לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2005, 01:51
  גל דיסקין גל דיסקין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlome שמתחילה ב "שלום רב ברצוני לעבור למערכת הפעלה לינוקס"

איזה? זה ויכוח פתוח בסביבה. אני אצביע על כך שרצוי שזו תהיה הפצה מרכזית - Gentoo, Debian, Slackware, Ubunto ושאר חברותיהן שאין לי סבלנות לפרט.

איך אתה עושה מה? מפרט? למה הכוונה?

איך אתה משתמש? - מתקין ומנסה, קורא מדריך או שניים למתחילים או בא לאיזה יום פתוח. בלינק בחתימה שלי יש הכוונה לימים פתוחים בהם מתקינים חינם לכל המעוניין לינוקס על המחשב ועורכים כנסי הסברה, אני ממליץ לך לבוא לכנס או שניים.

כן, אתה בהחלט יכול, אף על פי שדי קשה לנחש לאיזה סוג של שרת אחסון אתה מתכוון.

המפרט שלך מספיק די והותר, במרבית המקרים לינוקס מערכת הפעלה כבדה.

עצות והמלצות:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2005, 23:28
  NeverBorn NeverBorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.04
ג'נטו הפצה גרועה ?!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "ג'נטו וסלאק לא מתאימות..."

על סמך מה אתה יוצא בהצהרה כזו? אני רק מניח שאין לך מספיק נסיון בג'נטו בכדי להשוות אותה להפצה רצינית אחרת (ואני מתכוון לדביאן ולא אובונטו, מנדריבה או כאלה שמיועדים לתת לך לינוקס "עם טעם של Windows").
המכשול העיקרי לפופולריות של ההפצה הזאת אצל משתמשים שאין להם נסיון בלינוקס/רצון ללמוד ולהבין, ומעדיפים 20 חלוניות של "click OK to continue" זו ההתקנה המאוד לא ידידותית, וגם זאת לדעתי סיבה חלקית כי החלק הלימודי בהתקנה הוא מעשיר (בעיקר עקב מדריך מצויין שבא עם ההפצה וגם מתעדכן בתכיפות באתר הבית שלה).

אני בחרתי בה כי הגמישות שהיא נותנת היא מדהימה, והיא הפצה מהירה ויציבה מאוד. היא לא הפצה למתחילים אבל כל אחד עם רצון יכול להתמודד איתה.

אז יקח ל"נוב" שבוע להתקין אותה.... אז מה ?!
ישן 11-12-2005, 23:25
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NeverBorn שמתחילה ב "ג'נטו הפצה גרועה ?!"

הא? באיזה התקנה של לינוקס כלשהי, אתה ראית 20 כפתורים של Click ok to continue? אני אשמח לדעת על הפצה כזאת, נראה איפה הם שאלו אותך מה אתה רוצה להתקין, באיזה שפה אתה רוצה להשתמש, באילו מחיצות להשתמש וכו'. אולי ההפצה הזאת היא על-חושית. אני מאוד אשמח לראות אותה.
כמו כן, לא זכור לי על שום משפט בסגנון "לינוקס עם טעם של windows" באתר של אובונטו. אשמח לדעת מאיפה הבאת את זה.
המדריך של ג'נטו, ממש מצוין. אולי בגלל זה לא כתוב שם על הבאגים הנפוצים מאוד שיש במהלך ההתקנה, ונותנים למשתמשים להתקע עם livecd בגלל שכנראה שגם המשתמשים המטומטמים ב-IRC לא יודעים איך לענות על השאלה הפשוטה הזאת. הפורטג' לא יודע אפילו לחשב תלויות, אז למה צריך אותו בכלל?
טוב, למה אפשר לצפות ממנהל חבילות שכתוב בפייתון?

ואל תדבר בבקשה עם הניסיון שלי עם ג'נטו, טוב?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר