לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 12:56
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
זה היה ברמת השרון, לא הוד השרון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --gal-- שמתחילה ב "מי היה באסיפה בהוד השרון?"

בקאנטרי קלאב רמת השרון.
המטרה לא הייתה לשבור שיא גינס, אלא לכבד את דניס, שהגיע השנה ל50 שנות לימוד והוראה.

דניס הזמין אותי אישית, אבל אני לצערי הרב מאוד לא הגעתי כי הייתי בעבודה. (איזה באסה )

אתמול זה שודר בערוץ חמש בערב, היום זה גם ישודר מתישהו, כשאני אדע מתי אני אפרסם את השעה.

בכל מקרה סיפרו לי שהיה מדהים... מאורגן מאוד ומרשים.

וכבדרך אגב, גם נשבר שיא גינס שיירשם באחד הספרים (כנראה 2005 או 2006)

עריכה-
טעות שלי... זאת אומרת, לא ממש שלי; אמרו לי שזה פורסם אתמול וגם היום, אבל בדקתי בלוח שידורים בערוץ הספורט ולא היה ולא נברא... לעומת זאת זה כנראה היה בערוץ אחר... כשאני אדע מידע חדש אני אעדכן

נערך לאחרונה ע"י full metal בתאריך 12-11-2005 בשעה 13:02.
חזרה לפורום
ישן 13-11-2005, 14:51
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
הייתי, חוויתי, היה מדהים ולהלן הרשמים :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --gal-- שמתחילה ב "מי היה באסיפה בהוד השרון?"

על קצה המזלג, היה אירוע מדהים וחבל מאד למי שפיספס.

ממש אירוע של פעם בחיים, לערוך קרבות (גם אם אימון) מול דרגות בכירות מאד ומול שיטות שונות ומשונות.

החל מהשעה 12:00 בערך התחיל האירוע עצמו : 101 קרבות רנדורי (הפסקה של שתי דק' לאחר 50 קרבות בכדי לשתות, היה יום חם מאד, ולאחר מכן עוד 51 קרבות) שערכו 101 דקות.

האירוע עצמו היה אכן הוקרה ל50 שנות הדרכה של דניס הנובר בישראל.

היו שם חברה משיטות רבות ולי יצא לערוך רנדורי מול השיטות הבאות : אסכולות שונות של קראטה (ממגע מלא לשיטות כמעט ללא מגע), דניס השרדות, גדי קנפו ג'יטסו (השיטה שאני מתאמן בא), ארניס, טאקוונדו, ג'וג'יטסו, שיטת גונג פו כלשהי, איגרוף תאילנדי, קמ"י, קרב מגע, אי"ל, נינג'יטסו (לא זוכר איזו אסכולה, היו להם חולצות טריקו שחורות עם סמל אדום - דרך אגב פעם ראשונה שאני עובד מול לוחמי נינג'ה והם עובדים מאד מוזר (ממש שונה מיתר השיטות, זה היה דיי דומה לקרב שעשיתי פעם עם מישהו שלמד גונג פו).

על המזרון (שהיה מגרש טניס ממוזרן) היו יותר מ400 לוחמי אומנויות לחימה בו זמנית ובכך נקבע שיא גינס (אני חושב של כמות לוחמים שערכו קרב בו זמנית) על ידי נציגי ספר השיאים של גיניס ששהו במקום.

יצא לי לעלות מול רבים וטובים, בנות ובנים, גורילות וקטינים.

המורים הבכירים מולם היה לי הכבוד להתמודד היו : גיא הנובר (דאן 10 בדניס הישרדות), ירון הנובר (דאן 8 בדניס הישרדות), אלי ביטרן (דאן 6 בסאידו קראטה), עוד חגורה אדומה שאינני זוכר את שמו (דאן 8 בדניס הישרדות), עוד מספר חגורות אדומות לבנות של דניס וג'וג'יטסו (דאני 6), אבנר שלום (מאמן בכיר באיגרוף תילאנדי), עוד מורה בכיר בארניס, ומורה בכיר בקמ"י, ועוד חגורות שחורות (ממבחר דאנים נרחב) רבות וטובות משיטות כאלו ואחרות.

עוד חלק מרגש עבורי היה לפגוש את המורה שאצלו התחלתי להתאמן לפני 21 שנה.

פה ושם היו חגורות שלא הכרתי, כמו חגורה כסופה עם שוליים חומים ועוד כל מיני דברים מוזרים כאלו.

עבדתי גם עם לוחמים שהגיעו במיוחד מדרום אפריקה,ארה"ב וגרמניה (ודווקא כל החו"לניקים שאיתם עבדתי היו פחות טובים מהישראלים).

פה ושם היום דברים שקצת הכעיסו אותי כמו : ילד בן 10 עם חגורה חומה או ילד בן 13 עם חגורה שחורה. התאכזבתי גם קצת מהרמה של רוב הבנות (למרות שהיו כמה חיות).

בקיצור בהחלט היה יום מדהים, ומי יתן ויהיו עוד ימים של שיתוף פעולה ואימונים פוריים בין השיטות השונות בישראל, ללא מריבות ומחלוקות בסגנון של מי יותר גדול (כמו שקורה כאן לפעמים בפורום), אלא פשוט כבוד הדדי ולמידה משותפת.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 13-11-2005 בשעה 14:58.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר