לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 20:24
  inbalus9 inbalus9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
חבר בצבא- איך מתרגלים?

שלום לכולם ....
אני חדשה פה ויש משהו שרציתי להתייעץ לגביו...
חבר שלי התגייס לפני שלושה חודשים...עד עכשיו הוא חזר פעם בשבוע וזה היה די בסדר אבל מעכשיו הוא יחזור פעם בשבועיים ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה...
יצא שהוא סגר שבת והיה לי ממש ממש קשה עם זה...
אני רגילה שאנחנו כל הזמן ביחד וטוב לנו ביחד...הוא היחיד שאני ממש נהנת איתו וצוחקת איתו...
ושהוא לא נמצא אני ממש מצוברחת...אני מתגייסת עוד שלושה חודשים ואני עובדת רק בסופי שבוע ורוב הזמן אני חושבת עליו....
עוד משהו שמפריע לי זה שהוא משרת עם בנות וזה מציק לי לדעת שהוא כל הזמן איתן...למרות שאני סומכת עליו במאה אחוז זה לא נעים שאני לבד כזה והוא איתם....וגם שהוא חוזר בסופי שבוע הן כל הזמן מתקשרות ושולחות לו הודעות שהן מתגעגעות וכל מיני כאלה...וזה ממש מרגיז כאילו עד שהוא חוזר לשישי שבת הן מפריעות ולא מכבדות אותי ככה אני מרגישה...
אשמח לשמוע תגובות..איך מתמודדים? ואם באמת יש לי סיבה להרגיש ככה בקשר לבנות או שאני סתם קנאית??
תודה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 21:45
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
היי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inbalus9 שמתחילה ב "חבר בצבא- איך מתרגלים?"

האמת היא, שהשאלה שלך היא לא על איך מתרגלים לחבר בצבא, אלא היא איך מתמודדים עם אי הידיעה של מה שקורה איתו שם, והאם זה סיבה טובה לקנא...
זה סה"כ מאוד טבעי לקנא, אבל את פותרת לעצמך את השאלה- כי את סומכת עליו...
עצם זה שהבנות מתקשרות ואומרות שהן מתגעגעות זה לפי דעתי אומר שחבר שלך משדר להן משהו שגוי- ועל זה את צריכה לדבר איתו...
הגעגועים אליו הופכים קשים וחזקים יותר כי את יודעת שהוא עם בנות ואת מקנאה..
דברי איתו, תסבירי לו איך את מרגישה בנוגע לבנות האלה... אבל בגדול- אם אתם חזקים מספיק, ואם יש לכם הכל בקשר, אתם תעברו את הצבא בקלות... זה המבחן האמיתי...

ישן 20-11-2005, 22:40
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
למתגעגעת...

קודם כל ברוכה הבאה לפורום מקווה שתעבירי פה את הזמן בכיף ותמצא בנו אוזן קשבת וגם מקום לקחת ממנו עצות וכמובן לעזור כשצריך בלתת עצות או אוזן קשבת
נשמח לשמעו עלייך יותר באשכול ת.ז. חברי הפורום ואם תרצי לצרף תמונה נשמח גם כן

בקשר למכתב שלך אז כדי להתמודד עם געגועים יש היום פלאפונים שאפשר לדבר לשלוח הודעות ואף לראות אחד את השני וגם בשבתות בדרך כלל שהוא נשאר אפשר לבוא אליהם (אולי לא נח מבעבודה אבל פעם ב.. מותר לך)
בקשר לבנות בבסיס שלו כמו שאמר קודמי האם דיברת איתו על הנושא םא לא אז כדאי
אפשר למשל שיבקש שיסגור את הפלאפון או שיבקש שלא יקתשרו אליו
בכל מקרה שיהיה בהצלחה ושנח לשמוע איך זה נגמר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-11-2005, 00:38
  inbalus9 inbalus9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
האמת שכן...

האמת שכן דיברתי איתו על זה והוא אומר שהוא לא שולט בזה ...הוא לא מתקשר אליהן ושולח להן הודעות...ולא נעים לו להגיד להן להפסיק להתקשר כי הן משרתות איתו...גם שהן שולחות הודעות אז הוא עונה להן בתגובה יבשה כזאת...וזאת יש לציין לזכותו חח...האמת שאחרי שאני מדברת איתו אני די נרגעת...זה לא הוא שמפריע לי בעניין הזה זה הבנות ואני מרגישה שהם לא מכבדות אותי בתור חברה שלו או שהם סתם ילדות לא מנוסות..כי אם כן הן היו יודעות שזה מפריע...
ובקשר לביקורים אי אפשר לבקר אצלו בשבתות לצערי..אבל אנחנו אכן מדברים הרבה בטלפון...אבל פשוט לפעמים אני מרגישה שכשאני צריכה אותו הוא לא איתי וזה חבל...אבל כנראה שהזמן יעשה את שלו ומתישהו אני יתרגל למצב כי הוא ממש חשוב לי ואני ממש לא רוצה לאבד אותו...
בכל מקרה תודה על התגובות..מקווה שהדברים יסתדרו
אשמח לשמוע עוד תגובות
ישן 21-11-2005, 02:13
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
תגובתי לנושא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי inbalus9 שמתחילה ב "האמת שכן..."

קראתי את התגובות ואת הבעיה..
ובקשר לתגובה האחרונה שכתבת.. אני מבין אותך ומבין אותו..
זה לא עניין של " לא נעים לו להגיד להם " זה פשוט את רוצה להגיד לו " אני רוצה שתפסיק עם זה אבל את פוחדת לריב איתו ולאבד אותו " אני מכיר את הסיטואציה.. אז אולי תגידי לו תתפסי אותו לשיחה
ותאמרי לו כל מה שאת מרגישה.. ואת השאר את מה שנראה לו לנכון הוא כבר יעשה..
לכי תדעי מה יהיה בעתיד.. אולי כשאת תתגייסי אז תשרתי במקום שיש בנים המון בנים?
אה.? מה הוא יחשוב? זה הכל עניין של סמכות בקשר.. אם את סומכת עליו אז תדעי שהוא לא יעשה כלום וגם אם הוא נמצא שם.. זה לא בטוח שהוא נמצא שם כי הוא רוצה להיות שם איפה שיש בנות.. אני בטוח שהוא היה מעדיף להיות איתך ברגע הזה ולא איתם.. אני אישית אומר לך.. תתפסי אותו לשיחה ותגידי לו מה שיש לך בלב.. אל תפספסי מילה אחת אפילו.. מילה במילה.. כי הלב זה המוח של הרגשות של הבן אדם!! אין מה לעשות קנאה תמיד יש בכל מצב גם אם לא רוצים.. אבל חייבים להתמודד עם המצב.. בקרוב אני אלך לצבא ואשאיר את חברתי פה לצערי הרב וזה מבאס אותי בצורה איומה.... אבל אני מבטיח לה שאהבתי חזקה מאוד בשביל לעבור את הכל!!
וככה זה צריך להיות אצלך.. אם האהבה שלכם חזקה ועברה הרבה ביחד אז גם את זה תעברו..
שמחתי לעזור.

ישן 21-11-2005, 15:51
  shir-loren shir-loren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
המלצה מקווה שזה יעזור להרגשה שלך...

היי... אז ככה אני משהו כמו עוד חודש שנה בצבא..ויש לי חבר שנה ו5 חודשים ואני יודעת איך את מרגישה הטיפ שלי אלייך זה שקודם כל אל תיכנסי לסרטים מיותרים...אל תתאמצי במחשבות מה קורה שם איתו עם בנות וזה איך קורה מה איתנו..וכו'... יש כמה צדדים או שתסדרו עם זה שאתם שניכם התגייסתם לצבא ואתם רחוקים ונפגשים רק בפעם ב....

או שלא וזה בכלל לא נורא כמו שאת מרגישה
עכשיוברגע שתתגייסי ותמצאי לעצמך את העיסוק שלך את פחות תחשבי על זה...ורוב הזוגות בצבא נפרדיםכי זה כבר לא אותו הדבר ושוב זה באמת לא נורא אנחנו עדיין צעירות ויש עוד המון המון בדרכינו אולי תתאהבי באיזה חייל...גם אם את לא רוצה את תיסחפי לתוך המערכת הזאת ואת תביני שזה לא סוף העולם ... יש מעבר תחווי את השירות שלך כמו שהוא צריך להיות ואם בעצם תצליחו להתגבר על הכל(ומניסיון זה כל כך קשה לשמור על זה) אם תצליחו מה טוב אול דה ווישז...מקווה שעזרתי לך.. ותמיד את יכולה להתייעץ איתי על הכל...
ישן 21-11-2005, 18:58
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
עצה ממנוסה...

אני עם חבר שלי כבר מעבר לשנתיים, שנינו בצבא כבר בערך שנה (מי יותר ומי פחות).
אני חוזרת כל יום הבייתה, והוא במקרה הטוב פעם בשבועיים.
בהתחלה זו הייתה מכה כשהתגייסנו, אבל אם באמת אוהבים אז מחזיקים מעמד וכל פגישה הופכת להיות ליותר מיוחדת.
אני אישית עד היום לא התרגלתי למצב שאני לא יכולה לראות אותו כל פעם, כלומר בתת-מודע התרגלתי אבל אני עדיין מתגעגעת וזה עדיין קשה, אך יש את אותו הקסם וההרגשה והמיוחדים כשאנחנו נפגשים וזה שווה הכל.
מה שאני יכולה להציע לך זה, כשהוא לא חוזר הבייתה, אל תשבי סתם ככה לבד, תצאי עם חברים שלך, תבלי, תפתחי לך איזשהו תחביב שיעביר לך את הזמן במהרה עד הפגישה הבאה.
בקשר לבנות- כבר אמרו לפני, תדברי איתו, תבררי מה באמת קורה עם אותן הבנות.
אל תסיקי ישירות מסקנות מוטעות, יכול להיות שהדברים הם פשוט לא כפי שהם נראים.

שיהיה לך בהצלחה ושהזמן יעבור מהר

ישן 21-11-2005, 19:29
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
היי

ברוכה הבאה לפורום. יש פה אחלה אנשים (ונשים ).

אממ... הייתי במצב שלך - פעמיים. פעם מהצד של החבר בקרבי ופעם אחת (עכשיו) מהצד של החבר שיושב בבית כשהחברה בקרבי...
ויש עוד זוגות בפורום של חבר שחוזר פעם בשבועיים הבייתה. וההפך.

זה קשה. מאוד. מדברים הרבה בטלפון, אבל... שעה שיחה בטלפון לא שווה ל5 דקות של חיבוק...
תראי את זה כמבחן. צריכים אנשים מסוג מסויים וקשר חזק בשביל לעבור את המחבן הזה. אבל, כשכן עוברים את המבחן הזה - אז יהיה ממש קשה לערער את הקשר מדברים פשוטים (שמערערים זוגות אחרים).

בקשר לעניין של הבנות... כמו שLens כתב - יכול להיות שאת תתגייסי ותגיעי למקום שבו יש בנים.

אבל, בכל אופן, את צריכה להחליט. קנאות זה דבר טוב - עד גבול מסויים. או שאת סומכת עליו בעיניים עצמות או שלא. כן, זה עד כדי כך פשוט. לי, לדוגמא, יש הרבה חברות (יותר מבנים) והן גם שולחות לי הודעות שהן אוהבות ומתגעגעות... ולמרות שחברה שלי לא פגשה אותן מעולם - היא יודעת בוודאות גמורה: שאני לא אבגוד בה ושהאהבה שלי אליה שונה לחלוטין מהאהבה שלי אליהן.

שאלת אם יש לך סיבה להרגיש ככה? זה תלוי. תלוי מה הוא משדר החוצה, מה הבנות משדרות החוצה וכו'. את זה - רק את יכולה להעריך, לא אף אחד בפורום.

שיהיה לך בהצלחה ואני וכל הפורום נשמח לעזור לך בכל מה שתרצי!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר