לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2005, 03:01
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaih שמתחילה ב "טסטרים.."

טסטרים לא דורשים שום מושלמות, הם סך הכל רוצים שהנהיגה שלך תהיה סבירה- כל מה שאתה צריך לעשות זה ללמוד מה טסטרים מצפים ממך לראות בזמן הטסט עצמו- להסתכל במראות כל 10-15 שניות, כשאתה עובר נתיב גם להסתכל, בצמתים להסתכל ימינה ושמאלה לפני שאתה נוסע (וממש תוודא שהוא רואה אותך מסתכל), אל תעבור את ה-45, בפניות תיצמד למדרכה וכו'. אני עברתי טסט שני כשבטסט הראשון נהגתי לפי דעתי הרבה יותר טוב מהשני אבל הכשילו אותי בראשון כי היה לי טסטר ממש מניאק. עוד משהו- אם אתה עושה טסט יחד עם עוד מישהי/מישהו תמיד תהיה ראשון (אני אומר לך כי זה הדבר הכי חשוב שיש, במיוחד אם אתה נוהג ראשון ואחריך בחורה כמעט בטוח שאתה עובר), ותזכור לשים חגורה כשאתה מחכה שמי שאחריך סיים את הטסט (לפי דעתי גם משפיע על ההחלטה של הטסטר). אם ממש תלמד את כל הדברים שצריך, השאר תלוי יותר בכביש מאשר בך וכמובן בטסטר שלך. אם יש לך טסטרית תבטל את הטסט כי אתה בחיים לא תעבור לא משנה עד כמה טוב אתה נוסע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 03:19
צלמית המשתמש של קונדס
  קונדס קונדס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
שלח הודעה דרך ICQ אל קונדס
איזה שטויות - הצעה שלי, תערוך לא אמרת דברים חכמים במיוחד!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "טסטרים לא דורשים שום מושלמות,..."

מה זה השטויות האלה שאם יש טסטרים לא תעבור - מה אתה מזיין תשכל?
או שאם אתה ראשון בטסט זה הכי טוב? אני הייתי שני בטסט ועברתי טסט ראשון.
תכלס אתה יודע לנהוג אתה תעבור אתה לא, אז לא...
וחמודי, אם לדעתך בראשון נהגת טוב יותר אז זו דעתך, בשביל זה יש טסטרים שיחליטו מתי אתה נוהג טוב...
אם נכשלת בראשון זה אומר שלא נהגת טוב!
נכון, יש כאלה שטיפה יותר "קשוחים" ומחמירים יותר מאחרים אבל כל מה שאמרת פה, ברובו, שטויות מוחלטות!!
(ולידיעתך, יש גם נשים שיודעות לנהוג (לא הרבה....) אבל אני מכיר 2 שעברו גם ראשון...)

ישן 09-11-2005, 12:22
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
אתם שוכחים שמכונית היא מכונת הריגה בפוטנציה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaih שמתחילה ב "טסטרים.."

אני מסכימה שאף אחד לא נוהג מושלם, אבל יש לשאוף למצויינות בכל הנוגע לנהיגה בפרט ובהתנהגות בכביש ככלל. כל השאר לא משנה שום דבר.
בכל עיר יש תשמועות המחורבנות שלה על טסטרים מניאקים, על טסטרית ששונאת בנים, על טסטר שלא מעביר שחומים, ועל טסטר זקן שהבן שלו נהרג בתאונת דרכים ובגלל זה לא מעביר אף אחד בטסט ראשון. הכל בולשיט אחד גדול.
אם תנהג בצורה נכונה אין שום סיבה בעולם שלא תעבור, הכל תלוי בך וברצינות שלך בכביש. אפילו אם הטעות בטסט הייתה פיצפונת - היא עדיין מסוכנת לך ולסובבים אותך בכביש. כן, אפילו אם גירדת את המדרכה בחניה ברברס או שבטעות הפעלת את המגבים במקום את האיתות השמאלי.
במקום להאשים טסטרים ולהסתמך על שמועות מפגרות (מה שלא עוזר לך בכלל) - תהיה רציני, תשב עם המורה נהיגה על הטעויות ותעשה עוד כמה שיעורים לפני הטסט הבא, כי סביר להניח שהכשילו אותך מסיבה מוצדקת. לך תוכיח שהכשילו אותך בגלל גזע\מין\החולצה המכוערת שלבשת בטסט.
ישן 10-11-2005, 22:27

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי shaih שמתחילה ב "אבל.."

אפשר להניח שלפני 40 שנה טסטים היו הרבה יותר קלים מהיום, ככה שלהשוות נער בן 17 לבנאדם בן 50 מבחינת נהיגה ואיזה טסט הוא עבר זה פשוט לא נכון. אני עדיין לא יודעת איך סבתא שלי (כפרה עליה) קיבלה רישיון, וזה היה לפני לא מעט שנים.
לשים לב לשליטה ברכב זה דבר מאוד חשוב, אבל לשים לב מה קורה *מחוץ לרכב* זה הרבה יותר חשוב לדעתי. זה שבנאדם יודע להעביר הילוכים על בליינד זה מצויין. אבל אם הוא לא מסתכל במראות לפני זה - הוא בסופו של דבר לא יגיע רחוק. אתה לא לבד על הכביש.
אני תמיד יוצאת מנקודת הנחה שהנהגים סביבי הם אידיוטים גמורים, וזה גורם לי להיזהר יותר בכל פעולה שאני עושה.

העניין הכספי באמת מתסכל, אבל עדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים לשיעורי-חיזוק מאשר למצוא את עצמך בתחנת משטרה אחרי תאונה.
ישן 14-11-2005, 15:25
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
כמה שטויות
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "לא הבנת אותו."

בתגובה הזו
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...3295#post761762
הבחור התכוון לזה שגם מבוגרים בני 40 שיש להם הרבה זמן רשיון, עושים טעויות שילדים עושים בטסטים, זו הייתה הכוונה שלו. הוא לא התכוון לכך שמישהו בן 40 עשה את אותן הטעויות בטסט שלו עצמו.

עכשיו תחשבי קצת, עדיף לקחת יותר שיעורים ו.... אני מצטער, אבל לא שמת לב שבארץ מלמדים אותך איך לעבור טסט ולא נהיגה?
את יודעת עד כמה אוכ' הנהגים בארץ בורה? אם היו מלמדים פה לנהוג ולא לעבור טסט, המצב היה שונה.
כל שנה עם הגשמים הראשונים, יש אין ספור תאונות, אנשים לא יודעים לבלום נכון, לקחת פניה נכון, אין להם שליטה על הרכב בגרוש. חוץ מזה נהיגה זה לא רק עניין של שליטה זה גם עניין של תכנון נסיעה, אתה צריך תמיד לשער מה עומד להיות ותמיד להיות בעניינים.
אני לא קבלתי את האוטו בערך שבועיים עד אחרי שנגמר לי המלווה וזה למרות שהיינו נוסעים ממש הרבה. אבא שלי שם לב לכל טעות קטנה, הוא דורש נהיגה מושלמת, ואני חושב שכל הזמן שהוא היה כועס עליי ומעיר לי זה היה רק לטובתי, למרות שזה היה מעצבןןןןןן.

באופן כללי, אני מסכים עם זה שמכשילים בטסט בצדק ונמאס כבר מאנשים שמתבכיינים ומנסים לתרץ מדוע הם לא עברו טסט. לא עברתם כי טעיתם!

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 14-11-2005, 15:34

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "כמה שטויות"

"בתגובה הזו
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...3295#post761762
הבחור התכוון לזה שגם מבוגרים בני 40 שיש להם הרבה זמן רשיון, עושים טעויות שילדים עושים בטסטים, זו הייתה הכוונה שלו. הוא לא התכוון לכך שמישהו בן 40 עשה את אותן הטעויות בטסט שלו עצמו."
לא התכוונתי לזה שמישהו בן 40 עשה את אותן הטעויות, רק אמרתי שאי אפשר להשוות בין טסטים של לפני כמה וכמה שנים, לרמה העכשווית של הטסטים שדורשים בה הרבה יותר.

אני האחרונה שתצטרך להטיף לה על מצב בכבישי הארץ. הבעיה היא, שאנחנו לא בארה"ב. אנחנו לא יכולים ללמוד עם אבא שלנו לנהוג ולקחת טסט חינמי בבית הספר.
המורה שהיה לי היה קודם כל בנאדם, ועל הטעות הכי קטנה (אפילו על כזו שלא מכשילים בגללה טסט) הוא העיר לי והסביר לי איך אני יכולה להימנע מכך. מורים אפשר להחליף בקלות, אבל אם ילד מתחיל ללמוד נהיגה במטרה לגשת לטסט חודש אחרי זה כי הוא "נהג מצויין" לדעתו, אז זו כבר בעיה רצינית.

הדעה שלי לא השתנתה לגבי הטסטים והמרווח ביניהם, ושהכל תלוי בגישה של התלמיד לגבי נהיגה וזהירות בדרכים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר