לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 17:37
  Liran_H Liran_H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.02
וודווארד מופתע לטובה מהחוקר המיוחד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יופי!"

במהלך השבוע האחרון רגשו מהדורות החדשות ואתרי האינטרנט השונים בעקבות חשיפתו של העיתונאי המפורסם בוב וודווארד, איש ה"וושינגטון פוסט" (וגיבור פרשת ווטרגייט), כי גם לו הודלף שמה של סוכנת ה-CIA ואלרי פליים. לא זו בלבד, אמר וודווארד, אלא שמי שהדליף לו את המידע עשה זאת לפני שלואיס ליבי, ראש לשכת סגן הנשיא, המואשם בעדות שקר ושיבוש הליכים, הדליף את המידע למאט קופר מ"טיים" ולג'ודית' מילר, לשעבר מה"ניו יורק טיימס". הבלוגים הימניים ברשת קפצו על כך כמוצאי שלל רב, וטענו שהדבר מפריך את הטענות של התובע המיוחד, פטריק פיצג'ראלד, נגד ליבי. למה מפריך? כי פיצג'ראלד אמר, כביכול, שליבי היה הראשון שהדליף את המידע. אז קודם כל, פיצג'ראלד אמר שליבי הוא הראשון "שידוע" שהדליף – ומאחר שוודווארד עצמו מסביר בפירוט עד כמה התאמץ שלא לחשוף את המידע שהיה ברשותו, לא מפתיע שהתובע לא ידע אותו. אבל הדבר השני והחשוב ביותר הוא שליבי אינו מואשם כלל בהדלפת המידע, אלא כאמור בעדות שקר ושיבוש הליכים, והמידע החדש מפי וודווארד אינו משנה במאומה לגבי אישומים אלה.

מה שכן עשוי לשנות הוא זהות המקור שהדליף את המידע לוודווארד. השמועות בוושינגטון עפות בקצב רצחני, וכולם מצביעים על העובדה שלצד הכחשות גורפות מצד שלל בכירים בממשל בעבר ובהווה – כולל שרת החוץ, קונדוליסה רייס – יש שני בכירים שסירבו להכחיש שהם המקור של העיתונאי: היועץ לביטחון לאומי, סטיבן האדלי, וסגן הנשיא, דיק צ'ייני.

וודווארד עצמו, שביקר בעבר בחריפות את התובע המיוחד ואת עצם החקירה בנושא חשיפת הסוכנת, שינה במידה רבה את טעמו לאחר שמסר עדות בפרשה בעקבות חשיפתו. "הוא היה מאד רגיש וקשוב לגבי הצרכים שלנו כעיתונאים. הוא לא חדר לנושאים אחרים שאני עובד עליהם, וזה הפתיע אותי. הוא אמר 'זה מה שאני צריך, לא יותר'".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר