לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2005, 23:30
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
רעיון לאשכול - 5 דברים שלא ידעתם עליי (2) :)

באחד הימים האחרונים חיפשתי משהו בפרש... וכרגיל, בין התוצאות, הגעתי למשהו אחר לגמריי.
הגעתי לאשכול שפתח בזמנו רומק. אשכול ממש חמוד לדעתי. רציתי לפתוח אותו שנה מיום הפתיחה שלו במקור (25-11-2004) - אבל, מאחר ובתאריך הזה אני אהיה במילואים - זה יהיה קצת קשה... )

אז, הנה.

הנה 5 דברים שלא ידעתם עליי: (נכון זה נשמע כמו יאיר לפיד?)

1. אני אוהב נורא להתנדב. הייתי מדריך במכבי צעיר, מש"צ, מתנדב ביד לבנים ועוד..- ובימים אלה שוקל להתנדב במשמר האזרחי (כן, ארז, הוא עדיין קיים... ).

2. אני אוהב נורא ספרים. זאת ההתמכרות שלי. טוב, נו, זה ויפעת.

3. בתיכון - הכיוני שלי היה: ברוך. (שם המשפחה שלי זה בנדיקט. בנדיקטוס בלטינית - זה ברוך).

4. קבעתי את שיא התיכון שלי בקפיצה לרוחק מהמקום - והייתי מקום שני בקפיצה לרוחק. המקום הראשון, עקף אותי בס"מ בודד... הגודל, מסתבר, קובע... טוב, נו... לפחות הייתי יותר איכותי.

5. הספקתי בשירות שלי לעבור 3 חילות ולשנות חוק ( החוק - בקשר לקביעת פרופיל רפואי.)(והחילות - קצונה ייעודית של חיל חימוש, מ"כ בחרוב(חי"ר), ע' קמב"ץ בשייטת 13 (חיל הים). במילואים - חי"ר ).

אהה... והאשכול המקורי...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=10999

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 11-11-2005 בשעה 23:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 23:46
צלמית המשתמש של חרוב

אממ...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "סתם תגובה כללית"

מעניין.. אוליי באמת אנחנו מכירים... ואם אתה במשמר האזרחי אז אתה גם תוכל לפתור לי כמה וכמה דילמות. טוב, זה כבר לפרטי.

בקשר לקפיצה לרוחק - יש 2 סוגים בתיכון. זה שאתה רץ ואז קופץ - וזה שאתה קופץ מהמקום, בלי ריצה.
אז מהמקום קבעתי את השיא של התיכון וזה עם הריצה מישהו מהשכבה עקף את התוצאה שלי בס"מ...

פעם היו מורידים פרופיל ל24 לשנה על התקף פרכוסי. אחריי 4 ועדות רפואיות ו9 בדיקות שונות ומשונות - שיניתי את זה, עוד לפני הזמן. אבל, זה לא הספיק בשביל לחזור לקרבי...

וכן, נורא נהנתי מהשירות שלי.

ואל תחשוב שזה "זיכה" אותך מלתת 5 דברים...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 12-11-2005 בשעה 00:10.
ישן 11-11-2005, 23:47
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "רעיון לאשכול - 5 דברים שלא ידעתם עליי (2) :)"

1. אני מת על כדורגל ואוהד של הפועל פ"ת (עד המוות)

2. יש לי יכולת "על טבעית" לזהות אנשים לפי קולות ההליכה שלהם, הרעש מהרשרוש במפתחות שלהם וכו' (זה בסדר אם לא תאמינו גם לי לקח זמן)

3. אני ביישן, די סגור ואין לי ממש אומץ להתחיל ככה סתם עם בחורות.. למרות שלדבר סתם ככה כן אבל לא משהו רציני... מקווה להשתנות בעניין הזה.

4. אני לא קורא הרבה אבל כשאני קורא ספר אני חייב לקרוא אותו עד הסוף ואני לא ישן בלילה בידיעה שאני לא יודע מה קרה בסוף ואם אני יודע אני לא ישן כי אני חושב כל הלילה על כל מה שקרה בסיפור.

5. אני מכור באופן מוזר לוופל Gardena-תנסו גם אני מבטיח התמכרות על המקום. ניסיונות הגמילה עדין בעיצומן.
ישן 11-11-2005, 23:53
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אני =]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "רעיון לאשכול - 5 דברים שלא ידעתם עליי (2) :)"

היתה לי דילמה קשה, אבל תודות לחרוב היא נפתרה. אז למרות שהגבתי באשכול המקורי נגיב שוב, אני אנסה לגוון.

1. אני רוקדת מזה 10 שנים ב"להקת מחולות העמים", ה-להקה. הלהקה טסה פעמיים להופעות בארהב..אני הייתי פעם אחת...כרגע רוב הקבוצה בצבא ( ) ודי הפסקנו לעבוד, אבל כולם מוזמנים לבוא לנסות

2. אני מאד מתעניינת בתחום השואה ומלחמת העולם ה-2 ואני יכולה "לבלוע" ספרים בנושא, ויכולה לראות סרטים בלי הפסקה...החלום שלי היה לנסוע עם המשלחת לפולין, אבל בסוף לא הסתדר...הבטחה שלי לעצמי : אני אגיע לשם בסופו של דבר!!!

3. למרות שאת זה כבר רשמתי באשכול המקורי, אי אפשר להתעלם מזה: אני ממש ממש רגישה לדגדוגים, בכל מקום ובכל צורה... החולשה שלי

4. אני אוהבת את תחום ההוראה (כן, גם זה קורה) וכרגע אני מרויחה מזה כסף..אני עוזרת לילדה בכתה ג בשיעורי הבית שלה....וכחלם ממש מוזר אני רוצה להיות מורה..

5. ובאמת שלא היה לי הרבה מה לחדש לכם...ורוב הסיכויים שזה לא ידוע: בכתה ז הגעתי למקום שלישי בחידון התנך העירוני...כן כן...ושם נגמרה בעצם הסמפטיה הגדולה לתנך...

וזהו..חח חרוב...זה לא היה קל...

לילה טוב אנשים..

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 11-11-2005 בשעה 23:57.
ישן 12-11-2005, 00:01
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אחלה רעיון

חמישה דברים שלא ידעתם עליי:

1.אני כמו בלוק ההוא מלמעלה אני מזהה אנשים לפי ההליכה שלהם,וגם גיליתי שאני יכולה לנחש מי מתקשר לטלפון בבית ואם זה דחוף..שזה מוזר.

2.הייתי כבר ביוון,צרפת,צ'כיה ואפילו מצריים.

3.אני אוהבת לרקוד,מאוד!אני משתלבת בריקודים במהירות יש לי חוש לזה.

4.מתי שמשו קורה לי אני יכולה להרחיק את כולם ממני.

5.אני הבליינית מבין אחותי ואני,רכשתי את רצון ההשקעה בדברים ובו זמנית את הרצון לזרוק הכל לרוח כי לא בא לי.אני סופר עקשנית...וקולנית.

Willow
מקווה שלמדתם עליי דבר או שניים.

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 12-11-2005, 08:51
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תורי :)

אגב, כל הדברים שכתבתי דאז - עדיין רלוונטים (עדיין בת יחידה, עדיין רגישה, עדיין פרפקציוניסטית להחריד ועדיין עם ערני )
אז ככה :

1. אני מכורה לשוקולד מריר בצורה מטורפת .

2. לא שתיתי קוקה - קולה (או פפסי ושות') למעלה מחצי שנה, כאשר בפועל הייתי שותה כל יום פחית קולה אחת לפחות .
נגמלתי מזה לאחר התקף כאבי בטן שהוביל אותי למיון ומשם ואילך שיניתי לגמרי את התזונה שלי, ההחלטה הראשונה הייתה להפסיק לשתות קולה ומאותו רגע לא נגעתי במשקה הזה (כוח רצון, רואים ? )

3. אני בוכה בקלות, אם זה בסרטים ואם זה כשאני עצובה/לחוצה/עייפה, אך אני משתדלת שלא ליד אנשים .

4. אני מאוד אקטיבית, אני לא יכולה לשבת חסרת מעש ואני כל היום על הרגליים (קוראים לי באגס באני/אנרג'ייזר) .

5. אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי בצבא (אני מבצעת תפקיד של קצינת כוח אדם) ואני משתחררת בדיוק בעוד 3 חודשים, דבר שמצד אחד משמח אותי כי אני יוצאת לאזרחות ומצד שני מטריד אותי : האם מי שתחליף אותי תשקיע בתפקיד הזה כמו שצריך ? האם ידאגו לכל הקצינים-נגדים-חיילים שאני מטפלת בהם כיום ? -ויש בי חשש מאוד גדול שכל מה שבניתי יתפרק ויוזנח (וזה סוג של תסכול) .

וזהו
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 12-11-2005 בשעה 08:54.
ישן 12-11-2005, 16:56
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
יאללה..נפרגן לכם..:)

לק"י

5 דברים שלא ידעתם עליי:

1-אני כמעט ולא נוגגעת בבשר/עופות/דגים..אבל ההורים מכריחים אז פעם בשנה..

2- פעם אחת הציעו להכניס סיפור שלי לספר,וסירבתי.חח,מתלהבת,אה?לא, פשוט לא הרגשתי שלמה איתו..

3-בפלאפון שלי אין שמות של אנשים,רק מספרים..אני לא מסוגלת שכתובים השמות,וכן זה יוצר פדיחות אבל זה גם מחדד זיכרון..ואת רוב רובם של המספרים אני זוכרת..

4-אני קוראת הרבה..ובניגוד לאנשים אחרים אני לא מסוגלת לקרוא ספר כמה פעמים,כי אני נזכרת תוך-כדי וזה מציק..

5-יש לי שעון ביולוגי מעולה.אם אני מחליטה לקום בשעה מסויימת אני אקום,אני משאירה שעון מעורר רק לעיתים רחוקות..בד"כ אני קמה מעצמי..

ישן 13-11-2005, 00:57
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
עכשיו אני.....

5 דברים עלי:

1 אני גם כמו PLAY BOY אם אני מקבל מכה או סתם קורה משו ביד מסוימת או כל איבר כפול אחר אני חייב שיהיה גם בשני(אם יד ימין נרטבה לי סתם כי השפריצו עלי אני יילך לחפש מים אפילו שלולית..חח להרטיב את יד שמאל...)

2 אני לא יכול בלי מוזיקה! הכל כל התחומים היפ הופ,ראפ,דיכאון,מזרחית,שחורה. הפלאפון שלי מנגן 20 שעות רצוף מוזיקה(צריך להטעין אותו 4 שעות לפחות...)לא משנה איפה אני נמצא(אוטובוס,בית מלון,ביה"ס ואפילו באמבטיה...) ואם לא שמעתי מוזיקה אני עצבני.....וחוצמזה מוזיקה מרגיעה אותי...

3 אני לא שם על אפאחד! כאילו ממש לא מעניין אותי מה חושבים\אומרים עלי אני יכול ללכת ערום ברחוב עם התחתונים על הראש ולהגיד לאנשים שלום....(שאת זה למדתי מEMINEM) ותאמינו לי זה אחלה צורת חיים!תנסו...

4 אם אני אוהב מישהי אני יעשה למענה ה-----כ-----ל (וראיתם את זה שנסעתי לראות ידידה שאני אוהב בנתב"ג)וחוצמזה יש מלא סיפורים....

(http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=119185 זה האשכול שנסעתי פעמים(!)לראות את ידידה שלי..)

5 הני סונה סגיהוט......(אני שונא שגיאות...זה היה בצחוק) כל מי שטועה לידי מילולית או כתבית(?!) אני יתקן אותו ישר בלי היסוס אפילו אם זה יהיה ראש הממשלה
וחוצמזה אני שונאאאאא שמדברים איתי בשפה גבוהה כאילו אני מבין אבל זה מעצבן אותי אחושילינג

הלא כן?!

זהו בינתים יש עוד פווווווווווווווווווווווווווווולללל אם היה אשכול "50 דברים שלא ידעתם עלי" הייתי ממלא את כולו ובסוף האשכול הייתם רואים:
זהו בינתיים יש עוד פוווווווווווווווווווווול אם היה אשכול "100 דברים שלא ידעתם עלי" הייתי ממלא את כולו.........

חחחחחחחחחחחחחחחחח

וכמו ששמתם לב אני אוהב לצחוק.......

שיהיה לכם יומטוב ופאנן של יום ואחלה יום ויום כיפי יום מאושר יום בריא......בקיצור שיהיה לכם יום הכל....חחחח

ישן 13-11-2005, 14:49
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
בעע פעם שניה שאני כותבת...:(

1. אני יודעת ספרדית {ארגמטינאית למתעניינים},ובכלל לא מהבית...למדתי מהטלויזיה...הייתה תקופה ארוכה שפשוט הייתי מכורה לטלנובלות {למזלי זה עבר!} והייתי חוזרת אחריי כל מה שהם אומרים {כמו תוכי} וככה למדתי...אגב אותו דבר לגביי משחק...מחקה מה שאני רואה {כמו קוף חחחח }

2. יש לי 5469870987097 כינויים...כל אחד קורא לי בשם אחר...אז מרוב שמות אני עונה כמעט לכל שם שאני שומעת...

3. אני נמצאת בלהקון אריאל שעוסק בשירה,משחק וריקוד...אנחנו עוד חודש עולים בהצגה-שיהיה בהצלחה!
אגב..שירה זה ה=ח=י=י=ם שלי!

4. אני חולת מסיבות...תנו לי כל יום מסיבה..רק חבל ש"כל יום" הופך לכל חודש

5. אני "אוהבת" לסבול באהבה...אני לא מוכנה לקבל אהבה שבאה בקלות {לא בכוונה-פשוט יוצא}...אצלי משום מה כל הקשרים שהיו לי באו אחריי מאבק ממושך של אחד הצדדים!לכו תבינו...

יאללה עוד שישה ימים....תאחלו לי בהצלחה!!
ישן 13-11-2005, 17:12
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
שלום לכם חברים יקרים, מה שלומכם היום?....

טוב קודם כל, זה אחלה אשכול, מגניב, בהתחלה לא היה לי מה לרשום.אבל התאמצתי קצת וחשבתי...והנה 5 דברים שלא ממש ידעתם עליי, או שידעתם, ושכחתם, או שלא היה בא לכם לדעת, או שהיה בא לכם לדעת, אבל לא יידעתי אתכם, ז"א רציתי ליידע אתכם, ולא יצא לי, או שלא רציתי ליידע אתכם...(אתם חייבים להבין אותי..שריטת אחר הצהריים)..

1. ראיתי פה כאלו שרשמו על מוזיקה..אז אתם צריכים להבין שאצלי מוזיקה, היא מן שריטה עמוקה, בלתי ניתנת לתיקון, אני ישנה עם מוזיקה, מתעוררת עם מוזיקה, אוכלת עם מוזיקה, שותה עם מוזיקה, לומדת עם מוזיקה, עובדת עם מוזיקה, מגיבה לכם עם מוזיקה..(הפעם זה אווריל לאווין)..(שמתם לב שחזרתי על המילה מוזיקה, טוב זה היה בשביל להדגיש את השריטה)..

2. יש לי בעיה רצינית מאוד עם חול..כן..: נכון כל הילדים בגן, משחקים בחול, נכון כשהולכים לים, חייבים לגעת בחול, נכון שכל החיים שלנו חייבים איכשהו להיות קשורים לחול?....... אז לי יש בעיה רצינית, תמיד הייתה לי בעיה כזאת..: אם חול נוגע (חס וחלילה) איכשהוא ברגל או ביד שלי, עוברת בי צמרמורת נוראית ואז אני מתחילה להתעצבן ולהילחץ, הראש שלי לא במקום הנכון, עד שאני שוטפת את זה עם מים..איזה נורא זה נכון?..

3. יש לי שנאה נוראית לנרקיסיסטים, הם עולים לי על העצבים, כדאי להם להתרחק ממני..!!!! (שמעתם, אני מזהירה אתכם..)

4. אני מאוד מופנמת..קשה לי להוציא את הרגשות שלי החוצה..כל דבר שקורה לי, רע או טוב..אני אשמור בפנים..(אני כל הזמן מייעצת לאחרים להוציא הכל החוצה..כדי לא להתפרק בצורה קשה אח"כ. וזה קשה לי אישית...), כל זה בנוגע לנושאים שקשורים לי בלבד..מה שקשור לאנשים אחרים, ז"א אם אני אכעס על מישהו, אני לא אשמור לו טינה וכעס בפנים, אני יגיד לו הכל בפנים, אין לי בעיה עם זה..אבל יש לי בעיה רצינית, בנושאים שקשורים אליי, אני לא נפתחת מהר, יצטרכו לדובב אותי..(עד עכשיו לא הצליחו הרבה..מי שהצליח..מקבל ח"ח ממני, וזה אומר שהוא חשוב לי מאד, ואני מרגישה מספיק נוח איתו, בשביל לספר לו מה עובר עליי בפנים..וכן, יש פה מישהו שהצליח..אתה מאוד חשוב לי, ואתה יודע את זה טוב מאוד..)

5. אין לי מה לחדש , חוץ מזה שאני אוהבת אתכם מאוד..אתם עוזרים לי לפתח חשיבה נכונה בנושאי אהבה וזוגיות, ברגשות בכלל..אז תודה לכם חברים יקרים!!! love you all ..

ח"ח על פתיחת האשכול..

ישן 14-11-2005, 02:06
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
וואי הממ אוקיי מה אתם לא יודעים עליי..

זה יהיה קשה... אבל יאאלה, אתגר:]

1. אני כותבת שירים וסיפורים מכיתה ד', אני מפרסמת אותם באתר "במה חדשה" תחת שם היוצר "רעות לוי" -מוזמנים. מממ כתבתי ספר בכיתה ו' על נערה שעברה לבית ספר חדש והתאהבה באחד הבנים ועד שהשיגה אותו קיבלה התקף אפילפסיה ראשון {מחלת הנפילה} ואז מסופר איך היא נגעלת מעצמה וחרדה ובורחת ממנו בזמן שהוא רוצה רק להיות שם בשבילה... בכל מקרה, ביום שסיימתי לכתוב את זה שמרתי סגרתי את המחשב התקשרתי לידיד שלי בצרחות שסיימתי את הספר הוא אמר לי להעביר לדיסקט וכשניסיתי לפתוח את המחשב הוא לא היה קיים יותר.. המחשב מת! {ואיתם 120 עמוד}

בונא 1 היה ארוך בעע.

2. טוב את ההבא חוץ מרחלי תמרוש וליגל -אףחד ממכם לא יודע- אני 1.44 כן, כן כשמתקשרים ל144 לפעמים בטעות מגיעים אליי! אני נמוכה חמודה ואני לא מתביישת בזה:] חוץ מזה שעוד חצי שנה אני מתגייסת ואני אקבל קשר מקוצר ואתם תהיו עם נשק ארוך!:]

3. המאכל שאני הכי אוהבת בעולם הוא ריז בחליב {אורז בחלב,זה מבושל תרגעו,זה כמו מלבי קר רק יותר טעים בהרבה!} ואחריו אני מכורה ללחם, אבל טרי טרי טרי טרי!!! קוראסונים\לחמניות\בורקסים או סתם חלה :] הכל הולך. אה חוץ מלחם שחור עם דגנים,פוי.איכסה.

4. {וואי אנחנו כבר ב4} ממ.. הצלתי את חייה של נערה בת 16 שכבר לא ראו את ידייה מרוב חתכיי סכין. היא הייתה צריכה הרבה תשומת לב ואדם שיהיה שם לא משנה מה יקרה ונתתי לה את זה, למדנו לסמוך אחת על השנייה בהדדיות ויום אחד היא ברחה מהבית ובמקום להתאבד {היו לה 60 כדורים בתיק} היא התקשרה אליי ובתחילה אמרתי לה ללכת לתחנה מרכזית ולנסוע לכיוון המושב שלי ואני יאסוף אותה..אבל בסוף היא ראתה את "מרכז הפוך" קרוב לביתה.. והיא החליטה שנתתי לה מספיק סיבות להמשיך לחיות - והלכה לשם, קיבלה עזרה וכיום היא האדם הכי מאושר שהכרתי.

5. ממ.. מה עוד תם לא יודעים עליי? :\ נו אני בת 17 וכמה חודשים, לומדת בביצפר ליד מסמיה, הייתי מאוהבת ב5 בחורות אדווה, זוהר, שירן, ליטל, אפרת. אני מזל סרטן ונכנסת מהר למצבי רוח אבל גם בקלות ומהירות יוצאת מהם, יש לי לב שמכיל את כל החברים שלי ואני לא יכולה לתאר לעצמי את חיי אפילו בלי אחד מהם. הייתה לי ילדות קשה וסבלתי התעללויות אכזריות אבל אני שמחה שזה קרה כי גדלתי להיות אדם בוגר ומשכיל במקום סנובית מרושעת. זהו לא יודעת מה עוד :]

בונא אני כותבת מגילות.
דמט את זה יכולתי לכתוב ב5
אבל בעצם את זה אתם כבר יודעים
בעע
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-11-2005, 07:20
צלמית המשתמש של חרוב

5 דברים שלא יעדתם על... פרש!

1. האתר נוסד ב25.10.2001 והוא התפצל מהאתר רוטר.נט. הגולשים ברוטר.נט הרגישו שהם לא יכולים לכתוב בצורה חופשית ומנהלי הפורומים ברוטר.נט כלפיו על כך שקרא את תוכנן של תיבות הדואר הפרטיות של הגולשים באתרו, ועל רקע אי כיבוד הסכמים עם מנהלי הפורומים הנוגעים להחלטות מנהלתיות שעברו ברוב דמוקרטי - הוחלט על הקמת מערכת פורומים חלופית = פרש. (fresh =טרי).

2. בשנת 2003 זכה האתר במקום השני בתחרות המועדפים של אתר החדשות Ynet, ובמקום הראשון בקטגוריית "אתר האתרים" באותה התחרות.
לאט לאט התקדם האתר, ומספר הפורומים בו גדל לאין שיעור, והוא נחשב היום לאחד מאתרי הפורומים המובילים בישראל, ובחלק לא קטן מהנושאים - בראש טבלת המובילים.

3. קישור להודעה מסויימת מתוך פרש הוא משהו שמופיע באופן כמעט תמידי בכל חיפוש על כל דבר.

4. לפרש יש 54 (!) פורומים + עוד 4 לוחות (!) - וחברים בו 76,776 חברים! (תורידו מזה אנשים שכבר לא כותבים ואנשים עם כמה שמות משתמש - עדין תגיעו למספר נאה ביותר!).

5. כשמחפשים ב"גוגל" בקטגוריית "תמונות" את הערך "מה שבלב" - מקבלים בשורה הראשונה את... החתימות של רחלי ושל תותית! לא מאמינים? תכנסו לקישור או שתנסו לבד...
http://images.google.co.il/images?s...%91%D7%9C%D7%91

עד כאן ל5 דברים שלא ידעתם על פרש! וסוף ולאחד הדברים היותר משועממים שעשיתי בימים האחרונים ובכלל!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 14-11-2005 בשעה 07:23.
ישן 14-11-2005, 13:39
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
5 דברים שלא ידעתם עליי

לאחר שכתבו פה לא מעט ולאחר שסוף סוף התפנה לי זמן (סיום מאבק עם הצבא (ראו הודעה באשכול שפרסמתי)) ולאחר שחרוב גם הפנה את תשומת ליבי לאשכול אני חולק איתכם כמה דברים עליי (את האמת לקח לי קצת זמן לחשוב איזה 5 דברים אפשר לספר שיעניינו אותכם אבל אני חושב שמצאתי בסוף לשיפוטכם )

1. כיוון שדיי הרבה התחילו עם מה שהם מכורים החלטתי להצטרף אז אני מכור למנטוס פירות זה נמצא אצלי פק"ל (כמו אנשים עם סיגריות ככה אצלי והמנטוס רק אני לא מזיק לאחרים או מרעיל את הסביבה) כעיקרון אפשר להגיד שאני גם מכור למחשב ואינטרנט אבל ברמות שונות מהמנטוס
2. אחד התכונות העיקריות שלי הם שאני עקשן מאוד בעיקר בפתירת בעיות לא מרפה עד שלא נפתר (לכן אני יכול לבלות כמה שעות טובות במריבה עם מחשב מרדן) (מתאים לבן מזל שור)
3. יש לי חוש הומור חולני / הומור שחור
4. בילדותי (וואי זה נשמע כאילו אני בן 60 ) כתבתי יומן אישי בהשראת סדרה הספרים אל עצמי של גלילה רון פדר, עדיין יש לי את המחברת הזאת ואם אני לא טועה הכתיבה נמשכה שנתיים
5. יש לי סלידה מסיגריות ואוי ואבוי לילדים שלי שיחשבו לעשן, הדבר הכי קרוב לסיגריה היה במהלך השירות הצבאי שלי שמישהו נתן לי והדלקתי אותה ביד ונתתי לה לבעור אף פעם לא ניסיתי לעשן ולא חושב שאנסה, לעומת זאת ידידה שלי שפעם ניסתה להתחכם איתי עישנה סיגריה בתוך האוטו שלי שכשהיא נעלה את עצמה בפנים והסיפור נגמר שהיא פתחה את האוטו ואני לקחתי את הקופסא המלאה וקרעתי אותה עם הסיגריות בפנים (הרגשה מאוד משחררת) טוב נראה לי שגלשתי מהנושא

זה לבינתיים מה שחשבתי שיעניין אותכם
להשתמע
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר