לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 14:25
  Nadav_T Nadav_T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.04
מקווה שזה קורה....

מקווה שזה קורה.... אהלן חבר'ה אם אתם זוכרים את העצים שפתחתי פה בעבר ואם לא אז היה תקצירון
היתה ילדה שכבר הרבה זמן אני רוצה אותה אבל היתה בעיה בידיוק שהתחלתי לדבר איתה בשותף
היא התחברה לחבר שלי והם התחילו לצאת ותוך שבועיים נהיו חברים רובכם אמרתם לא להתערב ולדבר איתה מהצד כידיד טוב וזה עבד!צדקתם,תודה!
הזמן האחרון אני מדבר איתה ממש ממש הרבה וביום חמישי הייתה לה יציאה"תגיד אתה יוצא היום..?מחר?
או משו?"(היא ילדה די תמימה ,אתם חושבים שזה היה רמז לזה שהיא רוצה שניצא?) אמרתי לה שכן אבל לא דיברתי עלינו יצאתי קצת טמבל ....אתמול דיברתי איתה שוב
שלחתי לה איזה שיר אהבה מקווה /שהוא יעזור .
אמרתי לה :דברי ביזנס מתי יוצאים לסיבוב"
היא אמרה שיהיה לה זמן כי היא עכשיו בלחץ בחזרות וכאלה
חוץ מזה שניראה לי שהיא שמחה ואמרה סבבה,אז אמרתי לה שיהיה לך זמן דברי איתי
וכמובן החלפנו טלפונים...

מה אני צריך לעשות עכשיו??לחכות?להאיץ בה?לא לעשות כלום?
להתקשר אליה סתם לדבר?
כי הגעתי למצב שזה תלוי רק בה ואני לא יודע אם זה הכי טוב אבל מה שכן אני יודע זה שאת המקסימום עשיתי ואני מרוצה מעצמי
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://kaktos.co.il/images/smilies/smile.gif]

אז אנשים תנו לי בתגובות ותודה על הקריאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 19:12
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nadav_T שמתחילה ב "מקווה שזה קורה...."

אם תהרוס את החברות בינך לבין חבר שלך או תצא איתה בנסתר לדעתי אתה לא תהיה מאושר...

בכל מקרה לגבי זה שאתה יוצא זה לא נראה לי ממש רומז (לפחות לי לא היה רומז, כל ידידה שואלת אם אני יוצא או לא)

ותחשוב טוב לגבי חבר שלך כי אם היא רוצה אותך היא צריכה לעשות צעד ולקרוא קודם כל את הקשר עם חבר שלך כי אם היא רוצה אותך היא לא אמורה לרצות אותו... ואם היא יוצאת עם שניכם אז המצב הוא שהיא משחקת בכם!

אל תצא איתה עם כוונות מעבר לידידות כי או שאתה לא תשלוט במה שקורה ותעשה שטויות או שאתה תאמלל את עצמך! בכל מקרה זאת דעתי.

חחחח ממקרה שלי עם מישהי ''תמימה'' לפעמים הן רק נראות ככה (יש פה פושפושן שיכול להמחיש זאת... המבין יבין...)

עמית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר