לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 14:26
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
בו'נא אתה כזה חרטטן
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחח"

ציטוט:

בכל מקרה..תסתכל על התמונות...על הפוזות... על איך שהיא נראת שם... אני מצטער..אבל אמ... היא נראת סנובית בררררררררררררררררררררררררררמווווווווווווווווווות.. ... בכל מקרה..כמו שאמרתי.... אני לא מבין מה כולכם מוצאים בה...
גם המטרה של ההודעה הזאת...המטרה של התמונות פה זה שכולם יגידו לה עד כמה היא "יפה..." וכל השטויות האלה... להעלות לה את הביטחון או משהו כזה.... לא נראה לי שהיא "תתעסק" או "תדבר" בכלל עם מישהו שנמצא פה... אם תחשוב על זה יותר לעומק תגיע לאותה מסקנה... או שלא...

תגדיר סנובית? מישהי שלא שמה עלייך קמצוץ?
אני כותב לך עכשיו לא בגללה, אני כותב לך בגלל העיקרון של הדברים שכתבת.
זה שאתה ילד מסכן ושמים עלייך זיין לא אומר ששאר האנשים בפורום פה כמוך. למה שהיא לא תדבר או תתעסק עם מישהו מפה? יש לך סיבה הגיונית אחת לתת לי?
בדברים שאתה אומר אתה משפיל את עצמך, אתה בעצם מסכם אז זה שאתה נחות מאותו בנאדם. קצת כבוד עצמי ושיפור ערכים אישיים יעזרו לך.

במקום לתקוף היית מדבר בהגיון. תראה, לא כל מי שנראה טוב הוא סנוב או רע, תאמין לי שאתה לא יכול להבדיל עפ"י מראה את אופיו של האדם, אתה יכול לנחש, אבל מהפה שלך זה פשוט נשמע כמו בטחון של 100% בדברים שאתה אומר.

אם אתה חושב שהודעות בפורום על "כמה את יפה" מעלות את הבטחון העצמי, אז אתה טועה. כנראה הבטחון העצמי שלך מאוד מעורער, לכן אתה גם כותב דברים כאלה.

תמשיך להיות גבר בדרכך ותהנה מחייך, כמו שאתה ממש נהנה מהם כרגע, שיהיה לך בכייף.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 14:43
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אוקיי...בוא נפרק את מה שאמרת ואני אסביר לך יותר...
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "בו'נא אתה כזה חרטטן"

"תגדיר סנובית? מישהי שלא שמה עלייך קמצוץ?"
סנובית היא אחת שלא שמה על אף אחד קצוץ...סנובית היא אחת שחושבת ומתנהגת כאילו היא יותר טובה מכולם בכל דבר... תבדוק במילון...אני בטוח שתחכים....או שלא....
אה..ורק לצורך העניין...עלי דווקא שמים קצוץ... מפליא איך העולם נע אתה לא חושב?

"אני כותב לך עכשיו לא בגללה, אני כותב לך בגלל העיקרון של הדברים שכתבת."
כן, זו הסיבה..מאוד מעניין אותך מה אני חושב על סנוביות אה? בכל מקרה....חנופה לא תביא אותך לשום מקום...תהיה עצמך...תאמין לי זה הכי טוב....

"זה שאתה ילד מסכן ושמים עלייך זיין לא אומר ששאר האנשים בפורום פה כמוך. למה שהיא לא תדבר או תתעסק עם מישהו מפה? יש לך סיבה הגיונית אחת לתת לי?"
אמ..עניתי לך על החלק הראשון.... ולגבי סיבה הגיונית למה היא לא תתעסק עם אף אחד מפה - סנוביות...מספיק טוב בשבילך...? מה נראה לך שהיא באה לפה לחפש חבר?

"בדברים שאתה אומר אתה משפיל את עצמך, אתה בעצם מסכם אז זה שאתה נחות מאותו בנאדם. קצת כבוד עצמי ושיפור ערכים אישיים יעזרו לך."
אני מצטער להגיד לך..אבל הבטחון עצמי שלי בשמיים... אין לי מושג איך חשבת שאני חושב שאני יותר נחות ממנה? זה דווקא הפוך..קרא שוב את מה שכתבתי ותבין....

"במקום לתקוף היית מדבר בהגיון. תראה, לא כל מי שנראה טוב הוא סנוב או רע, תאמין לי שאתה לא יכול להבדיל עפ"י מראה את אופיו של האדם, אתה יכול לנחש, אבל מהפה שלך זה פשוט נשמע כמו בטחון של 100% בדברים שאתה אומר."
דיברתי על שפת גוף אם לא הבנת...על המעשים שלה...על הפוזות..וכו'... ההיגיון שלי עובד מצויין..סמוך עלי.. לפחות אני מסכים איתך בדבר אחד.. לא כל מי שנראה טוב הוא סנוב...אין לי מושג איך הסקת את ההפך ממני.... וכן...אני יודע על מה אני מדבר... יש סיכוי קטן מאוד שהיא תוכיח לי ההפך...אבל זה ממש לא נראה לי....

"אם אתה חושב שהודעות בפורום על "כמה את יפה" מעלות את הבטחון העצמי, אז אתה טועה. כנראה הבטחון העצמי שלך מאוד מעורער, לכן אתה גם כותב דברים כאלה."
אמ...תתפלא לשמוע..אבל בנות מאוד אוהבות שמחמיאים להם...וכן...זה מעלה להם את הבטחון העצמי.....יותר מדי אם אתה שואל אותי.... בכל מקרה..תשאל איזה בחורה... אתה תקבל את אותה תשובה שאני נתתי...
ושוב, הבטחון העצמי שלי בשמיים...אין לי מושג איך הסקת שהוא נמוך....

"תמשיך להיות גבר בדרכך ותהנה מחייך, כמו שאתה ממש נהנה מהם כרגע, שיהיה לך בכייף."
תודה...וכמו שכבר אמרתי...אני נהנה...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 17-11-2005 בשעה 14:54.
ישן 17-11-2005, 15:20
צלמית המשתמש של samurai

אני עדיין לא מבין למה אתה מתפלצף
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אוקיי...בוא נפרק את מה שאמרת ואני אסביר לך יותר..."

אז ככה, מי שמקבל בטחון עצמי מהודעות כאלה, הבטחון שלו לא שווה לכלום, אפשר לשבור אותו בשניות.
היא עוד ילדה, היא באה לפורום, לגלוש, לראות דברים מצחיקים, למה אתה ישר מתחיל להציק?
אפ'חד לא בא לפה כדי לחפש חבר, אבל גם לא בשביל לקבל מחמאות.
בכייף אפשר להכיר אנשים בפורום ולדבר איתם וכו.
למה אתה חושב שאתה יותר טוב ממנה? ולעזאזל, יש לך בטחון בשמיים אז בגלל זה אתה תוקף ילדה, אומר שהיא לא תדבר פה עם אפ'חד(ובראש ובראשונה זה לגבייך). אם היה לך בטחון בשמיים, היית בכייף יכול לכפכף אותה ולדבר איתה ולהחזיק אותה קצר ואין מצב שבחיים היא הייתה סנובית אלייך(לפחות מבחינת הדעה שלך זה היה צריך להיות כך). זה היה יכול להיות בטחון בשמיים, אבל לא החרטה שלך.

דוגרי, תשאר בדעה שלך.
אני רואה אותה, אני חושב שהיא ילדה רגילה, עוד אחת שאוהבת להצטלם, הן כמעט כולן אוהבות להצטלם, אז בכייף שיהיה לה. אבל אני לא רואה בה סנובית, ובמיוחד לא מישהי שלא תדבר איתי או עם מישהו אחר שיודע קצת "פוליטיקה" ולא סתם "בול עץ".

ישן 17-11-2005, 18:50
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
עוד פעם נפרק לשלבים....
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "אני עדיין לא מבין למה אתה מתפלצף"

"אז ככה, מי שמקבל בטחון עצמי מהודעות כאלה, הבטחון שלו לא שווה לכלום, אפשר לשבור אותו בשניות."
נו אז? מה אתה בא להגיד פה? היא מקבלת ביטחון ואפשר לשבור אותו..מה זה אומר?! זה עדיין לא סותר את מה שאני אמרתי... בנות רוצות לקבל חיזוקים שהם יפות מכל מקום אפשרי [אתה מוכן בבקשה לשאול איזה שהיא בת? כל בת תענה לך כמו שאני אמרתי...].

"היא עוד ילדה, היא באה לפורום, לגלוש, לראות דברים מצחיקים, למה אתה ישר מתחיל להציק?"
מי התחיל להציק? ואם היא הייתה באה לפורום הזה רק כדי לראות דברים מצחיקים היא לא הייתה באה בהצהרה כזאת ועם תמונות כאלה..מצטער להגיד לך את זה... חוץ מזה.. שבקשר למה שרשמת פה קרא בבקשה גם את מה שרשמתי ל AlexKarpman

"אפ'חד לא בא לפה כדי לחפש חבר, אבל גם לא בשביל לקבל מחמאות. בכייף אפשר להכיר אנשים בפורום ולדבר איתם וכו."
כן...זהו..היא לא באה בשביל לקבל מחמאות...תגיד..למה אתה חושב שהיא פרסמה את התמונות שלה....?צילמה אותם..?עבדה קשה עליהם...? כי היה משעמם לה אולי? אז זהו שלא... במילים אחרות הסיבה היחידה שבת משקיעה בתמונות כאלה ופוזות כאלה זה כדי לקבל מחמאות מגברים אחרים שרואים אותם באינטרנט... לקבל את החיזוקים האלה..זו הסיבה היחידה שבנות אוהבות להצטלם ככה... 90% מהגברים בפורום הזה אתה יודע מה עושים עכשיו עם התמונות...
אה...וחשוב לציין..שלפי התגובות של הפורום הזה כמעט כ-ל האנשים פה רוצים אותה כחברה...

"למה אתה חושב שאתה יותר טוב ממנה? ולעזאזל, יש לך בטחון בשמיים אז בגלל זה אתה תוקף ילדה, אומר שהיא לא תדבר פה עם אפ'חד(ובראש ובראשונה זה לגבייך)."
אמ... אני לא אענה לך על השאלה הראשונה... ואיפה אתה רואה שתקפתי אותה? סך הכל ניסיתי להאיר לאנשים פה את העיניים.... ונראה לך שהיא נפגעה ממני? אם היא נפגעה זה רק בגלל שהיא יודעת שאני צודק...וסנוביות בכל מקרה לא נפגעות בכזאת קלות...

"אם היה לך בטחון בשמיים, היית בכייף יכול לכפכף אותה ולדבר איתה ולהחזיק אותה קצר ואין מצב שבחיים היא הייתה סנובית אלייך(לפחות מבחינת הדעה שלך זה היה צריך להיות כך). זה היה יכול להיות בטחון בשמיים, אבל לא החרטה שלך."
נמאס לי כבר לחזור על עצמי...אבל אני אעשה את זה שוב.. הבטחון עצמי שלי בשמיים... כן..אבל תגיד.. בחורה במסיבה... כש 200 גברים מתחילים איתה, אחת שיודעת שהיא יכולה לצאת עם כל גבר שהיא תרצה... נראה לך שהיא תסתכל על מישהו עם ביטחון בצורה שונה? כל מי שניגש אליה ומתחיל איתה זה מישהו עם ביצים.... הפואנטה זה הדרך שאתה ניגש אליה ומתחיל איתה, מה שאתה אומר ואיך שאתה מתנהג..יש עוד פרמטרים נוספים, חוץ מביטחון שקובע פה... בכל מקרה.. הפורום זה ממש לא המקום להכיר בנות..ובמיוחד לא כאלה...אה וסלח לי, אבל אני מעדיף את החיים האמיתיים על פני הוירטואלים... [ואל תכנס איתי אפילו לויכוח הזה...אתה לא תצא ראש...]. בקשר לזה שמ"כפכפים" סנוביות ו-"מחזיקים אותה קצר".. אז לך...תכפכף סנוביות... נראה לאן תגיע... בטוח לא לאן שאני הגעתי.... אם כבר משנים אותן...ברגע שאתה מבין שאתה לא יכול להוציא בחורה מהבועה שהיא נמצאת בה אתה צריך להעיף אותה מהחיים שלך... וזה ממש לא משנה עד כמה "טוב" היא נראת...מראה לא משחק תפקיד.... אחת שמתנהגת אלי חרא, תעוף....
אמ..ולא הבנתי את המשפט האחרון..

"דוגרי, תשאר בדעה שלך."
לא שינית מאומה..

"אני רואה אותה, אני חושב שהיא ילדה רגילה, עוד אחת שאוהבת להצטלם, הן כמעט כולן אוהבות להצטלם, אז בכייף שיהיה לה. אבל אני לא רואה בה סנובית, ובמיוחד לא מישהי שלא תדבר איתי או עם מישהו אחר שיודע קצת "פוליטיקה" ולא סתם "בול עץ"."
תגיד...חשבת פעם למה הן אוהבות להצטלם? עניתי לך על זה פה איפה שהוא...תקרא...
כן..ילדה רגילה... איפה אתה חי? ומעולם לא אמרתי שלא יהיה לה בכיף ולבריאות... המטרה של מה שרשמתי זה להאיר לאנשים את העיניים...אבל אני מניח שברגע שהם רואים בחורה הם ישר מתעוורים...
אני בטוח שהיא לא "בול עץ" ואולי היא יודעת טיפה פוליטיקה..(כן, בטח..בכל מקרה..נניח את זה....)
היא בטוח תדבר עם אנשים על פוליטיקה ועל כל מיני נושאים אחרים.... העניין הוא היחס שהיא תתן לאנשים אחרים... בנושאים שהיא חושבת שהיא מבינה בהם, היא חושבת שהיא הכי טובה בהם... וואי תקשיב..כשאתה מגיב לי...תקרא את כל ההודעה...כי כבר אמרתי והסברתי מה זה סנובית...
ישן 17-11-2005, 19:45
צלמית המשתמש של samurai

אחי אתה דיי חפרן אני מוכרח לציין.
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "עוד פעם נפרק לשלבים...."

שמע, יש מספר דברים שאני מסכים איתך בהם.
אבל מה הקטע בלבוא ולומר סתם כך עליה שהיא סנובית, זה לא במקום מלכתחילה.
אם אתה חושב שאנשים פה רוצים אותה כחברה אתה טועה. כן יש פה מסה של בתולים שרוצים לשחק בבעל ואישה. אבל בכל מקרה, אנשים פה לא מחפשים חברה, לפחות אני מקווה ככה.

עכשיו אתה מתחיל לדבר פה על בנות ולאן להגיע, חלאס, בוא לא נשתחצן ונפסיק את זה פה, אוקיי?

כשדברתי על "פוליטיקה", התכוונתי לסגנון דיבור, צורת דיבור עם בנות, לגשת בצורה חכמה לכל דבר, לעשות פוליטיקה, לא לדבר על פוליטיקה בארץ וכו'.

ישן 20-11-2005, 10:30
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
מחפש הערות שלי לנושא ה- "יוליה"
בתגובה להודעה מספר 151 שנכתבה על ידי acab שמתחילה ב "את רוצה גם כתובת וטלפון בבית?..."

טוב מה אני אגיד לכם... קודם כל שלום ! , חוץ מזה אין מה להתרגש, למי שחסר תמונות יש אתרים בדיוק לעניין הזה...אני רק מוכרח להגיד שאהבתי את המבט בעיניים שלה שהולך הצידה... חמוד... לגבי השאר, למי זה חשוב ? ...אגוטריפ... נרקסיזם, יכול להיות... אם כן ואם לא, שיהיה לה לבריאות... ולא צריך לריב כמו זוג ילדים קטנים על בחורה.... יש מספיק בחורות שם בחוץ, זה לא בריא לתת להורמונים להשתולל ועוד ברשת... במציאות זה עוד נחמד, אבל ברשת ??? זה חסר תכלית, אבל שוב סקס הוכיח את עצמו כאחד המוטיבטורים הגדולים ביותר אם לא הגדול שבהם בטבע...בכל אופן... שיהיה לכולם בכיף והלו, זה כולה סקס...כולה פרח... אין חדש תחת השמש... מחר נקנה עוד אבוקדו וכן הלאה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר