לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 11:19
  Hyperman  
אורח

אהבה הראשונה.. הכואבת והנוראה(סיפור אישי)

אני רוצה לשתף אותכם בסיפור עצוב משלי שכבר ממרר לי את הלב במשך שבוע ואני לא מסוגל כבר להתמודד עם הכאב ולקחת אותו בצורה פרופורציונלית...

לפני כחודשיים הכרתי מישהי מאיזה קומזיץ והיא הייתה נראת לי ממש חביבה, אתם יודעים היה מתח כזה בנינו אבל בגלל שהיא סיפרה שהחברים הקודמים שלה היו בני 23 וכאלה גילאים ואני בסך הכל רק בן 18 אז ויתרתי לעצמי כי ידעתי שזה רק יכאב לי
במקום זה נכנסתי לקטע עם חברה טובה שלה(כמו אדיוט) שנגמר אחרי יומים
בסוף השבוע שאחרי אז שוב היה קומזיץ ושוב היא ושוב אותה תחושה וכל זה... ושהיא הלכה התחלתי להרגיש רע ולאכול את עצמי כי אותה באמת רציתי
חבר שלי ישב איתי וניסה לעודד אותי ולומר שזה עוד לא מאוחר
ואני הייתי בטוח שלא יקרה משהו כי הייתי עם חברה בין הטובות שלה אם לא הכי טובה, וזה בטח יתן לה תחושה של בחירה שנייה.
הבנאדם הזה הלך וסיפר לה הכל יום למחרת והיא הייתה כולה מאושרת, אני באותו יום לא כל כך
דיברנו והיא ראתה שאני מרגיש רע ואז היא הוציאה את זה ממני בכוח שאני מבואס בגללה ושבעצם רציתי אותה וואלק היא קיבלה אותי כמו שאני
שהייתי עם חברה טובה שלה שיש מצב שזה יפריע לחברות שלהן ובלי להרגיש בחירה שנייה
אני הייתי מאושר בכל אופן... כי היינו יפים ביחד
והיא שאלה את חברה שלה אם אנחנו יכולים להיות ביחד, אם זה יפריע לה
והיא אמרה שממש לא
למרות שכן
וכמעט חתכנו את זה לפני שזה התחיל... אבל בגלל שאני לא וויתרתי וחיזקתי אותה אז המשכנו וואלק אחרי זה הן חזרו להיות חברות טובות והשנייה אפילו קיבלה אותנו ושמחה בשביל שנינו(כפרעליה)
ומפה הענינים זרמו
השקעתי בה כל כך ואהבתי אותה כל כך
נתתי לה הכל מה כדי שתרגיש עד כמה שאני אוהב אותה
היא, אין ספק, האהבה הראשונה האמיתית שלי
כל השאר היו בנות שלא הרגשתי אליהן כלום ובטח לא משהו שמשתווה לזה
במשך חודש שלם היינו הרבה ביחד והיינו מאושרים אין ספק
וכל פעם שהיא אמרה לי שהיא אוהבת אותי הרגשתי כאילו זהו העולם יכול ללכת לקיבינימט כי ראיתי שהיא התכוונה לזה

עד ללפני שבועיים שהכל לאט לאט קרס
לפני שבועיים ביום שני התחלתי לשים לב להתנהגות מוזרה מצידה וניסתי כל הזמן לשאול מה קורה איתה והיא לא ענתה לי והייתה בשלה
כל הזמן לחצתי עליה שתדבר איתי והיא לא הייתה מוכנה לספר כל הזמן התחמקה
היא לא התקשרה... לא ענתה להרבה שיחות שלי והודעות
ואז... יום ראשון בבוקר שלפני שבוע קמתי בתחושה שהיום אני הולך לבכות ולא ידעתי למה ואז החלטתי לא ללכת לבית ספר
שלחתי לה הודעה "אני אוהב אותך..." בדיוק בנוסח הזה ואז קיבלתי ממנה הודעה שאנחנו חייבים להפגש...
מכאן כבר ידעתי מה יקרה אבל שיחקתי אותה ראש קטן כדי לא להסריט את עצמי באמת שזה הסוף
לבסוף לא יכולנו להפגש ואני שלחתי לה הודעה ש"מה אני אמור לחשוב שאני אומר לך שאני אוהב אותך ואת לא עונה לי, שאני שולח הודעות ואת לא משיבה, שאני מתקשר ואת לא עונה
איכפת לי ממך אולי תגידי לי כבר מה קרה"
לא ענתה....
התקשרתי לידידה טובה שלי וסיפרתי לה הכל והיא אמרה לי שאני חייב להתקשר אליה עכשיו לפני שהשיעור שלה יתחיל
התקשרתי ושאלתי אותה ישר "זה נגמר?" לא ענתה
שאלתי אותה עוד כמה פעמים כי זה כבר לא היה פאייר שהיא משכה אותי באף במשך שבוע שאני כולי מתוסכל שזה הסוף
ואז היא אמרה פשוט "כן"
נשברתי, ניתקתי, בכיתי
והתנתקתי מהעולם הזה

בכל מקרה דיברנו אחרי זה שאני כולי דמעות וכאב והיא סיפרה לי שלפני שבוע אחרי שחזרנו מהצגה שהיינו בה אז היא עברה ליד מקום שהזכיר לה איזה בחור שהיא הייתה איתו בקטע והוא היה האהבה הכי גדולה שלה
ואז היא לא הפסיקה לחשוב עליו והוא הטריף לה את הדעת והיא איכשהו הבינה שהיא עדיין רוצה אותו(למרות שהבחור חי בלונדון היום ולא ממש שם עליה)
אני הייתי שבור רק מלשמוע את הסיפור הזה
אני הענקתי לה כל מה שהיא הייתה יכולה לחלום עליו
אני אהבתי אותה כמו שאף אחד בחיים לא יאהב אותה
והיא בחרה לרסק לי את הלב עם הסיפור הזה
אני מצידי ניסתי להחזיר אותה שתחשוב על ההחלטה הפזיזה הזאת אבל היא בשלה לא מוכנה להקשיב

ב3 ימים הראשונים לא אכלתי באופן סדיר בכלל
נהייתי חיוור לגמרי וכל הזמן בכיתי באופן רציף
אחר כך נכנסתי לדכאונות של להזכר בדברים יפים שהיינו וכל הזכרונות ופשוט ללכת לישון לחלום שעדיין כל זה נמשך

אני עדיין לא השלמתי עם זה ואני כל הזמן מדמין אותה מתקשרת וחוזרת בה בהחלטה שלה.
אני קיימת בי התקווה המזורגגת הזאת
למרות שלפני שבוע כמעט נפרדנו

לא ראיתי אותה מאז יום רביעי של לפני שבוע וחצי, שבו באתי לבית ספר שלה עם חולצת מקיף שלהם והפתעתי אותה עם מכתב על עד כמה שאני אוהב אותה וסוכרית מקל סבא כדי להמתיק את יומה לקראת המבחן שהיה לה

אני מתגעגע אליה בטירוף ואל מה שאנחנו היינו
אני שונא את השבוע הזה שעבר עלי ובטח את השבועות הקרובים
קשה לי לדמיין אותי עם אחרת שהיא הייתה כל כך מושלמת בשבילי
היא הייתה הכל בשבילי... מאהבת, מורה רוחנית, מושא הערכה והערצה, והראשונה שלי(ששכבתי איתה)

הכל בא באופן לא צפוי
לא ידעתי מאיפה זה בא
ובגלל זה קשה לי עכשיו נורא
ואני רוצה כבר להאמין שאני פוקח את עיני אני לא ממשיך להיות באותו חלום אלא חוזר למציאות הכואבת הזאת

תודה שקראתם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2005, 23:06
  יובל הקוף הירוק!!! יובל הקוף הירוק!!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
קרה לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "אהבה הראשונה.. הכואבת והנוראה(סיפור אישי)"

זה כבר קרה לי ולא פעם אחת... אהבתי מישהי שבעצם היינו חברי ילדות..קיצר...שנה שעברה אני והיא היינו ביחד והיינו פשוט מאושרים..וביכלל..ביום הזה שנהיינו חברים זה היה ביומולדת שלי... קיצר...כל כך אהבתי אותה ולדעתי זו הייתה האהבה הכי גדולה ואמיתית שלי.. קיצר..יום אחד..היא אומרת לי שיש לה סערת רגשות והיא לא יודעת והיא צריכה לחשוב על כל מני דברים..אני אישית ידעתי שזה הולך לבגמר..וזה נגמר..אומנם נשארנו ידידים אבל לא הצלחתי לשכוח אותה.. ואז קרה מקרה ורבתי איתה ולא דיברנו 7 חודשים..אבל בזמן הזה שלא דיברנו עדיין אהבתי אותה וניסיתי לשכוח אותה ויצאתי עם מישהי אחרת והתנשקנו והכל..ובכל זאת..לא שכחתי...רק אחרי חצי שנה הצלחתי לשכוח אותה...ואז התאהבתי במישהי אחרת שגם היא כל הזמן אמרה לי שהיא אוהבת אותי והכל..ואחרי שבועיים שהיינו ביחד הקשר התנתק והיא אמרה שהיא אוהבת מישהו אחר..... אהבה זה דבר כואב מאוד... אני אישית חוויתי אהבה כואבת!

ישן 15-11-2005, 13:08
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
אין מה להגיד בעיקרון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "אהבה הראשונה.. הכואבת והנוראה(סיפור אישי)"

אני גם עכשיו בי"ב (לפי הסיפור אני מבין אתה גם בי"ב), והיה לי סיפור דומה עם מישהי שהייתה כמו אחות בשבילי, לפני שנתיים.
גם אותי משכו באף במשך חצי שנה, והחודשיים שלפני היו החודשיים הטובים ביותר בחיי- זה בא, זה הלך, זה ריסק אותי לחתיכות, אבל קמים וממשיכים אחי, זה היה לפני שנתיים, וכל יום מאז אני רואה אותה, ואני מסתכל על זה היום אני מבין שהיה טעות לרדוף אחריה, לכן העצה שלי לך, היא תן לה ללכת.
עד כמה שאוהבים (ואהבתי), עד כמה שלא רוצים להשלים עם זה שנגמר (שגם לי באותה חצי שנה התכחשתי שמשהו קורה), פשוט עזוב.
לרדוף אחריה אחרי מה שהיא אמרה זה פשוט השפלה מבחינתי, אל תרדוף אחריה, היא לא שווה את זה,
שב עם חברים, תעשה כמה סטוצים להיכנס למצברוח אם בא לך, רק אל תשקע בתוך ייאוש מזה.

בהצלחה אחי, מקווה שעוד נשמע טובות ממך
ישן 23-11-2005, 04:47
  דג מלוח בממרח שוקולד דג מלוח בממרח שוקולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
תקשיב אחי

זה די ברור שאתה רגיש מאוד וזה.... תשמע, בנות הן שרמוטות. מניסיון, כמה שלא תשתדל בשבילהן בסוף יביאו לך אותה בהפוכה אחי. אני יודע על מה אתה מדבר וגם לי קראו סרטים כמו לך, רק שלהבדיל ממך יש לי טיפה יותר ניסיון וכבר למדתי לשים על זה זין. להמשיך להתעסק בדברים אחרים תראה איך הכל עובר. להבא תדע שלפני שאתה נכנס לקשר, אל תצפה ממנו ליותר מידי... כדי שלא תהיה במצב כמו שאתה נמצא בו עכשיו. בשביל לתת אמון בבחורה צריך לצאת איתה הרבה יותר מחודש או חודשיים.... לדעתי לפחות שנה, כדי לראות שהיא באמת רצינית בקשר אליך. בגלל זה תשים זין לך תזיין בנות אחרות תשתה איזה משהו עם חברים באיזה פאב אחי תכיר בנות אחרות אין לך מושג עוד כמה בנות יהיו לך בחיים האלו.... אז יאללה אחי בהצלחה
ישן 05-12-2005, 19:29
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
עזוב אותה שתלך לעזאזל !!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "וואלה אנשים קודם כל מצטער..."

בת כלבה ! סליחה אם אני פגעתי בך ! אבל אין מילה אחרת להגיד עליה
לא מתביישת !??!! שוברת לך את הלב והולכת .. ועוד בשביל מי
בשביל איזה הומו מזדיין שגר בלונדון !!
איך אין לה בושה .. אם היא לא אוהבת אותך שתגיד וזהו בשביל מה למרוח ולזרוע מלח על הפצעים !
כל הבחורות אותו דבר ....מחפשות שתרדוף אחריהם וברגע שהן משיגות אותך אתה הופך להיות מנגב התחת הרישמי שלהן !
" בנות רוצות רק את מה שהם לא יכולות להשיג " תזכור את זה !
ואותך היא כבר השיגה ....
בקיצור אחרי ... תמשיך הלאה תתחיל עם כל בחורה שזהה ..... ואם זיינתה עוד יותר טוב !
תשחק בבנות ורק אחרי צבא תתחיל עם הזוגיות האמיתיות !!
תקשיב לי... אני יודע מה אני אומר אני נמצא בשבר של החיים שלי עכשיו בגלל הבחורות האלה !
ישן 05-12-2005, 20:36
  Aviram-kun Aviram-kun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviram-kun שלח הודעה דרך MSN אל Aviram-kun
יהיה טוב ^-^

גם אני חוויתי את זה, גם אני חוויתי אהבה ראשונה, והיא הייתה האהבה היחידה שלי עד עכשיו... שלי נמשך חודש וגם אני הרגשתי ככה, היה לי קשה להתגבר, במיוחד ששבועיים אחרי ראיתי אותה שוב במפגש פורום... בהתחלה חשבתי למה היא עזבה אותי, העלתי כל מיני השארות, חלקן פרנואידיות, ובסוף חשבתי Fuck That, אין לי סיבה להיות שקוע בזה, יאללה חיים ^-^.
אני לא אומר יאללה תתגבר, יאללה צא מזה... אני אומר שפשוט תן לדמעות לזלוג עד שזה יעבור, הן יישטפו הכל, אל תראה באהבה הזו אהבה רעה\לא מוצלחת\כזאת שתרצה לשכוח, בסך הכל נהנתה ברובה, קח את זה כזיכרון חיובי, אני יודע שזה קשה, אבל תנסה לחשוב על הצדדים הטובים, לא בדרך של געגוע, בדרך שפשוט כיף להיזכר ברגעים האלו, ומי ייתן והאהבה השניה שלך תהיה עוד יותר טובה :].
שורה תחתונה:
יהיה טוב D:
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר