לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2005, 19:38
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי armegadon שמתחילה ב "שמע..................קראתי..."

אז אם תשאל לדעתי האישית... חכה שנה... מה בוער..?

ודאי יוזלו הדגמים הנוכחיים ואז יהיה לך כסף לרכוש סט של גוף + אביזרים טובים.

לרכוש DSLR בשביל הDSLR לדעתי זה כמו לנהוג ברכב תוצרת פרארי עם מנוע מתוצרת קוריאנית בנפח 1300... מקווה שהבנת את האנלוגיה.

בעוד כשנה יתיישן מעט הגוף שיימצא ברשותך וגם יעלה פחות בשוק.
אני מציע לחסוך קצת.. לשים כסף בצד - ואז לעשות את המעבר.

אני מצלם עכשיו בהנאה רבה - ולא איכפת לי מה יגידו - בPoint and Shoot ונהנה מכל רגע !!
יש נטייה לזלזל במצלמות של ימינו במקום לנסות לפתח טיפה יותר את היכולות האנושיות.
לפעמים לקפיצה לDSLR אפשר לחכות...
אני מבין את ההתלהבות הסוחפת... אך האמן לי... מנסיון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 19:54
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי armegadon שמתחילה ב "בקשר ל 300d קנייהd50"

בתקציב חנוק במיוחד הייתי אפילו מציע ללכת על 300D מחודשת או יד שנייה - הרי גם ככה תרצה להחליף את הגוף בעוד שנה-שנתיים. אמרו כאן נכון - הציוד הנלווה ובעיקר העדשות, אלה הדברים שנשארים איתך לאורך זמן, ולכן אני מציע דווקא לחסוך כסף על קניית הגוף ולנסות לפחות להרכיב קיט של עדשות איכותיות יותר. בתור מצלמת התחלה ה-300D יותר ממספקת, וניתן למצוא אותה היום בכ-3000-3200 שקלים (מחודשת) או אפילו פחות מזה במדורי יד שנייה ברחבי הרשת. אם באפשרותך להגיע לאילת - אז בכלל אפשר למצוא שם את הקיט של 300D בפחות מ-3000 שקלים ...

מה שלא תחליט - אני מציע לא לחכות לשנה הבאה בשום פנים ואופן. תמיד ייצאו גופים חדשים ותמיד הגופים הישנים יותר יירדו במחיר - אם תחכה לזה כל פעם, בסוף לא תקנה כלום. תקנה היום ותרוויח שנה שלמה של צילומים - אפילו שאת רובם תצלם עם עדשת הקיט הפשוטה יחסית (אבל לא גרועה כמו שנוהגים לתאר אותה בעיקר ברחבי הפורומים השונים ...)

בהצלחה !

ישן 10-11-2005, 02:01
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ddking שמתחילה ב "אין הרבה מה לחשוב"

כמה שטויות אפשר לפלוט בתגובה אחת?
לא משנה מי נידלק יותר מהר... וכמה התמונות בגלריה שלך יפות(שאגב, ערוכות יותר ממה שהן מצולמות) , הבנאדם מתלבט בין א' ל ב'.
אתה בא ואומר לו שב' יותר טוב מ ג' ובכלל זה לא נכוiן ועל ג' הוא לא רוצה לחשוב בכלל.ן.
אם מהירות הדלקות המצלמה חשובה לך יותר מאיכות, גודל אז באמת כל הכבוד.
אם בראש שלך לתת שויץ על הציוד, סבבה, בשביל זה יש אשכול הכרות.. .
למה אתה חושב שמעניין את הבחור שהצהיר סופית שהוא מתלבט בין D300 ל D50, איזה עדשות יש לך?

עריכה:
אל תיקח קשה את דברי, אבל תמיד אנחנו רואים בפורום דיון בין שתי נושאים ספציפיים שמישהו מסיט לגמרי בגלל טעם אישי והעדפות אישיות. בדיון \ אשכול מסוג זה רצוי להיתמקד בדיוק בנושא שאליו הכותב פנה.
חוץ מזה, לגבי העריכה של התמונות בגלריה שלך... לא היה בכונתי לזלזל, להיפך. עבודה יפה.

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 10-11-2005 בשעה 02:10. סיבה: תיקון
ישן 10-11-2005, 08:59
צלמית המשתמש של mayafi
  mayafi mayafi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04

ראשית, הנה ההשוואה בין ה300D לD50 - תמיד שווה להסתכל ולראות מה חשוב לך מבחינת הפרמטרים ועל מה אתה מתפשר. בנוסף יש גם השוואה יותר מפורטת בין שתי המצלמות (כולל תמונות) כאן.
שנית, לגבי העדשות אני חושבת שעדשות הקיט של שתי המצלמות (אומנם אני לא מכירה בדיוק את הקאנון, אבל פשוט קשה לי להאמין שהם יוציאו משהו שהוא זבל) הן לא רעות בכלל (תעשה חיפוש בPBASE או בPHOTOSIG לגבי שתי המצלמות והעדשות ותוכל להווכח בעצמך).
נכון שאולג יגיד שלטווח הרחוק העדשות של ניקון יקרות יותר, אבל תמיד יהיה מי שיענה לו שבהרבה מיקרים אנחנו קונים עדשות צד שלישי ואז זה ממש לא משנה ...
תמיד יש עדשות טובות יותר, אבל יכול להיות שבתור התחלה עדשות הקיט יספקו אותך. אני מאמינה שצלמים חובבים עם תקציב מוגבל אינם צריכים ללכת רחוק מדי - אפשר להתחיל עם הקיט ואז לראות מה עוד צריך (אם צריך) להוסיף.

שלישית, בבחירה בין ניקון לקאנון יש הרבה עניין של "נטית הלב" - 50% מהמגיבים יגידו לך שתלך על קאנון ו50% יגידו לך ניקון - זה וויכוח שאף פעם לא יגמר.

לי יש את הD50, ואני יכולה להגיד לך שאני מאוד מרוצה ממנה וגם משתי עדשות הקיט שלה, אבל שוב, זוהי דעתי האישית בלבד.

ישן 10-11-2005, 11:53
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי mayafi שמתחילה ב "ראשית, הנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mayafi
נכון שאולג יגיד שלטווח הרחוק העדשות של ניקון יקרות יותר, אבל תמיד יהיה מי שיענה לו שבהרבה מיקרים אנחנו קונים עדשות צד שלישי ואז זה ממש לא משנה ...

אני אני אני אני אני אני !!!

ואם כבר שאלת, אז אני הייתי בוחר ב D50, רק בגלל הסיבה שהיא חדשה יותר.
זה אומר מערכת מדידת אור מתקדמת, מערכת מדידת פוקוס מתקדמת והיא שחורה ולא כסופה (איכס!!) .
בנוגע לעדשות, כפי שראית מהציטוט למעלה - זה באמת לא משנה, ומי שמנסה לומר לך שקנון טובים מניקון, או ההיפך, וכל מה שקשור למחירים - אתה מוזמן להתעלם באלגנטיות.
את התמונות שלי אתה מכיר... הרוב צולם עם הקיט של ה D70 ושתי עדשות מקרו של סיגמא שיש לי.

ישן 10-11-2005, 11:35
צלמית המשתמש של ddking
  ddking ddking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
------

לא נראה לי שיש השוואה בין שתי המצלמות האמורות ההשוואה הינה ל D350, בגלל זה אני מאיר את עיניו, לעניין התמונות שלכתי אותו לקטגורית הספורט שעריכה לא נגעה בהן, ואני יכול להגיד לך שה D300 מתקשה לצלם אופנועים, כי היא איטית.

לעניין העדשות העיניין הוא, ובדוק מחקרית-עדשות הקיט של קנון לרוב-זבל, כן הן לא חדות דיו, הציפויים גרועים כך שהעדשה חשופה לפליירים, כל מיש טוען אחרת, ראיתי המון תמונות עם פליירים מעדשת הקיט של קנון ואני יכול לומר לך שגם שמאוד ניסיתי להכניס פלייר לעדשה זה לא צלח, הציפויים בה מושלמים.

לעניין השאלה איזה עדשות יש לי, זה לא העיניין, צילמתי עם עדשת הקיט והיא מעולה, גם ב 18 מ"מ.

מי שאומר שיש השוואה בין שתי המצלמות הללו כנראה קנוניסט מובהק שקשה לו לומר לך על ניקון, כי שוב ההשוואה היא ל 350D

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר