לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2005, 21:00
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בעיה די קשה בתודעה העצמית

כבר הרבה זמן אני חושב על עצמי ועל היכולות שלי ואני פשוט לא יכול למצוא שום דבר...
אין משהו שאני ממש מצטיין בו, ברוב ענפי הספורט אני גרוע חוץ מכדורגל ופינג פונג :\ אני לא בקטע של יציאות לברים או לפאבים והדברים האלה סתם לדבר עם חברים או ללכת אלהים מדי פעם, במיוחד עכשיו בתיכון למדתי מהו באמת חבר אמיתי ויש לי אולי 3-4 חברים ואחד ממש טוב וזה די סבבה אבל שנינו די אדישים ומעדיפים להישאר בבית ולא לעשות כלום עם עצמינו.
אז השינוי שעברתי הוא די גדול. בחטיבה היו לי די הרב ידידות וגם חברים, אמנם לא חברים ממש טובים אבל היה נחמד איתם לא יותר, אלה לא היו חברים שאני יכול להיות כנה איתם או להיפתח אלהים אלא לצאת לבלות איתם וללכת למשחקי כדורגל ביחד בקיצור לחיות איתם את הרגע אבל לא לעתיד הרחוק.
גם מבחינת אהבה היתה לי ידידה שמכיתה ח' הייתי מאוהב בה וביום שרציתי לגלות לה בטיול השנתי וכן זה ממש לא זמן טוב לזה משהו קרה חבר שלי גם רצה אותה והתחיל איתה למרות שהיא לא רצתה אבל לא היה לה נעים לומר לו אני החלטתי לא לומר לה ובעצם הפסדתי הזדמנות אחרונה שלי... היום אנחנו בקושי מדברים ות'אמת יש לי הרגשה שאולי גם היא הסתכלה עליי...
אז מאז שהגעתי לתיכון אני לפעמים פה ושם מדבר עם כמה בנות די נחמדות ובה זה מסתכם.
בכל מקרה הבעיה שלי נובעת מחוסר יכולת לעשות משהו... בחרתי במגמת אלקטרוניקה ולמרות שבזה אני מסתדר ויחסית טוב בזה הבנתי שגם ה לא ממש מושך אותי, אני לא יודע מה לעשות עם עצמי אני מנסה להיות מאושר ולחיות את החיים ולתת לדברים לזרום אבל אני מפחד ממה שיקרה... אני רגיש, ביישן לא הכי מתעניין באופנה, שקט, ציונים ממוצעים בקיצור אני מפחד..
מפחד להישאר בודד בלי בת זוג או בלי חברים, מפחד לבחור את הדרך לא נכונה בחיים ולעשות טעויות גורליות ומפחד שהבעיות שלי יחסמו אותי מלעשות דברים..

אז כן אפשר לנתח את זה בהרבה מובנים אבל רק המחשבה על העתיד גורמת לי לערער על החלק שיהיה לי בו..
קיוויתי שאתם קהילה גדולה מגוונת ובעלת ניסיון בתחום הזה תוכלו לייעץ לי פה ושם או לתת לי חוות דעת בהשוואה אליכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2005, 23:07
  kookie kookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל kookie
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "בעיה די קשה בתודעה העצמית"

בחיי, אני חייב להודות שאתה דואג יותר מדי. אתה בתיכון, ולמרות שדברים נראים לכך נורא חשובים כרגע תדע לך שרוב מה שקורה בתיכון נשאר בתיכון ולרוב לא מראה על שקורה בהמשך החיים. מנסיון שלי, אנשים שהיו שקטים ,לא בולטים במיוחד ולא ממש היו להיט בקרב הבנות בתקופת הבית ספר לאחריו נפתחו ומצאו את לעצמם את החברים שלהם וגם זוכים להצלחה עם בנות המין היפה. לגבי לבחור את הדרך הנכונה בחיים, שוב פעם, אתה עוד צעיר ועדיין בבית ספר, כמו שאמרתי לך לא הרבה ממה שאתה עושה בתיכון קובע משהו לגבי מה שתעשה בחיים. זה שאתה לוקח מגמה מסויימת לא אומר שזו דרכך בחיים, ממש לא. יהיה לך עוד הרבה זמן (בצבא ואפילו לאחריו להחליט מה אתה רוצה) ויש אנשים שגם כשהם מגיעים לאוניברסיטה מגלים שמה שהם בחרו לא לרוחם ועוברים חוג. מה שהייתי מציע לך זה לנסות לפתוח לעצמך כמה שיותר דלתות, מה זאת אומרת? לנסות להוציא בגרות טובה ופסיכומטרי בהתאם, ככה תחסוך לעצמך השלמות ותהיה בפניך בחירה רחבה יותר. בקיצור, אין מה לפחד.
ישן 11-11-2005, 00:23
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בלי דאגות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "בעיה די קשה בתודעה העצמית"

יש לך יותר מידי דאגות על הראש לפי מה שרשמת. אתה צריך לדאוג פחות כי חלק מהדברים יבואו מעצמם.
אז עכשיו אתה בתיכון, לקראת סיום שלב ארוך מאוד (12 שנות לימוד), אתה חושב שאתה צריך לעשות משהו עם עצמך ואתה מרגיש שלא עשית הרבה, לא ניצלת אפשרויות ומזה כל הכאב ראש שלך.
אז תירגע!!!!! אתה רק בתחילת הדרך, ואת אחד הדברים הכי חשובים כבר עשית - מצאת את החברים האמיתיים שלך! עכשיו אתה יודע מי הם באמת החברים שלך שיהיו איתך תמיד. כולם עובריםם שינויים במהלך שנות הלימוד נסה להשתנות לטובה. אני מתכוון שתמשיך בקשר עם החברים שלך (גם עם אלו שאתה פחות מסתובב איתם כי חייבים קצת גיוון), תתמיד בלימודים כי אחרי הבית ספר והצבא הם הדבר היחיד שיוכל לפתוח לך עוד דלתות ולא לטרוק לך אותן בפנים, תנצל את המסגרת של הכיתות לימוד להיות עם בנות כי משם תוכל למצוא קשר קל, ו..לך רק בדרך הישר.

בקשר ליציאות בסופי שבוע - צא! צא! צא! אל תישאר בבית כי אתה תרגיש שפיספסת הרבה. המועדונים בימי שישי מפוצצים ולא סתם. צא תתפרק לך קצת מהלחץ של המבחנים ועוד מעט גם הבגרויות. במועדונים יש גם סיכוי להכיר בנות את תרצה.

שלא תחשוב שכאן נגמרו השינויים בחיים שלך. השינוי הכי גדול יגיע בצבא כשכל אחד ילך למקום אחר וימצא לעצמו מסגרת שונה והיציאות שלך ושל החברים שלך יהיו שונות.
תמצא לעצמך הרבה חברים בצבא שימשיכו איתך להרבה זמן.
אבל עד הצבא...

הטעויות היחידות שתוכל לעשות ועדיף לך מאוד להמנע מהן, הן:
1. תריב סתם עם החברים הטובים שלך
2. תתקע בבית סתם ותחשוב שתקבל פתאום טלפון ממישהי שרוצה אותך או שתבין בצורה רטרואקטיבית שפיספסת הרבה זמן לחינם.
3. לא תשקיע בלימודים וזה ירדוף אותך הרבה זמן וסתם יגרור אותך.
4. לא תלך בדרך הישר .

סליחה על ההצפה אבל פשוט הרבה זמן לא נכנסתי ויש לי צורך לעזור לאנשים .....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר