לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2005, 13:51
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי לרגע חשבתי שהחלטת להתחרות בחרוב :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול ה - 5 דברים שגיליתי השנה"

לפי הכותרת נראה שגם את החלטת לכתוב על 5 דברים
וגם אם זה לא היה הכוונה זה יכול להיות אחלה אשכול

אז אני אמשיך את האשכול שלך
5 הדברים שאני גיליתי השנה
1. גילוי דיי חדש טרי מהתנור שמתייחס לצבא היקר שלנו שאין גבול לביזיון ולזלזול וההפקרות של הצבא כלפיי החייל ובייחוד כלפי המילואימניק שעוד נמצא באחוזים הבודדים שעוד עושים מילואים (לצערי לקוח מניסיון אישי)
2. אם תאמין בעצמך תגיע רחוק וזה אני אומר על סמך הפיכתי לעצמאי ונכון להיום שנה וקצת אחרי שפתחתי את העסק הולך לא רע (וזה משהו שהפחיד אותי בעבר ולא האמנתי שאני אהיה עצמאי מתי שהוא)
3. שתהליך ההכנה להריון וכל מה שקשור הוא תהליך לא קל נפשית פיסית (בעיקר לנשים) וגם כלכלית
4. כמה כיף זה לגדל כלב וכמה אהבה הוא נותן, עד לפני שנה היו לי רק חתולים ולפני שנה לרגל הפיכתי לעצמאי אמצנו כלבה מקסימה וזה כיף לא רגיל, שונה לגמרי מלגדל חתולים
5. לאחרונה חיפשנו לקנות אופניים כדי לעשות כושר גם לנו וגם לכלבה ושוק האופניים השתנה לחלוטין מאז שאני התעיינתי בו לאחרונה היום לקנות אופניים לא פחות מורכב מלקנות מחשב או שאר האביזרים (מזמן זה כבר לא שני גלגלים וכידון )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 17:53
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אז חכי שתגיעי לכיתה י"א תסבלי קשות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "לי יש דבר אחד שגיליתי השנה"

חמישה דברים חשובים שלמדתי השנה:

1.קשה שיסמכו עליך אבל יותר קשה זה לסמוך על אחרים.
2.אהבה זה כואב.מאוד מאוד מאוד!!!
3.לימודים בכיתה י"א- זו השקעה מהנשמה.
4.חברים זה חשוב.ולומר למישהו שאתה אוהב אותו לפניי שהוא נעלם לך מהחיים זה עוד יותר חשוב.
5.את זה למדתי מהגדנ"ע-אין כמו בבית!האוכל של אימא!הבגדים שלי!החיבוקים והנשיקות של לפניי שינה,וכל היום שייתנו לך אהבה!!!

יש כנראה עוד דברים אבל המוח שלי יותר מדיי במבחן באנגלית שיש לי מחר...

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 14-11-2005, 18:11
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
המלצה 5 דברים גיליתי:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אז חכי שתגיעי לכיתה י"א תסבלי קשות"

אנגלית, ספרות, תנך, חיבור, תקשורת.
חחח אלו המיקצועות שנישארו לי ללמוד... אההה

וחוץ מיזה גם:

1. תיקנתי את ה"טקט" שהייה מקולקל קצת אצלי, חחח הייתי אומר פשוט סתם דברים לא קשורים.

2. גיליתי שמכתה ח' הפסקתי לאכין שיעורים. weee... (ועכשיו אני כבר ביב').

3. לא הברזתי משום שיעור מכתה ח'... ככה יצא...

4. שמישהי אוהבת אותי.

5. שכל כל כל החברים שלי מעשנים נרגילות או סיגריות (או עישנו בעבר) ואני היחיד שלא ניסתי וגם לא מתכוון לנסות!!!

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 14-11-2005, 18:44
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
ממש מסכימה עם השניים הראשונים והרביעי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אז חכי שתגיעי לכיתה י"א תסבלי קשות"

והנה דברים שאני למדתי בשנה האחרונה:

1. שאין דבר יותר חשוב מהחיים!!!! ואם מנסים לפגוע בעצמך פוגעים הרבה יותר באנשים שאוהבים!!!

2.שלא משנה מה קורה צריך להתעלות על זה ולהמשיך הלאה בחיים, תמיד יבוא משו גרוע עוד יותר...

3. שאין אפחד ושום דבר מושלם ובכל אחד וכל דבר יש את הפאק שלו, וחיייבים לדעת להסתדר עם זה....

4.שהחברים זה אחד הדברים הכי חשובים שיש בעולם!!! הם תמיד שם בשבילך ואתה תמיד שם בשבילם! ואם משו רע קורה להם אתה תמיד תעדיף להיות במקומם!!!

5.שלאבד משו שהיה לך זה כואב, אבל כואב הרבה יותר לאבד בלי שזה היה שלך באמת...אמממ זה יצא לי די לא ברור...אבל לא יודעת איך לנסח את זה אחרת...

ישן 15-11-2005, 10:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
5 דברים שלמדתי השנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול ה - 5 דברים שגיליתי השנה"

1. לא שווה לקרוע את עצמך בעבודה. עוד מאתיים שקל - פחות מאתיים שקל... למי אכפת? עדיף לקבל פחות - אבל לחיות נכון.

2. אהבה נמצאת במקומות שלא חשבת לחפש. אם היו אומרים לי, לפני שנה, שאני עומד למצוא את האהבה ההכי גדולה שאי פעם הייתה לי באינטרנט, באתר הכרויות - הייתי צוחק להם בפרצוף. כיום - זאת המציאות שצוחקת לי בפרצוף.

3. שכשלון פירושו שההחלטה לנצח - לא הייתה חזקה מספיק.

4. שכולנו בני אדם. כולנו עשויים מאותם חומרים. כולנו נראים אותו הדבר. משמע - אם הוא/היא מסוגל/ת לזה - אז גם אני יכול!

5. שאף אחד לא רוצה להיות לבד באמת.כולם רוצים את הכתף התומכת או את החיבוק החם... זה לא משנה אם אתה מקבול או לא וזה לא משנה אם מה אומרים - בשורה התחתונה - כולם צריכים ורוצים.

ישן 16-11-2005, 17:19
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ... אני בתור!

מה למדתי? אז ככה...

1. למדתי שאני חייבת לעשות כל מה שאני צריכה לעשות הכי מהר שאני יכולה ושכל הזמן ילחצו עליי כי אחרת אני שוכחת מתמעמעת ונהרס לי הכל.

2. למדתי שהרבה יותר כיף לבזבז את הכסף של עצמך, אתה לא מרגיש אשמה ויודע שמה שאתה עושה בכסף הזה הוא משהו שצריך להיות שווה את המאמץ שלך {גורם לך להעריך כסף}

3. למדתי שבמשך השנים אתה יכול לחשוב שהמון אנשים ישארו איתך לנצח ואין חבר טוב מהם ורובם פשוט לא שווים כלום, ושצריך לבדוק מי הם באמת לפני שאתה מאמין להם.

4. למדתי שאני יכולה להיות מאושרת לבד בתקופות מסויימות, אבל שאני מאוהבת באהבה

5. למדתי שעם קצת רצון וקצת יכולת, אין דבר העומד בפניי! ושצריך להתמיד, כי זה הכי חשוב.

ואם אני יאמר לכם את זה חד משמעית - עוד לא עברה מבחינתי חצי שנה אם אני מחשבת את זה מבחינה לימודית - אבל אני מאושרת ! למדתי המון דברים על עצמטי ועל הסביבה שלי השנה, ואני חושבת שעשיתי צעד משמעותי וגדול לקראת שנה הבאה, יאאלה צבא

תות מאושרת, באמת מתוך ה :]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:21

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר