לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2005, 05:39
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Johny007 שמתחילה ב "מספר שאלות הקשורות לשריון"

שאלות מאוד מעניינות.

אני אנסה לענות על מה שאני יודע.

ממה שאומרים עכשיו שריונרים מקבלים מנוסר בטירונות. (חוק מספר 1: אל תאמין לכל מה שאומרים) . בשרות הסדיר אולי תקבל נשק אחר.
השמועה שהמנוסר לא פוגע בשום דבר התחילה בתחילת דרכו של המנוסר, בעקבות חיבור לא נכון של הקנה לגוף הנשק הוא לא היה מדויק אבל מאז זרמו הרבה מים והנשקים הוחזרו - אני יודע את זה כי שאלתי בדיוק את אותה השאלה פעמים רבות.
נעל כבדה היא בדיוק אותה נעל כמו נעל קלה רק בלי פס כחול בפנים ויותר כבדה - מכאן השם.

אני מוסיף שאלה גם: מישהו יודע האם השמועה שלשריונר מגיעות טיסות הביתה נכונה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2005, 09:39
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Johny007 שמתחילה ב "לא ממש הבנתי על איזה פס כחחול אתה מדבר ואם"

ממש אין לי כוח להיכנס פה להסבר למה כל נשק פחות או יותר מדויק מנשק אחר. ככלל תזכור - ככל שהנשק ארוך יותר הטווח שלו גדול יותר והדיוק שלו לטווחים ארוכים גדול יותר. יש הרבה מאוד מאפיינים אחרים שמשפיעים על דיוק הנשק - שאת כולם גם אני לא יודע , תשאל בפורום צבא ובטחון שם יש מומחים גדולים- כמו סוג תחמושת, מזג האוויר,מצב הנשק וכו' אבל כעקרון ככה זה הולך:
ארוך הכי מדויק
מקוצר פחות
מנוסר פחות כי הקנה קצר יותר
מקוצרר הכי פחות מדויק כי הקנה עוד יותר קצר

ככל שמתעסקים יותר עם הנשק ומורידים לו עוד קצת את הקנה כדי לקצר אותו כך גם נפגע הטווח שלו, אבל לא עושים את זה כדי לעזור למחבלים להוריד אותך. היחידות שצריכות נשקים קצרים כמו המקוצרר למשל הן יחידות שפועלות בשטח בנוי וטווחים קצרים מאוד ששם הפגיעה בטווח הנשק ובדיוק אינה באה לידי ביטוי והמטרה היא להרוויח כמה שיותר חשאיות ואפשרות להחביא את הנשק.

בקשר לטיסות- מה זה "יקרוע"? אני שאלתי שאלה אני מצפה לתשובה ממישהו שיודע בוודאות, את המצב של המדינה ושל הצבא אני יודע בעצמי. ד"א מדובר בטיסות צבאיות בהרקולסים ולא בטיסות אזרחיות.

נערך לאחרונה ע"י ProphecY בתאריך 15-11-2005 בשעה 09:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר