לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 17:34
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
סקר חוסר טאקט או לא? (סקר מבית היוצר של 10 דברים ש... :) )

אוקי אז לכולנו יש את ההידלקויות שלנו ואת האהבות שלנו כאשר חלקן מתחילות בדרך שהיא לדעתי הפשוטה יותר: היכירות לפי מעגל חברים או הכרות באיי סי ויש עוד הרבה דרכים ששיכות לקטגוריה הזאת
הקשה יותר: הכרות מהמצב שאני רואה מישהי ואני מתאהב בה (יותר נכון נדלק עליה) אבל אין לי גישה אליה (מעגל חברים שונה או שיוך חברתי שונה וכדומה)

אז האם לראות בת ולהדלק עליה ויום אחד לבוא אליה כשהיא לבד ולומר לה במקרה הטוב: תשמעי אני שמתי לב אלייך כבר מזמן ואת נראת לי ממש מתוקה אז אם בא לך אני אשמח אם נצא
במקרה הגרוע: אני רוצה לומר לך שאני אוהב אותך

אני מקווה שהבנתם את הכוונה שלי...
הנה נגיד סתם מקרה של חבר: יום אחד שותים ופוגשים כמה בנות שהיו בסביבה ומכירים אותן קצת מהצד... מבלים איתן כשאנחנו מסטולים לגמרי ואז אחרי כמה זמן אחת החברות שהייתה עם חבר שלי באה ואומרת שהיא אוהבת אותו או דלוקה עליו (לא זוכר מה זה היה) ולדעתי זה ממש חוסר טאקט לבוא ככה פתאום בלי כל קשר... כי אני חושב שכל דבר זקוק למן הקדמה מסויימת...

אז מה דעתכם בנושא?

עמית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 22:25
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "חוסר טאקט או לא? (סקר מבית היוצר של 10 דברים ש... :) )"

אז האם לראות בת ולהדלק עליה ויום אחד לבוא אליה כשהיא לבד ולומר לה במקרה הטוב: תשמעי אני שמתי לב אלייך כבר מזמן ואת נראת לי ממש מתוקה אז אם בא לך אני אשמח אם נצא
במקרה הגרוע: אני רוצה לומר לך שאני אוהב אותך

היי...מה המצב?

אתה שואל אם מה שציטטתי , מביע חוסר טקט?..
אז אם זאת השאלה : ממש לא!!!!!!!!!!!!!
זה נראה לי לגיטימי לחלוטין, לפגוש מישהי, מוצאת חן בעיניך, אתה יודע שאם אתה לא ניגש ועושה משהו בנידון (אומר לה שבא לך לפגוש אותה שוב, אומר לה שהיא מוצאת חן בעיניך, אולי מה הפלאפון שלה...) היא הולכת, ולא תראה אותה שוב, אם לא תעז ותאמר לה את הסוגריים למעלה...אולי פיספסת מישהי שיכול היה לצאת סיפור אהבה..וזה נורא חבל..אתה קורא להעזה הזאת חוסר טקט...לא נראה לי.
כל זה בנוגע ל"הידלקות", לומר לה שהיא נחמדה, לקבוע שוב, אבל בין זה לבין אהבה, זה כבר משהו אחר..
לומר לה שאתה מאוהב בה..זה לא חוסר טקט, זה טימטום!!

אז בנוגע לאהבה- אני מסכימה איתך..

בנוגע ל"הידלקות" (מה זאת המילה הזאת..)- אני חולקת..

יומטוב..

ישן 18-11-2005, 07:55
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "היי"

לפני שאני אקרא לך ''תירס'' תזכירי לי את שמך (בבקשה )

יש משהו בדברייך... ההדגמה שלך הייתה על מקרה של לא לראות אותה יותר. המקרה שאני אתאר למשל יהיה אחר: היא מאותו בית ספר ונגיד שהיא אפילו מאותה כיתה (או שכבה איך שבא לך) ויום אחד הוא (סתם מישו) בא אליה ואומר לה שהוא דלוק אליה והוא רוצה לצאת איתה אבל היא סנובית ומסרבת לו ואז רוב הסיכויים זה גורר קצת שמועות וקצת ציחקוקים או מבטים עליו מהחברות שלה ועוד (מה שגורם לו לחשוב למה הוא היה כ''כ מפגר והלך על זה)

למקרה שתיארתי חייבת להיות דרך עם טאקט אומנם נראה לי היא תהיה ארוכה יותר אבל זה ימנע את המצב הלא נעים בכך שאותו בחור יבין מראש שהוא לא בראש שלה!

לרוב אם נדלקים על מישהי מהצד אחרי שיוצאים איתה רואים צד שונה שלה וכמו כן לפעמים מתאכזבים ממנה אז גם לפני שאומרים ''אני דלוק עלייך'' צריך להכיר את האדם קצת יותר!

הגישה שלי זה שזה חוסר טאקט גם לבוא לאדם שלא מכירים אישית אלה רק מהצד ולהתוודות בפניו באהבה... להציע לצאת בפתאומיות זה עוד הגיוני.

זה הכל לבנתים נראה לי
עמית.
ישן 18-11-2005, 10:48
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ברור שלא..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "חוסר טאקט או לא? (סקר מבית היוצר של 10 דברים ש... :) )"

לק"י

הולכים למישהי/מישהו שמכירים המון זמן וזורקים לה באגביות שאוהבים אותה.יד דרך לעשות דברים,ובטח ובטח של מכריזים את זה ליד חצי עולם,כי אם היא בכלל לא אוהבת?מה היא תגיד?מה היא תעשה?רוב הסיכויים שהיא תברח,או תגחך בהיסטריה נוכח המצב הלא נורמלי..בכל אופן,צריך לשמור על טאקט תמיד.ואם אתם לא יודעים מה זה טאקט ..אממ אפשר להעביר סדנה,להעביר מה זה פולטקלי קורקט,ולמה יש דברים שפשוט לא אומרים אותם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר