לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2006, 23:06
  _qwerty_ _qwerty_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.02
דיון: מה אתם חושבים על Tool?

טוב, ממש מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים על Tool - הלהקה האהובה עליי, שאני לא מפסיק לשמוע כבר 4 שנים.
לדעתי האישית הם פשוט מעולים (כמו שבטח כבר הבנתם ) - גם הליריקה, גם הסאונד וגם המבנה של השירים.
אני פשוט מתחבר לכל מה שהם עושים. בין אם זה הדברים הראשונים היותר פאנקיים (ב-F) יותר קלילים, או הדברים החדשים המורכבים, כבדים וארוכים, או כמובן השירים הקליטים האנרגטיים.

שאלה אחת שמעניינת אותי (מלבד הדעה שלכם עליהם) - באיזה ז'אנר של המטאל הייתם מסווגים אותם?
אני אישית תמיד משתהה כששואלים אותי את השאלה הזאת. מצד אחד אפשר להגדיר אותם כפרוג (מהלכי האקורדים המינימליסטיים, מקצבי התופים המשתנים)
אבל מצד שני, אין שום דבר משותף ביניהם לבין הזרם העיקרי של הפרוג (ע"ע Dream Theater, Symphony X ושותפים).
מה דעתכם?

לאלה שאוהבים, מה השירים האהובים עלייכם?
למרות שלא ביקשתם(), אלה חמשת השירים האהובים עליי (לאו דווקא בסדר הזה, אבל קשה להחליט בדיוק)
1.Schism
2.Lateralus
3.Eulogy
4.Pushit
5.Third Eye

אם יש לכם שאלות או בקשות להמלצות, אני אשמח לענות.
ודבר אחרון- דיסק חדש צפוי לצאת השנה (!!). השם עוד לא ידוע (היו שמועות ששם הדיסק יהיה TeleIncision, לכו תדעו למה, אבל כנראה שהם לא נכונות)
מה שכן על שני המיני-DVDיים שיצאו לכבוד קריסמס (Schism, Parabola) יש מדבקות פרומו לדיסק החדש והם עכשיו בדרך אליי (שבוע הבא בע"ה - תודה לTool Army) אז נראה כשיגיע.

זהו מעניין לראות אם יש פה עוד מעריצים של הלהקה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2006, 17:21
  Insidious Insidious אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
להקה מצויינת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _qwerty_ שמתחילה ב "דיון: מה אתם חושבים על Tool?"

אני אוהב בעיקר את Aenima שלהם... Lateralus קצת משעמם אותי, to tell you the truth. למרות שיש שיר או שניים מצויינים.
הם בין הלהקות מטאל היחידות שאני עדיין שומע (פעם הייתי שומע הרבה יותר, האחרות הן Isis, Mr. Bungle, ועוד 2 לא כ"כ מוכרות - Maudlin of the Well ו - Kayo Dot)

שירים אהובים? האמת שאם אני שומע אותם אז אני שומע את כל האלבום ברצף, אבל אני הכי אוהב את Pushit, Stinkfist, Aenema, Schism והצמד Parabola+Parabol.

אגב אני אצטרף לזה מעליי - באמת יש בהם משהו מיוחד, היום למשל ידידה ביקשה ממני המלצה למשהו חדש, אז בהתאם למה שהיא שומעת אמרתי לה שתשמע טול - וכשהיא שאלה איזה סגנון הם לא ידעתי ממש להגיד לה, התלבטתי עם כל מיני שמות ובסוף אמרתי לה שתשמע וזהו

נערך לאחרונה ע"י Insidious בתאריך 10-01-2006 בשעה 17:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר