לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2004, 20:10
  Darakan Darakan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
אני מרגיש מושפל - בשם כל חיילי צה"ל

אתר "וואלה!". כתבות ה-"דעה" באתר, בד"כ ציניות, בעלות הרבה הומור שחור ומנסות לפגוע בכל מה שזז בישראל. אותי בד"כ, זה מצחיק. אני לא נוטה לקחת את הדעות הקיצוניות של אנשים ברצינות, עד כמה שהדעות ב-"וואלה!" יכולות להיות לא במקום.

אך הפעם, האתר עבר כל גבול.
אני חייל, בן 20 בקרוב, שנה ו-3 חודשים אחרי גיוס. משרת בקריה, אבל עושה תפקיד בעל חשיבות שמביא לי הרבה סיפוק עצמי. נכנס כמידי יום לאתר הבית שלי "וואלה!", כדי להתעדכן בחדשות בנוחות, ומידי פעם קורא את הכתבות בעלות הכותרות הפיקנטיות.

היום, אני נכנס לאתר וקולט את הכתבה תחת הכותרת הבאה: "עצוב לראות חיילים שמחים". נכנס לקישור ומתחיל לקרוא. מה שמתחיל ככתבה על הדו-פרצופיות של אנשי תקשורת בנושאים כמו סקס ואלימות במדיה, הופך להיות קטילה בלתי מוצדקת של צה"ל.

http://e.walla.co.il/?w=/1000/634033 - הכתבה.

יש הרבה כתבות/מאמרים/דעות על בעיות ב-צה"ל מאז תחילת העימות, התנהלותו הלקויה כארגון צבאי, והאשמות כלפי חיילים בודדים - אבל הכתבה הזאת, עברה כל גבול.
הכתבה הזאת, לוקחת מקרים בודדים (כוידוי ההריגה ותצלומי חיילי צה"ל עם הגופות) שאולי נכונים ואולי לא - זה לא משנה בכלל, ויוצרת רושם, שכל צה"ל אשם - לא דווקא כארגון צבאי, אלא שכל החיילים בו אשמים. זלזול טוטאלי בכל חייל.

אין פה שאלה של ימין ושמאל. אני מאמין, שכל מי ששירת ב-צה"ל, ובעל ערכים בסיסיים נפגע מהכתבה הזו. אני לא מתעצבן, אני פשוט מרגיש פגוע ומושפל.

איבדתי את כל הערך שהיה לי לאתר. עם ל-"וואלה!" הייתה זיקה לחיילים, למה שהם עושים ב-4 שנים האחרונות, אז הם לא היו נותנים לכתבה כזאת להתפרסם. חלק מהאנשים שרשמו הערות, הציעו לתבוע את האתר בטענה של הוצאת דיבה.

אשמח לשמוע דעתכם, וכיצד אפשר לפעול כנגד האתר, כי את הגבול הם עברו.

נערך לאחרונה ע"י Darakan בתאריך 01-12-2004 בשעה 20:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2004, 08:02
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
זאת מטרתם, להוציא את החשק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי i t שמתחילה ב "גועל נפש"

ולהוריד את המוטיבציה לשרת בצה"ל ,
הם הרי סייענים של האויב ומשרתים של מטרותיו .

לכן אם ברצונך לפגוע בעוכרי ישראל הללו
אתה צריך להגביר את המוטיבציה שלך
אתה צריך לגונן ולהצדיק את חיילי צה"ל תמיד
מול כל אויב, חיצוני או פנימי.

להיות בעד העם שלך ללא תנאי וללא ספקות,
להיות נגד האויב עד הסוף ולא "להבין" אותו.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 02-12-2004, 07:46
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אני מרגישה בושה לקרוא את וואלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Darakan שמתחילה ב "אני מרגיש מושפל - בשם כל חיילי צה"ל"

זה התחיל עם הכתבה שנתנה טיפים למשתמטים מצה"ל.
אחר כך הפכו את ליאור דיין (הנכד של) ואת שמרי צמרת לכוכבים בעלי מדור קבוע בwalla zone. שניהם סרבני גיוס עקרוניים.
וזה המשיך עם כתבה שעודדה קטינים לשתות משקאות אלכוהוליים.
ועכשיו הכתבה המגיעלה שנדונה באשכול הזה.
ולכל זה צריך להוסיף את הפרסומות מעוררות הבחילה שמופיעות באתר וואלה,פרסומות שבשום אתר אחר לא היו מראים.

משהו רקוב במיוחד במערכת של וואלה. מדובר בחבורה של אנשים פרובוקטיביים במיוחד,ועפ"י השמועות ההנהלה מחלקת להם צעצועי מין בתור שי לחג.
בנימה אישית,אני הייתי לפי כמה שנים בראיון עבודה בוואלה לתפקיד של פיתוח. עברתי את הראיון הראשון,ובראיון השני פגשתי את קצינת הניהול שלי מהצבא שעבדה במחלקת התוכן. את הראיון השני לא עברתי,אבל אני מבטיחה לכם שאם הייתי רואה את הכתבות האלו הייתי לוקחת הרגליים ובורחת משם. לעזזאל המשכורת!

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 02-12-2004 בשעה 07:55.
ישן 02-12-2004, 12:05
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
ברמה כוללנית יש מן הצדק בדבריך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עובד דתי או אישה שהיו מקבלים כזו מתנה וחשים נפגעים - היו בוודאות זוכים בתביעה כזו."

אבל צריך לבחון את המקרה הנ"ל בהתייחס למקום העבודה הספציפי. יש מקומות עבודה (ואני מודה שזה שאני עובד בו נמנה עימם), שהאווירה בהם ואופי האנשים הם כאלה, שמתנות מסוג זה היו מתקבלות בחיוך, או למצער - לא היו גוררות תביעות משפטיות, שכן איש (ואישה) לא היה מתייחס אליהן כאל נסיון להטרדה מינית, חדירה (פשוטה כמשמעה) לפרטיות או כל פגיעה אחרת בו וברגשותיו.
אני מסכים שבמקומות עבודה "שמרניים" יותר, ובוודאי כאלה שעובדים בהם דתיים - מתנות מסוג זה הן חסרות טקט.
ההתייחסות שלי לדבריה של מיני הסתמכו על דבריה, שאילו היא היתה עובדת בוואלה וגו'.
כמובן, אין בדברים שלי משום נסיון לומר שמקום עבודה מהסוג הראשון טוב יותר מזה שבסוג השני, או כל שיפוט ערכי אחר - אלא רק נסיון להציב את הדברים בהקשרם הנכון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר