לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 17:30
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אני בעד שתשלח לה הודעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cini0 שמתחילה ב "פרידה מחברה"

רוב הבנות נפרדות מחוסר רומנטיקה, מחוסר יוזמה, ממצב שהגיע לנורמה.

בנות שונאות שבן לא יוזם משהו כמו פיקניק, או ארוחה לאור נרות שיכין, או סתם שנפגשים ועושים את הדברים הרגילים והשיגרה מתחילה לתפוס תאוצה.

תשאל אותה אם אין מצב שתחזרו, או אם זה בגלל שיגרה שהפכה להיות ואם יש אפשרות שתחזרו ותשתדלו יותר... אם היא אומרת שמבחינתה זה כבר בלתי אפשרי - תמשיך הלאה.
אבל אני חושבת שעדיף שתחכה כמה ימים.. ואז תשלח, כדי שהיא תספיק לדעת מה זה להיות בלעדיך, כי אם היא תתחיל להתגעגע זה יהיה יותר קל לשכנע אותה מאשר אם תשלח עכשיו והיא תגיד לעצמה "אוף,נודניק, לא רוצה!"

בהצלחה! תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 20:47
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
וואי,טונה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "מה כבר אפשר לעשות עם החברה?"

1. טוב אז קודם כל אפשר לעשות טיול ביחד בלילה רגלי לאור הירח...

2. פיקניק שאירגנת את כולו ואמרת לגברת להתלבש קיצי...

3. להכין ארוחה לבד {אם אתה גבר אז בעזרת אמא, כי בואו נודה בזה -רובכם גרועים:] }

4. לארגן כל מיני הפתעות בחדר -אם אין תקציב גבוה אז פתקים עם משפטי אהבה {בזמנו סהר עשה זאת! זוכרת אותך סהר78 !!! }

5. אם יש תקציב - הפתעות במגוון צבעי האהבה, אפשר גם בלוני אליום בכל החדר כך שהם למעלה ועלי ורדים מפוזרים למטה עם נרות ופרח בודד על הכרית.

6. נדמה לי חרוב העלה את זה טיול רומנטי על סוסים...בשקיעה

7. לבנות אוהל בחוף הים {ממש קל לבנות אוהל! אני עזרתי פעם לזוג לבנות..} ולישון שם מכורבלים

8. לאלו מכם שזוגות בשיכבה אפשר לקנות כמספר שעות השיעורים את הממתק שהגברת הכי אוהבת {או להפך, פשוט נותנת הרגע לגבר עצות} ולהוסיף בכל פעם פתק חמוד ולשים בלוקר.

9. לאלו המוכשרים - אפשר לצייר דיוקן עם הקדשה מאחורה, או לבקש טובה מחבר לצייר ולהוסיף זר.

10. יש משהו קצת פריקי .. ממ יש מקום שעושה שטיחים כדיוקן מתמונה...לא ממליצה לדרוך על החברה שלך.

11. רעיון שאני אוהבת - לקחת קופסא ולשים בה כל מיני דברים שהיא או הוא אוהבים ... לייבש את הפרח שהיא הכי אוהבת \ צעיף של הקבוצה שהוא הכי אוהב... לקחת תמונה ביחד לכל חנות צילום ולבקש להפוך אותה לפזל שהוא\היא יצטרכו להרכיב... בעיקרון לעשות קופסא עם מלא דברים שעושים טוב על הלב.

12. שוב לאלו המוכשרים - לשיר שיר עם השם של הגברת\אדון במיוחד לאדם המיוחד או להקליט זאת על קלטת. או לבקש ממישהו ששר יפה לעזור להקליט שיר לגברת... או להלחין שיר!

13. לכתוב סיפור שהוא בעצם מספר מגוף שלישי.. כלומר כביכול אדם מבחוץ מספר איך הכרתם, ואיך הלך הקשר עד שהגעתם עד לפה - ובסוף להוסיף משפט בגוף ראשון של "וובכן כך, פגשתי מלאך" או משו כזה.

14. ללכת לחנות ספרים {סטימצקי למשל} ולחפש ספר על אהבה שימצא חן.. ולהביא עם הקדשה.

15. אפשרי שיט של יומיים, רומנטי ביחד.

בקיצור יש מליון, רק צריך להיות מספיק יצירתיים ולחשוב ולעשות !!!!
הרבה פשוט מתעצלים...
נתתי פה 15 דוגמאות ואני יושבת על זה לא מעבר ל10 דקות.

בהצלחה !
תות

עוד רעיון שעלה לי עכשיו {16} - להכין קופסאות עוגיות ועם קרם ליצור מספר על כל אחת מהן {העוגיות בצורת לב} ובצד לשים פתקים שעל כל אחד מהם יש מספר תואם לעוגיה ופתק אהבה בכל פתק. אפשר ללכת גם על מוטיב המספרים 1- עוגיה אחת כי את האחת בשבילי. 2- עוגיה שתיים כי שתיים זה תמיד ביחד... 3 -עוגיה 3 כי אנחנו 3 חודשים ביחד\כי 3 פעמים נישקתי אותך בפעם הראשונה\וכ'ו.

:] אךך אני גאון רומנטי, אימל'א!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 16-11-2005 בשעה 20:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר