לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 20:14
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
סקר מילות אהבה מצד אחד (כנסו תבינו)

אז ככה: לכמה מאתנו קרה המצב הבא
א. אמרתם ''אני אוהב\ת אותך'' ולא קיבלתם את אותו דבר חזרה
ב. אמרו לכם ''אני אוהב\ת אותך'' ולא החזרתם את אותו הדבר

סתם מעניין אותי אם קרה לכם? איך הגבתם למצב? באיזה צד הייתם?

ומה הייתם עושים אם אתם לא אוהבים את האדם שאומר לכם זאת? תגיבו באותה צורה או שתמצאו דרך להתחמק או כל דבר אחר?

זה מצב ממש לא נעים שאם קורה לא יודעים מה לעשות...

ספרו על המקרה...

טוב אני אתחיל: אצלי היה מקרה ממזמן עם ''החברה'' האחרונה שלי... סתם ישבנו ואז היא כתבה בהודעה שהיא אוהבת אותי... זה היה מצב ממש טיפשי ואני ממש לא אהבתי אותה... כל מה שיצא לי מהפה וזה היה ממש מפגר... זה ''את ממש חמודה'' ואז העברתי לנשיקה, אני חייב לציין שבאותו רגע כמעט אכלתי את עצמי והמילים שאמרתי סתם יצאו לי מהפה כי הייתי מבולבל ולו ידעתי מה לומר ויצא מה שיצא (אבל לא שיקרתי!)

אני לא אומר את המילים האלה סתם אלה תמיד עם כוונה... אומנם אני מודה שהיו כמה זמנים שאהאהבה נראתה לי רגעית והמילים נאמרו אבל אז הייתה חרטה על כך...
בקשר לתגובה שלי... אם אני מאוד מעריך את מי שאומר לי את זה והוא (היא) מאוד חשובה לי אז רוב הסיכויים שאני אחזיר את אותו הדבר או שאני אמצא משהו חמוד לומר.

עמית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2005, 20:02
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
ניסיון כפול...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "מילות אהבה מצד אחד (כנסו תבינו)"

אני הייתי בשני הצדדים...
קודם זה היה בצד של האוהב המאוכזב...
אהבתי מישהי והיינו קרובים והכל אבל בסוף לא יצא...אז "התאבדתי" ופשוט אמרתי לה שאני אוהב אותה בתור ניסיון אחרון שאולי יהיה משהו ביננו...ברגע שלא הייתה תגובה זהה מצידה אז פשוט ניתקתי קשר כדי לשכוח ממנה...לקח זמן אבל הצליח...
ולפני כמה חודשים הייתה לי חברה שאמרה לי שהיא מאוהבת בי...אז אמרתי לה שאני אוהב אותה..אבל לא מאוהב...זה היה המשפט הכי טוב שהוצאתי בזמן האחרון חחח...כי תכלס אהבתי להיות איתה ואהבתי את מי שהיא הייתה אבל לא הרגשתי את הפרפרים בבטן שבן אדם מאוהב מרגיש...אז הבהרתי את עצמי בפניה והיא קיבלה את זה בצורה טובה...הקשר לא החזיק ונפרדנו אבל בלי קשר לזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר