לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 19:14
  T.E T.E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
שתי בעיות עם ילדה...

טוב אני בן 13.. ויש איזה ילדה מכיתה אחרת שאני לומד איתה שעתיים בשבוע (יוצא לי לראות אותה רק שעתיים בשבוע) שאני מחבב מאוד.. ובשיעור הזה של השעתיים יש גג 5 תלמידים אז יצא שאני, היא וחברה שלה למדנו ובסוף השיעור ביקשתי משניהם אייסיקיו (זה לא היה נראה טוב אם הייתי מבקש רק מהילדה שאני מחבב את האייסי שלה) בקיצור דיברתי עם הילדה הזאת איזה 10 דקות לפני כמה ימים באייסיקיו ואתמול איזה חצי שעה.. ועוד הצלחתי לתפוס איזה נושא לדבר עליו .. והבעיה היא שאין לי על מה לדבר איתה.. אנחנו לא באותה כיתה, לא אותם מורות.. על איזה נושאים אפשר לדבר עם בת שיענינו אותה ויובילו לשיחות ארוכות??

עוד בעיה היא שאני לא מצליח לתפוס אותה לבד ולהציע לה חברות.. בסוף היום היא הולכת עם חברות.. בהפסקה עם חברות.. אף פעם לא לבד.. מה אפשר לעשות במקרה הזה??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 22:40
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לא, אין כאלה.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "[font=Verdana]בקשר למשפט..."

כוחו של אדם בודד הוא מעל ומעבר למה שאתה חושב.

רק אתמול קראתי בעיתון על כוכב פוטובול - ללא רגליים.

יש את הקצין שהוא אלוף אגוז בטיפוס על חבל - מה שדיי מרשים בהתחשב בעובדה שהוא בעל יד אחת...

ומה עם הטייס הכושי הראשון?

ומה עם הטייסת הראשונה?

אני יכול להמשיך עם הדוגמאות. אני תמיד אצליח למצוא לך את האנשים שהלכו נגד המוסכמות והצליחו.

בספר אחד שקראתי,

מישהו שאל מישהו אחר "מה איש אחד יכול לעשות?"

והתשובה של האדם השני הייתה: "לפקד על הצבא, לחצות את ים סוף, לשנות את העולם. אוליי לא אני. אבל כאן אני עומד, עד שהעולם יתפוס את מקומו סביבי."

אז, נכון, אדם לא יתחיל לעוף (נכון, איקרוס?) - הכל במסגרת ההגיון.

אבל, בקשר לחלום שיש לך, כל עוד הוא הגיוני, רוח האדם תמיד תנצח. נכון, לפעמים יהיו גורמים שלא תלויים בך. ככה זה בחיים. בדיוק כמו שאתה לא יכול להכריח מישהי להתאהב בך, למשל.
תחשוב על דמות היסטורית שאתה מכיר. מה משותף להם?
כולם היו אנשים בודדים - שהלכו בעקבות חלומם והגשימו אותם.

צריך להגדיר את החלום שלך, לוודא שהוא מציאותי ולהיות מספיק נחוש ועקשן.

ישן 25-11-2005, 09:46
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
נכון! חרוב צודק!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לא, אין כאלה."

אני גם חושב ש"אין דבר העומד ביפני הרצון" ואפילו שאנשים יעופו לא מעצמם אבל יבנו מכונות שיעופו קח לדוגמא את המטוס : ליפני 300 -500 שנה(או ליפני שהמציאו את המטוס) אפילו לא חלמו על משהו כזה והיום? אנשים בכלל לא מסתכלים על זה
וכמו שחרוב אמר על הקצין ויש עוד פוווול דוגמאות
אני מאמין בכמה דברים אחד מהם הוא כח הרצון אם אני ירצה להגיע לראש ממשלה לדוגמא ואני לא יתיאש ואני יתן את כללללל הכח שלי אני יגיע

------------------------------------------------------------------------------------------------------
ובקשר לשאלה של T.E
היה מישהו שאמר שתלכו לסרט והיה מישהו שאמר שבגיל הזה מציעים חברות(סורי אני לא זוכר את השמות הזיכרון לטווח קצר שלי דפוק...אני יקנה חדש.. )

אז אני גם חושב שבגיל הזה "מציעים חברות" ולא מזמינים למסעדה\סרט בגיל יותר מבוגר משהו כמו 15-16 מזמינים לסרט
אבל תלך תתפוס אותה בהפסקה ואם היאא עם כל החברות שלה תגיד לה: "פלונית(השם שלה יעני..) בואי רגע נשמה אני צריך לדבר איתך" משהו בסיגנון ואל תציע לה חברות ישר אתה בקושי מכיר אותה קודם תדברו קצת* תמצאו מכנה משותף ואז אחרי חודש ככה תישאל אותה אם היא מרגישה אליך משהו וזהו....

מילון מושגים:

*תדברו קצת: אני הייתי ממליץ לך על הכלי השימושי ביותר והוא טלפון ואתה יודע ללמה? כי באיסי זה לא בLIVE ואז שאתה הולך לדבר איתה פנים תקבל מה שנקרא "רגלים קרות"
ואני אומר לך את זה רציני אל תחשוב:אני גבר אני לא מתבייש מכלום אני חשבתי ככה שהלכתי לפגוש מישהי שאני אוהב (במקרה שלי היא היתה בת 16ואני בן 14) הלכתי לפגוש אותה במימדיון היא באה עם חברה שלה היא דיברה ואני לא הוצאתי מילה עמדתי כמו גולם ואחרי זה כל הדרך הביתה היתעצבנתי או יותר נכון היה לי את רגש הפיספוס שלא אמרתי לה כמה אני אוהב אותה ועוד ועוד אין רגש הפיספוס זה הרגש הכייייייי מדכא\מכאיב אז הייתי ממליץ לך על הטלפון-המצאה גאונית

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
אההה ועוד משהו:
שהיא לא תבוא עם חברה
למה?
כי אז אתה מתפדח וזה כאילו ליד חברה שלה וזה אתה תבין אם היא תבוא עם חברה אתה תיראה שזה מפדח

וכל מה שלא יקרה לך-אנחנו פה בפורום מה שבלב כוווווווווווווווווווווווולם ישמחו לעזור\לעודד

אבל בקיצר אחי שיהיה לךבהצלחה!

והכי חשוב תעדכן..!

נערך לאחרונה ע"י עישונים בתאריך 25-11-2005 בשעה 09:52.
ישן 25-11-2005, 14:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לא מסכים.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אני לא מבין דבר אחד."

תראה, את הצלילים (גם במסנג'ר וגם באיסיקיו) ביטלתי ממזמן...
וגם באיסיקיו וגם במסנג'ר אתה יכול לכתוב פסקאות שלמות...

פעם, לפני עידן המחשב... ואפילו לפני הטלפון - אנשים היו מדברים... במכתבים! היום אתה יכול לכתוב פסקה ולקבל עליה תשובה כמעט במיידי (במקום בהפרש כמה ימים במקרה הטוב).
ויש אנשים שמרגישים יותר פתוחים לבר באינטרנט. בצורה פרדוקסלית - העמימות של המקלדת והמסך - מאפשרת להם להפתח בצורה יותר טובה ולדבר על דברים עמוקים שהיו יכולים להביך אותם פנים מול פנים...

או, במילים אחרות - אם היה פה אייקון שמציג שלט "מסנג'ר" במקום של "גוגל" - הייתי שם אותו עכשיו...

ישן 26-11-2005, 01:34
צלמית המשתמש של axe
  axe axe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
אחי תזהר לא להיפגע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי T.E שמתחילה ב "שתי בעיות עם ילדה..."

אחי תזהיר לא להיפגע ...שנה שעברה נדלקתי על איזה ילדה בטיול לאילת היה לי אותו סיפור כמו שלך
היא לא למדה איתי באותו כיתה והיא תמיד הייתה עם חברות שלה אבל היה לי את הביטחון לגשת אלייה ולבקש איי סיי ואני מצטער על היום הזה בהתחלה לא היה על מה לדבר אז לאט לאט גלינו שתינו אוהבים אותו דברים חשבתי שאוהבת אותי הינו חצי שנה ביחד ואז יום אחד מתקשרת אליי ואומרת לי שהיא מבולבלת ובלחץ מהמבחנים ושטיות ושהיא רוצה להיפרד הרגשתי חרא האמת האהבתי אותה ואז לאחר יומים מכן היא שולחת לי הודעה ואמרה לי שהבחור שהיא אמרה לי שהוא בן דוד שלה לא בן דוד שלה ושהיא אוהבת אותו ושהיא הייתה איתו כול הזמן ושהיא סיפרה לי את זה בגלל שהיא הרגישה רע אם זה ואז התחילה לצחוק עליי וכולי מיני שטיות היתי בדיכי חצי שנה סיגריות ובולשיט
אז אחי תזהר לא הכול כפי שנראה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.friendz-zone.net/Friends_Design/FZ_Banner.png]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר