לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2005, 14:17
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
עוד כמה הערות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי M_0sSaD שמתחילה ב "כאן תמצא את כל התשובותך לשאלותייך"

כתבתי את זה באשכול אחר בעבר, אבל אין לי כוח לחפש אותו:
1. כל מאבטחי השרות עוברים קורס "אחיד". זהו קורס המאבטחים הבסיסי, והוא אורך 8-9 שבועות (כמו שאפשר לראות במודעות הגיוס של רש"ת).
2. לאחר סיום הקורס, מתפצלים הבוגרים לקורסי המשך שונים (קב"טי תעופה, שגרוירויות וכו'). אלו המיועדים לאבטחת אישים הולכים לקורס הנקרא "טירונים" והוא מכשיר להיות מאבטח זוטר. לאחר תקופה שירות יוצאים לקורס "בסיסי" ולאחר מכן לקורסי פיקוד.
3. מהיכרות אישית של כמה מאבטחי אישים (עבודה משוותפת) וגם של חבר שעשה אתם אחיד, לרוב מדובר בחבר'ה, איך אומר בעדינות ... מלאים בעצמם. ההתחככות האינסופית עם שועי עולם וההגעה למקומות מאוד מעניינים ורגישים עושה להם משהו ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2005, 17:27
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "עוד כמה הערות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amirsgv
3. מהיכרות אישית של כמה מאבטחי אישים (עבודה משוותפת) וגם של חבר שעשה אתם אחיד, לרוב מדובר בחבר'ה, איך אומר בעדינות ... מלאים בעצמם. ההתחככות האינסופית עם שועי עולם וההגעה למקומות מאוד מעניינים ורגישים עושה להם משהו ...

אחד, שהיה בן כיתה שלי - בחור צנוע מאין כמוהו, כנ"ל אחר שלימדתי. שלישי שאני מכיר היה חניך שלי והצניעות לא היתה קיימת אצלו כתכונה מובנית גם בצעירותו (גיל 15 בערך), למרות שהשרות לא הפך אותו ליותר בלתי צנוע משהיה אז...

לגבי עברם של שניים מהם - סיירת גולני, וצנחנים.

ישן 21-11-2005, 12:24
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מצוק שמתחילה ב "נראה לי הגיוני שהכוונה לעשיית..."

האמת שסתם סטינו מכוונת מחבר האשכול, אבל הכוונה שלי לא הייתה בהתנהגות מחוץ לעבודה (מצידי שילכו עם הביפר על המצח) - הבעיה העיקרית שהיתה ליחידת אבטחת אישים היתה של "אני ואפסי עוד", אנחנו הכי טובים ולאף אחד אין מה ללמד אותנו, והעיקר שהחליפה תשב בול ושמקפי השמש יהיו איטלקיות - ואגב יחידת אבטחת אישים האיטלקית עדיין בתחושה כזו, ובפעם האחרונה שעבדנו איתם הם בעיקר עשו פוזות למצלמה.

מאז רצח רבין השתנתה הגישה, היחידה הרבה יותר פתוחה לקבלת ביקורת חיצונית, צורת העבודה השתנתה ובעיקר השתנה יחס המאבטחים ליחידות השונות שעובדות איתם. מאבטחי האישים של היחידה הממלכתית שינו פאזה, והיום הגישה היא הרבה יותר פתוחה ומשתפת פעולה לעומת האווירה החתומה בעבר. לצערי מאבטחי האישים של חברות אחרות, שבהחלט נופלים ברמתם ובחשיבותם ממאבטחי היחידה הממלכתית, חיים עדיין בסרט, ולרוב צריך קצת להעמידם במקומם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר