לכל שאלה שעלתה>>

או שאתה יכול פשוט לקבל את עצמך ולהבין שאף אחד לא מושלם, גם אם לא תגבה יותר זה לא סוף העולם, כבר ראית שבנות כן נענות לך, נכון, זה מעצבן ועדיף בלי אבל זה מה שיש, ואסור לך להתבייש בזה כאילו אתה פגום או משהו כי זה ממש לא נכון ולהתבייש בזה הופך את זה לפגם אמיתי, הכל תלוי בגישה שלך, אם תראה מלא ביטחון עצמי ושאתה לא שם על זה- גם אחרים יראו את זה כמוך.

תמי

ישן 12-11-2005, 16:41
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
אתה יודע...

בטירונות בצבא לכל מי לשהוא מיתחת למטר 60 (כולל 60) נותנים לו אמ 16 מקוצר ולא ארוך!.

שטויות נו... אני 1.68 ואין לי עם זה שום בעיה, אני מסתדר מצוין ומרגיש מצוין עם עצמי.
פה ושם מתבאס שכל החברים שלי מטר 75 ומטר 90 ואני מגיע להם רק עד ל***..
אבל עדיין...

ד.א- רוב הבנות מטר 55 עד מטר 70... כך שאף אחד לא שם לב ל10 ס"מ...

בקיצוררר, תרגיש שלם עם עצמך!!! ואם יש כמה ג'ירפות שהגובה משנה להם
אז שילכו לXXX...

ממני: "???".

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 12-11-2005, 17:09
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תראה..

לק"י

כמו שאמרו קודמיי,הכל תלוי בגישה..אל תתעסק בזה יותר מדי,אין לי מושג אם יש ניתוחים,אבל גם אם יש זו צריכה להיות ברירת מחדל.

תעבוד על הביטחון שלך,על ההרגשה הפנימית..תלמד לשים פס על כל מי שחושבת שבגלל הגובה לא נאה לה לצאת איתך..זו באמת טיפשות..אתה צריך להעריך את הטוב והרע...את הגובה עם החוכמה שלך,עם האופי..אני לא כל-כך מכירה אותך טוב אבל ממה שאני כן-אתה נשמע מקסים..די להתעסק בקטנות..וחוצמזה אם תרצה מישהי באמת,אתה תשיג אותה.עניין של רצון,עניין של התמדה.לא משנה מה אומרים הכל אפשרי..בהצלחה בחיים....ושבוע טוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר