לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 21:51
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
חבר במשבר,צריך קצת עצות איך לעזור

תראו,המצב לא כלכך פשוט,הוא דיי בדיכי מכמה סיבות.
הוא בקושי בן 15 וחצי,והוא נכנס לקשר עם מישהי בת 23
הם גרים במרחק של 100 מטר אחד מהשני,הם הכירו כשהוא התחיל לרדת עם הכלבה שלו לעשות פיפי קיי בפארק באזור של הבית וגם ה"יזיזה"שלו הייתה יורדת עם הכלב לפארק.
בזמן האחרון הם התחילו להדק את הקשר,ואני אמרתי לו שלא כדאי לו להכנס לזה,8 שנים הפרש בגיל הזה זה לדעתי בלתי אפשרי,היא כבר מפותחת מכל בחינה והוא בשלבי ההתבגרות.
הוא מאוהב בה מעל הראש,והיא מאוהבת בו,אבל נראה לו שקצת פחות ממה שהוא בה.
לפני כשבועיים הם שכבו ומאז הוא נקשר אליה יותר.
לפני שבוע הייתי בטיול שנתי והוא גם היה אמור לצאת,הוא החליט שהוא לא יוצא ובימים של הטיול הוא היה איתה,פעם אחת הם היו לילה בצפון,פעם אחת הלכו לטייל באזור מדבר יהודה ועוד פגישות רגילות גם בפארק וגם בבית שלה.
הוא מספר לי שבכמה ימים האחרונים היא נהיתה אליו קצת אדישה,היא מביאה ידידים אליה הביתה שהם ביחד,שהוא אצלה היא מדברת בטלפון עם ידידים שלה,היא מספרת לו על האקסים שלה,והוא בתוך תוכו נקרע בלב מרוב שהוא מאוהב בה,אני הצעתי לו כל הזמן שינתק את הקשר הזה כמה שיותר מהר,לפני שיתחיל לכאוב לא יותר,עכשיו דיברתי איתו,הוא אמר לי שאם הוא יעזוב אותה הוא יהיה לתקופה מסוימת שנראת לו דיי ארוכה פשוט מושבת במחינה נפשית,בנוסף לזה גם אתמול היה לו ריב דיי גדול עם אבא שלו,שבעקבותיו הוא לא ממש רוצה לדבר איתו בזמן הקרוב,לא רוצה לראות אותו,לא רוצה ללכת אליו(הורים גרושים) וזה והאהבה שלו ביחד יצרו מצב שהוא פשוט מדוכא.
אמרתי לו שמחר אחרי בצפר אני יבוא אליו ואני רוצה ללכת קצת יותר חכם ולנסות להוציא אותו מהמשבר,מה לדעתכם הוא צריך לעשות?להתרחק מה"יזיזה".?להמשיך ת'קשר?
מה בקשר לאבא?האבא דיי אטום והוא לא אחד שאפשר לעשית איתו שיחות גישור או פיוס ולמען האמת החבר שלי גם לא כלכך רוצה.
תודה מראש ולילה טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 22:52
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "חבר במשבר,צריך קצת עצות איך לעזור"

אתה חייב לעשות כל מה שאתה יכול, לא להרים ידיים. אני יודעת כמה שזה קשה לאות חברים במשבר.

דבר שני, בקשר ליזיזה שלו. אני חושבת שהוא חייב להפסיק את זה מיד. זה פשוט נוגד כל דבר הגיוני.
מילא אם זה היה הפוך הוא בן 23 והיא הת 15 וגם לא. היא בגיל של אנטרסים אחרים לגמריי, תחומי עניין הכל. אני לא מכירה אותה אבל זה ממש לא נשמע משו רציני, יותר נשמע כמשחק שהיא רצתה לשחק. קצת "אקשן" לחיים המשעממים שלה. הוא ממש חייב להפסיק עם זה..אחרת יהיה לו הרבה יותר קשה אחר כך.

דבר שלישי, בקשר לאבא. לא ציינת מה בדיוק קרה, לכן אני לא יודעת מה בדיוק להגיב. אבל בכללי זה יעבור. אלה הורים. אנחנו תמיד רבים איתם ונראה לנו שהם מחפשים אותנו (וזה די נכון ). כך שזה משו שיעבור לו, בקשר לזה אל תדאג...

ואממ..זהו אני חושבת..

לילה לילה
רינה

ישן 23-11-2005, 09:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לידיד שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "חבר במשבר,צריך קצת עצות איך לעזור"

אני מניח (ותקן אותי אם אני טועה) שזה האהבה הראשונה שלו או לפחות האהבה הגדולה הראשונה שלו
וסביר להניח גם הבחורה הראשונה שהוא שוכב איתה (בזה אני מקווה שאני צודק), ולכן שהבן אדם מאוהב חזק ברוב הפעמים ההיגיון שלו נעלם והוא גם נעשה אפשר להגיד עיוור נפשית, ובשביל זה יש ידידים שמראים לנו עוד כיוונים ותומכים בנו בזמנים קשים וכל הכבוד לך על זה שאתה שם בשבילו

השאלה שלי היא עד כמה הבן אדם קשוב לך ולשאר החברים ומוכן לקלוט ביקורת או להפתח לכיווני מחשבה אחרים או שהוא כל כך מאוהב שהוא נעול עליה ושום דבר אחר לא יעזור?
אם הוא נעול עליה אני חושב שאין הרבה מה לעשות חוץ מלתמוך בו ולנסות שוב ושוב להעיר את ההגיון שלו ובשאיפה שתצליח.
בכל מקרה תשים לב מתי השיחה שלכם היא דיון או ויכוח (אם יש כזה דבר או שהוא מבטל את מה שאומרים לו עליה ישר) ומתי זה כבר הופך לעימות כי אז הסיכון הוא שהוא לא ירצה לשמוע ממך בכלל בייחוד בנושא הזה ואני מעריך שזה מה שקרה עם האבא שלו לא?

במקרה הקיצוני שלא נראה שתרצה לעשות זאת אפשר להתלונן כיוון שהיא עברה על החוק בזה שהיא שכבה עם קטין (אבל כמו שאמרתי זה צעד מאוד קיצוני שצריך לחשוב על כל מה שיכול לקרות לפני שעושים דבר כזה) ואז אם היא לא תהיה באיזור יש סיכוי שהוא יחלים יותר מהר ממנה

לגבי מה שאור אמרה אם זה היה הפוך זה היה כביכול נורמלי אז אני לא חושב שגם הפוך זה נורמלי כי הפרש של 8 שנים בגילאים האלו הוא מאוד קריטי
וכמו שאתה מבין אני גם בעד שהוא יחתוך בייחוד לנוכח זה שאמרת שהיא לאחרונה מביאה ידידים מדברת איתם שהוא שם מה שנראה כמו התעלמות וניסיון לגרום לו לקנא
השאלה היא האם הוא דיבר איתה על זה על המצב לשאול מה השתנה?

ואור לגבי ההורים שכתבת אז גם אני חשבתי בעבר שהם נודניקים שרוצים לחדור ולהתקרצץ ולשלוט אבל יותר מאוחר הבנתי שזה הכל מאהבה ודאגה (כמו שכבר נאמר אנחנו לא מגיעים אם ספר הדרכה )

לסיכום כמו שאמרתי צריך לאמת אותו עם המציאות אבל בעדינות
שיהיה בהצלחה ושוב כל הכבוד על התמיכה שלך בו
ואנחנו נשמח לשמוע עדכונים וגם לתמוך בך שתתמוך בו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 23-11-2005 בשעה 10:13.
ישן 23-11-2005, 15:17
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
וואי.. טוב קראתי את ההודעה הזו אולי 10 פעם

ובכל פעם לא הצלחתי לנסח את עצמי מספיק טוב בשביל לענות כמו שצריך.
חשבתי על כל מיני דרכים שבהן תוכל לעזור לו. אבל בואו נודה בזה - הוא מאוהב בה ולא יעזור מה תעשה זה לא יעזור. ואם תנסה ללכת נגד זה הוא רק יחשוב שאתה מנסה לפגוע בו.

בכל מקרה, תן לו להיפגע. הוא רק בן 15, הוא צריך ללמוד מהטעויות של עצמו. זה כמו ילד קטן - עד שהוא לא יגע באש הוא לא ילמד להתרחק ממנה, גם אם אמא תגיד לא - הוא יצטרך לבדוק בכדי להאמין, כי רק מה שאתה חווה על בשרך נשאר בפנים.
במקומך אחרי הניסיון שכבר עשית ודיברת איתו - פשוט רק תבהיר לו שאתה תמיד תהיה שם בשבילו במה שיצטרך ושרק ידבר. תדאג להאזין ולשאול אותו מה חדש ומה נסגר, כדי לראות שהוא לא בסכנה רצינית, כי אם אותה בחורה שכבה עם נער בן 15, היא יכולה להיות אדם שעושה גם דברים לא נאותים אחרים. רק שלא תגרור אותו מידי.

בקשר לאביו - תסביר לו שלא רק לילדים כואב, ושגם הורים נפגעים לפעמים, ושגם הורים עושים טעויות, שבסך הכל כונלו בני אדם, ותסביר לו שהיא צריך להשלים עם אבא שלו כי עד כמה שזה נדוש - העיקר שיש לו אבא שאוהב אותו ועוזר לאמא שלו כלכלית למענו, שמתגעגע אליו ורוצה לראות אותו.. שיחשוב כמה דברים היו נהרסים בעברו ובילדותו ללא אביו, אולי משחק שהלכו יחד, יומולדת שלו, מתנה, משהו... שייזכור תמיד מה הוא היה יכול להפסיד, ושיחשוב מה הוא עלול לאבד אם הוא ימשיך לוותר על הקשר הזה איתו.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-11-2005, 17:25
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
דבר ראשון,אני רואה שאתה חבר טוב

רואים את הטוב בך שאתה רוצה לעזור לו להיפגע כמה שפחות,הוא צריך לנתק את הקשר,הכי חשוב שיעשה זאת,אם זה מה שאתה מספר אז רצוי שינתקו קשר,אין לו עתיד,אולי הוא רוצה קשר רציני אבל זה לא יקרה...
דבר שני,בקשר לריב עם האב,אל תמהר לפייס ביניהם כי הוא שניהים עצבניים כאשר הבן הוא גם פגוע מאותה "יזיזה",לכן תן לזה קצת זמן עד שירגיש טוב יותר שהוא מוכן לדבר עם אביו בלי וויכוחים וצעקות...
אתה בתור חבר טוב,נסה להיות איתו בתקופה הזאת,אל תעזוב אותו לבד,דבר איתו,מרוב אכזבה וכאב הוא מסוגל לעשות משהו מטורף,לכן תהיה שם בשבילו בכל רגע נתון,תחזק אותו ותסביר לו שהיא לא בשבילו.

שיהיה בהצלחה ואתה,אל תתייאש,גם אם הוא לא רוצה ממש לדבר,פשוט תהיה איתו ברגעים הקשים האלו,הוא יעריך אותך בעתיד,מבטיחה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-11-2005, 20:35
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
תודה לכולם דבר ראשון

הייתי אצלו היום לאיזה שעה,הייתי צריך להגיע הביתה מוקדם אז לא היה לי כלכך הרבה זמן להיות אצלו.
הוא דיי יצא מהבאסה והדיכאון,הוא גם היה חולה בשלושה ימים האחרונים אז זה רק הוסיף.
הריב עם אבא פחות או יותר עבר,שהייתי אצלו אבא שלו התקשר לשאול מה איתו.
בקשר ליזיזה שלו,הוא לא רוצה לנתק איתה את הקשר,הוא אומר שהיא הדבר הכי טוב שקרה לו בחיים
ושהוא לא רואה שום סיבה לנתק את הקשר איתה,הוא פשוט מאוהב.
אני חושב שאני יעקוב אחריו קצת מהצד לראות איך הקשר שלהם מתקדם,אם הם יסתדרו ולא יהיו בעיות,סבבה להם,אם אני יראה שזה יצור לו מצבי רוח ודברים בסגנון,אני חושב שכדאי שאני ינסה להרחיק אותו ממנה.
עריכה:הוא בעצמו אמר לי מה שחלקכם אמר,שאם זו תהיה טעות הוא רק ילמד ממנה עם כל הכאב שזה יהיה מלווה
תודה לכולם
לילה טוב

נערך לאחרונה ע"י pinielbaz בתאריך 23-11-2005 בשעה 20:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר