לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 18:14
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
נמצא קצת בבעיה !

אלהן אנשים !!
רציתי לספר לכם משהו אבל שישאר ביננו ומקווה שתוכלו לעזור לי ולהציע הצעות בסוף אבל שיהיו רציניות !
יש מישהי מזה חמודה ... ידידה כזאת שאני רק אומר לה שלום שלום לא יותר מזה .
כאילו אני לא יודע אם אני מרגיש אליה משהו אבל כאילו אמרתי לעצמי שאני חייב לנסות ... עכשיו הבעיה היא שאני לא מסוגל... אני לא מצליח לצבור אומץ.
אני מנסה לתפוס אותה לבד בשביל לדבר איתה והיא תמיד עם חברות... ועד שהצלחתי לראות אותה לבד לא היה לי אומץ ללכת לדבר איתה לא יודע למה.. אני יודע שאני יפדח את עצמי ואני יעשה לעצמי סתם פדיחות !
לא נראה לי שהיא מרגישה כלפי משהו היא גם עושה לי רק שלום שלום וזהו ....
אני רוצה לנסות לצאת איתה .. לא יודע מה לפתח דיבור איתה אבל לא יוצא לי כלום ואני לא יודע מה להגיד !!!
מה עושים תעזרו לי בבקשה ........ !!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 16:55
  shaked14 shaked14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "נמצא קצת בבעיה !"

דבר ראשון אני מזה מבינה איך אתה מרגיש!! אני נתונה במצב ממש אבל ממש דומה לשלך כרגע (ואני גם כולה שנה גדולה ממך.. אני לא מבינה הרבה יותר טוב ממך..)

אני לא ממש קראתי לעומק את כל התגובות פה אבל.. מה שבכל זאת אני חושבת זה שאם זה ממש חשוב לך אז תבוא אליה, קח נשימה עמוקה, תאזור הרבה אומץ וסתם תתחיל לדבר- על כל נושא שבעולם (זה ממש לא שקור לזה שאתם לא באותה כיתה וכו' יש מיליון ואחד נושאים אחרים חוץ מבי"ס לדבר עליהם)..
בקיצור.. תמצא על מה לדבר או שתגיד לה שאתה צריך לדבר איתה על משו חשוב אבל בשביל זה תצטרך יותר אומץ..(לדעתי לפחות..)

ולפני שנפרדים תציע לה לצאתץ איתך לאנשו באיזה ערב שנוח לשניכם, תיפגשו תעשו חיים וזו כבר התחלה..

נ.ב: לא שזה קשור אבל אני נאלצתי להגיד את רגשות האהבה שלי לאותו ילד שהיינו ידידים ממש טובים ובגלל זה חשבתי שיהיה לי קל "להתוודות" בפניו אבל.. טעיתי ואח"כ הסתובבתי לידו מזה מושפלת וממש הקשר ביננו לא היה אותו דבר.. אבל עכשיו הכל סבבה והקשר חזר לקדמותו.. אני עדיין מתה עליו אבל הבנתי שכנראה לא יהיה ביננו כלום..

יאללה.. אז בהצלחה לך!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר